Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

Sveikos 4u.gif Jungiuosi ir as prie namie sportuojanciu blush2.gif Turiu elipsini treniruokli, minu kas antra diena po 30 min ir nuo vakar pradejau daryti tas 8 min abs, bet kaip ir daugumai man siandien skauda kakla blink.gif labai net doh.gif man atrodo negerai darau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 11 09, 12:46)
Sveikos  4u.gif  Jungiuosi ir as prie namie sportuojanciu  blush2.gif  Turiu elipsini treniruokli, minu kas antra diena po 30 min ir nuo vakar pradejau daryti tas 8 min abs, bet kaip ir daugumai man siandien skauda kakla  blink.gif labai net  doh.gif  man atrodo negerai darau  doh.gif



Sveika prisijungus 4u.gif

as kai darau pilvo presa, stengiuos neitemti kaklo raumenu, o itemti pilvo raumenis, ir laikytis anksciau nurodymu kur merginos rase darant pilvo presa smile.gif

paguodai, visos laukiam kol sustipres presas, nebeskaudes kaklo.
Atsakyti
Kakla skauda, nes neteisingai darot atsilenkimus, darant teisingai isitempia tik pilvo raumenys. Stebekit, kad galva butu tiesiai ir smakras nesiremtu i krutine (tikiuosi suprantat) smile.gif ir keltis reikia ne galvos pagalba, o grynai is pilvo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 09, 13:56)
Kakla skauda, nes neteisingai darot atsilenkimus, darant teisingai isitempia tik pilvo raumenys. Stebekit, kad galva butu tiesiai ir smakras nesiremtu i krutine (tikiuosi suprantat)  smile.gif ir keltis reikia ne galvos pagalba, o grynai is pilvo.  rolleyes.gif


lyg supratau blush2.gif aciu labai 4u.gif tikiuos ryyt skaudes pilva o ne kakla doh.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 09, 13:53)
Sveika prisijungus 4u.gif

as kai darau pilvo presa, stengiuos neitemti kaklo raumenu, o itemti pilvo raumenis, ir laikytis anksciau nurodymu kur merginos rase darant pilvo presa smile.gif

paguodai, visos laukiam kol sustipres presas, nebeskaudes kaklo.


biggrin.gif as kaip tikra lietuve pasidziaugsiu, kad ne viena tokia blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 11 09, 13:04)
lyg supratau  blush2.gif  aciu labai  4u.gif  tikiuos ryyt skaudes pilva o ne kakla  doh.gif

drinks_cheers.gif ,man kaklo niekada neskauda,tik pilvo raumenis.
As katik po valandos trukusios treniruotes,ziauriai sunki dar man ji buvo cool.gif ,bet nieko,istveriau thumbup.gif ,jauciu rankos daug darbo gavo,visos raudonos net buvo treniruotes metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 09, 14:07)
drinks_cheers.gif ,man kaklo niekada neskauda,tik pilvo raumenis.
As katik po valandos trukusios treniruotes,ziauriai sunki dar man ji buvo cool.gif ,bet nieko,istveriau thumbup.gif ,jauciu rankos daug darbo gavo,visos raudonos net buvo treniruotes metu biggrin.gif


pagal kuria dirbai?
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 11 09, 12:46)
Jungiuosi ir as prie namie sportuojanciu 
Sveika prisijungusi drinks_cheers.gif

QUOTE(Nude @ 2010 11 09, 13:56)
Stebekit, kad galva butu tiesiai ir smakras nesiremtu i krutine (tikiuosi suprantat)
Aha, ir atsimenu klube kai sportuodavau, trenerė liepdavo išlaikyti tarpą tarp smakro ir krūtinės.
Atsakyti
Sveikutės,
Esu dar tik naujokė ax.gif
Gal galėtumėt patarti smile.gif Jau seniai sportavau, kaip būtų galima palengva atgauti fizinę formą ? Šiuo metu vėl grįžau į mokslus ir neturiu jau labai daug laiko... Bandau vakarais palakstyti su savo šunyte, bet kadangi neišeina to daryti reguliariai, gal ką gero galėčiau nuveikti ir namie ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(White Oleander @ 2010 11 09, 13:59)
Sveikutės,
Esu dar tik naujokė ax.gif
Gal galėtumėt patarti smile.gif  Jau seniai sportavau, kaip būtų galima palengva atgauti fizinę formą ? Šiuo metu vėl grįžau į mokslus ir neturiu jau labai daug laiko... Bandau vakarais palakstyti su savo šunyte, bet kadangi neišeina to daryti reguliariai, gal ką gero galėčiau nuveikti ir namie ? smile.gif

pradek nuo treniruociu pirmam puslapy
Atsakyti
O mano siela nerimsta, noriu vis siustis naujas programas, tai ir neapsistoju ties viena konkrecia, ka tik pasokinejau Pump it up 2010 metu. Ten pabaigoj ir pratimai presui, ypac virsutinei daliai neblogi. Is ryto kazkaip prastai jauciausi, tai po sporto is karto viskas liux.

Beje, sveikos prisijungusios, kuo musu daugiau, tuo smagiau ir stimulas nepasiduoti didesnis. thumbup.gif yu.gif
Papildyta:
White Oleander, svarbiausia nepersistenk, geriau is pradziu daryk ne visa programa, arba kas antra diena, kad kunas turetu kada pailseti, nes staigus sokas kunui gali ne naudos atnesti, o greiciau jau zalos. Sekmes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 09, 15:19)
O mano siela nerimsta, noriu vis siustis naujas programas, tai ir neapsistoju ties viena konkrecia, ka tik pasokinejau Pump it up 2010 metu. Ten pabaigoj ir pratimai presui, ypac virsutinei daliai neblogi. Is ryto kazkaip prastai jauciausi, tai po sporto is karto viskas liux.

Beje, sveikos prisijungusios, kuo musu daugiau, tuo smagiau ir stimulas nepasiduoti didesnis.  thumbup.gif  yu.gif
Papildyta:
White Oleander, svarbiausia nepersistenk, geriau is pradziu daryk ne visa programa, arba kas antra diena, kad kunas turetu kada pailseti, nes staigus sokas kunui gali ne naudos atnesti, o greiciau jau zalos. Sekmes  biggrin.gif



tai kad as turiu tik JM happy.gif dabar kitu net neieskau, pagal tas dirbsiu, bet kai noresiu ko naujo, zinosiu kur kreiptis thumbup.gif

oi, cia ne man buvo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 09 lapkričio 2010 - 15:31
Prasom kreiptis biggrin.gif
Atsakyti