Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(Rasc @ 2010 11 08, 02:33)
Sveikos smile.gif
Atliekant pilvo preso pratimukus ant zemes svarbu atkreipti demesi i :
1) nugaros padeti - t.y jokiu budu neissirieskit - gulint ir darant pratimus nugara turi buti ties juosmeniu tvirtai prispausta prie zemes (kitaip ir veikla perniek, ir stuburui nepatiks). Pasitikrinti paprasta - arba veidrodis, arba turi neiti rankos pakisti po juosmeniu;
2) ant zemes gulint pasukit siek tiek dubeni taip, lyg noretumete kad idubtu pilvukas (tikiuosi supratote  blush2.gif ). Sito nepamirsus ir nugara maziau kentes ir pratimu veiksmingumas bus didesnis;
3) jokiu budu neturi skaudeti kaklo raumenu - kazka darote neteisingai  g.gif  nepamirskit tik kad geriau islaikyti vienoda tarpa tarp krutines ir smakro viso pratimo metu, be to - jei rankytes uz galvos - tai tik tam, kad galva kaip lopsy padeta  butu - jokiu budu nekelkite papildomai galvos su ranku pagalba.

tikiuosi, kad kam nors bus naudin smile.gif  4u.gif ga



aciu labai, bandysiu daryt taisyklingai.

Po vakar viskas jauciasi isskyrus presa tongue.gif

Norejau paklaust ilgiau sportuojanciu, kada atsiranda fizinis pajegumas, ta prasme nebejauti silpnumo kune, i 5 auksta uzleki kaip stirnaite? Po kiek laiko sporto. Nezi nau, gal ta silpnuma dar maitinimas priduoda, vaiko, bet geriu vitaminus, privaloma tvarka g.gif Silniausia yra ryte, tada uzlipu i 5 auksta su 3 pailsejimais.

Tiesa treniruotes metu galiu jau kai ka ir sunkesniu lygiu istemti, ne viska, bet nemazai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 08 lapkričio 2010 - 08:36
QUOTE(Rasc @ 2010 11 08, 02:33)
Sveikos smile.gif
Atliekant pilvo preso pratimukus ant zemes svarbu atkreipti demesi i :
1) nugaros padeti - t.y jokiu budu neissirieskit - gulint ir darant pratimus nugara turi buti ties juosmeniu tvirtai prispausta prie zemes (kitaip ir veikla perniek, ir stuburui nepatiks). Pasitikrinti paprasta - arba veidrodis, arba turi neiti rankos pakisti po juosmeniu;
2) ant zemes gulint pasukit siek tiek dubeni taip, lyg noretumete kad idubtu pilvukas (tikiuosi supratote  blush2.gif ). Sito nepamirsus ir nugara maziau kentes ir pratimu veiksmingumas bus didesnis;
3) jokiu budu neturi skaudeti kaklo raumenu - kazka darote neteisingai  g.gif  nepamirskit tik kad geriau islaikyti vienoda tarpa tarp krutines ir smakro viso pratimo metu, be to - jei rankytes uz galvos - tai tik tam, kad galva kaip lopsy padeta  butu - jokiu budu nekelkite papildomai galvos su ranku pagalba.

tikiuosi, kad kam nors bus naudin smile.gif  4u.gif ga


http://www.youtube.c...h?v=BxqSHdVLri8

iliustruojant kaip daryti teisingai pilvo presa, jei teisingai darysim, gal ryte ir skaudes smile.gif
Atsakyti
Sveikos, o ar tikrai manot, kad jei neskauda tai ir neveikia?
Aš laukiu 7 treniruočių dienos, matuosiu apimtis tada žiūrėsiu, ar didint krūvį ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 08, 12:37)
Sveikos, o ar tikrai manot, kad jei neskauda tai  ir neveikia?
Aš laukiu 7 treniruočių dienos, matuosiu apimtis tada žiūrėsiu, ar didint krūvį ar ne  biggrin.gif

veikia, man niekad neskaudejo po JM, o rezultatai buvo, tiesiog ta treniruote labai gerai apskaiciuota, as itarciau, kad kazka negerai darau jeigu skaudetu.
Atsakyti
O as dar nesiryztu JM pradeti,tesiu dar su Billiu Blanks,parsisiunciau nauju jo treniruociu,gerai raumenis isjudina thumbup.gif ..Kaip tik as ka tik po treniruotes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 11 08, 12:07)
veikia, man niekad neskaudejo po JM, o rezultatai buvo, tiesiog ta treniruote labai gerai apskaiciuota, as itarciau, kad kazka negerai darau jeigu skaudetu.

na va, nusiraminau,,, bigsmile.gif šiandie penkta diena,,, laukiu, kada vaikus galėsiu pietų miegučio suguldyt ir pirmyn (tik tie šiandie labai išsimiegojo, tai nežinia kada tas džiaugsmas ateis) smile.gif užsikabinau,,, super jaučiuosi smile.gif
Atsakyti
as laukiu vakaro ir draugausiu su JM bigsmile.gif

kai darau pilvo presa, mano mazoji uziseda ir joja, anadien primete drabuziu ant galvos, sokineja kartu su mama abudu, mazoji 1.4 o didysis 4 metukai, mano kompanjonai wub.gif bet kai buvo mazesni vis lyzdavo po treniruokliu, tai su juo kai jie nemiegodavo budavo sunku dirbti.

SIELOS SPARNAI kaip sekas sportuoti, ar isivaziavai jau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 08 lapkričio 2010 - 14:16

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 08, 14:12)
SIELOS SPARNAI kaip sekas sportuoti, ar isivaziavai jau?
blush2.gif Galima aš patylėsiu šiuo klausimu blush2.gif Neišjudėjau vis dar niekur blush2.gif Nebeina suimti savęs į nagą blush2.gif Kol svoris laikosi toks pats, tai ir panikos dar nėra rolleyes.gif Bet, kad apminkštėjau vėl konkrečiai tai faktas blush2.gif Raminu save, kad kai konkrečiai šaltukas jau spustels, tada, norėdama sušilti vėl pradėsiu sportuoti cool.gif I'll be back, one winter day biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 11 08, 15:33)
blush2.gif Galima aš patylėsiu šiuo klausimu blush2.gif Neišjudėjau vis dar niekur blush2.gif Nebeina suimti savęs į nagą blush2.gif Kol svoris laikosi toks pats, tai ir panikos dar nėra rolleyes.gif Bet, kad apminkštėjau vėl konkrečiai tai faktas blush2.gif Raminu save, kad kai konkrečiai šaltukas jau spustels, tada, norėdama sušilti vėl pradėsiu sportuoti cool.gif I'll be back, one winter day biggrin.gif


nu nu nono.gif nono.gif greit hanteliukus i rankas ir JM biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 08, 14:36)
nu nu  nono.gif  nono.gif greit hanteliukus i rankas ir JM biggrin.gif
Dar pirštuku man pagrūmok, mažu pamačys mirksiukas.gif Ir pas mane ne hanteliai, o bambalaičiai biggrin.gif tsakant namų gamybos sporto inventorius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 11 08, 15:42)
Dar pirštuku man pagrūmok, mažu pamačys mirksiukas.gif Ir pas mane ne hanteliai, o bambalaičiai biggrin.gif tsakant namų gamybos sporto inventorius biggrin.gif



lotuliukas.gif greit pradedi ta JM sunkiausia, ir pamatysi kaip dar 10 kg nuvaziuos drinks_cheers.gif
Atsakyti

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 08, 14:59)
lotuliukas.gif greit pradedi ta JM sunkiausia, ir pamatysi kaip dar 10 kg nuvaziuos drinks_cheers.gif
Gal nereikia taip žiauriai iš karto biggrin.gif a to nugriūsiu ir nebepakilsiu biggrin.gif Mintyse turiu jau susidarius programikę: apšilimui vėl pradėsiu nuo 30 Day Shred miksuojant su 8 min abs (ką ir dariau seniau), tadu jamsiu No More Trouble Zones ir dasimušimui, kai jau būsiu mandra teta bandysiu įveikt Banish Fat Boost Metabolism cool.gif Planai grandioziniai biggrin.gif belieka pradėt blush2.gif
Atsakyti