Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 11 08, 16:05)
Gal nereikia taip žiauriai iš karto biggrin.gif a to nugriūsiu ir nebepakilsiu biggrin.gif Mintyse turiu jau susidarius programikę: apšilimui vėl pradėsiu nuo 30 Day Shred miksuojant su 8 min abs (ką ir dariau seniau), tadu jamsiu No More Trouble Zones ir dasimušimui, kai jau būsiu mandra teta bandysiu įveikt Banish Fat Boost Metabolism cool.gif Planai grandioziniai biggrin.gif belieka pradėt blush2.gif



grazus planai, nuo siandien gulk ant kilimelio ir pirmyn fitness4.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 07, 19:47)
o kokios pagrindines pilvo preso darymo taisykles?


Tai vat zinojau tik tai,kad kaklo negalima itempti,bet nesigaudavo taip doh.gif Bet jau cia aprase kaip viskas turi buti ir tikiuosi kuo toliau tuo geriau seksis, po vakar papildomu 8min abs vistiek neskauda man to preso umn.gif bet kankinsiu ji toliau.
Atsakyti

Šiaip labai nemažai merginų skundėsi dėl kaklo skausmų darant atsilenkimus pagal 8 min abs tą filmuką rolleyes.gif Tačiau, praėjus kuriam laikui viskas praeidavo mirksiukas.gif Skaudėjo ir man, buvau net išsigandus, nes nu tikrai nesąmoningai stiprus tas skausmas buvo unsure.gif Bet, įsisportavus, po kokių 5-6 dienų viskas buvo liuks mirksiukas.gif Kaip kažkas čia teisingai pasakė "Tvirtėja presiukas, mažiau skauda kakliukas" biggrin.gif
Atsakyti
nu ziauru kaip siandien sunku, gavosi sportuoti vakare, po dienos laaabai sunkiai istempiau JM. Kol galiu reiks sportuot visada po pusryciu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 08, 18:57)
nu ziauru kaip siandien sunku, gavosi sportuoti vakare, po dienos laaabai sunkiai istempiau JM. Kol galiu reiks sportuot visada po pusryciu. rolleyes.gif

Aš šiandie penkta diena, irgi susivėlinau, tai vos ištempiau sad.gif ryt vėl stengsiuos ankščiau 4u.gif
Atsakyti
man po Billio skauda pilvo raumenius ziauriai doh.gif cool.gif ypac soninius,o kaklo tai visikai neskauda schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 09 lapkričio 2010 - 09:12
thumbup.gif reiškia geras krūvis smile.gif ir teisingai atliekami pratimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 09, 09:28)
thumbup.gif  reiškia geras krūvis smile.gif ir teisingai atliekami pratimai  4u.gif

kruvis tai tikrai geras zinok biggrin.gif doh.gif ,o tempas ten koks,nezinau kaip per JM ,bet per billio aerobika,tai man tempas per greitas,bet varau vistiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 11 08, 16:33)
Šiaip labai nemažai merginų skundėsi dėl kaklo skausmų darant atsilenkimus pagal 8 min abs tą filmuką rolleyes.gif Tačiau, praėjus kuriam laikui viskas praeidavo mirksiukas.gif Skaudėjo ir man, buvau net išsigandus, nes nu tikrai nesąmoningai stiprus tas skausmas buvo unsure.gif Bet, įsisportavus, po kokių 5-6 dienų viskas buvo liuks mirksiukas.gif Kaip kažkas čia teisingai pasakė "Tvirtėja presiukas, mažiau skauda kakliukas" biggrin.gif


Na man laba neskauda,bet darant pratimus labai jauciu kaip isitempia tas kaklas doh.gif bet nuraminot,lauksim kol sutivrtes pilvukas,nes dar oj koks silpnas, vakar tuos 8 min su liezuviu ant barzdos dariau karsta.gif

Siandien laukia 7 JM diena ir 3 8min abs rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 09, 10:43)
o tempas ten koks,nezinau kaip per JM ,bet per billio aerobika,tai man tempas per greitas,bet varau vistiek
O kas čia per Billio aerobika? blush2.gif
Atsakyti
nezinau merginos, kuo toliau tuo man sunkiau, ne velnio niekas ten man nelengveja, kiekviena treniruote turiu sukaupti valia ir varyti iki galo, ir dar pilvui 8 min atidarau.

po treniruotes pradejo skaudeti visas ****** nuo nariuku. sportuoju basa, reiks tik su kedais, nes po kiekvienos treniruotes vis didenis skausmas. schmoll.gif

siandien kaklo raumenis skauda rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(chérie @ 2010 11 09, 12:25)
O kas čia per Billio aerobika? blush2.gif


http://www.youtube.c...feature=related

sitas, pirmame puslapyje yra visos treniruotes.
Atsakyti
QUOTE(chérie @ 2010 11 09, 11:25)
O kas čia per Billio aerobika? blush2.gif

parsisiunciau is zmules
Billy Blanks,tae- bo mirksiukas.gif ,ten daug ir ivairiu jo treniruociu
Papildyta:
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 09, 11:27)
http://www.youtube.c...feature=related

sitas, pirmame puslapyje yra visos treniruotes.

youtubej tai ten tik iskarpos,as parsisiunciau kur po 30 min ,ir po1 val trukme treniruotes smile.gif ,pradedant apsilimu ir baigiant tempimo pratimais cool.gif
Atsakyti