Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(white kitty @ 2010 11 07, 14:32)
bet va presas tai man nesijaucia,galvoju koki papildoma pratimuka presui iterpti,nes man pasirode mazoka jam demesio skirta
Man irgi mažokai atrodė, todėl papildomai 8 min abs darydavau. Tada jau nebesijausdavo, kad permažai biggrin.gif

O aš apsirgau. Naktį taip prastai miegojau, ryte atsikėliau su skaudančia galva, gerkle, vos prakvėpuoju. Man atrodo sportą teks kuriam laikui atidėti, kol sveikata pasitaisys verysad.gif O jau taip buvau pasiryžus sportui, kad neaptingčiau čia besirguliuodama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chérie @ 2010 11 07, 15:07)
Man irgi mažokai atrodė, todėl papildomai 8 min abs darydavau. Tada jau nebesijausdavo, kad permažai biggrin.gif

O aš apsirgau. Naktį taip prastai miegojau, ryte atsikėliau su skaudančia galva, gerkle, vos prakvėpuoju. Man atrodo sportą teks kuriam laikui atidėti, kol sveikata pasitaisys verysad.gif O jau taip buvau pasiryžus sportui, kad neaptingčiau čia besirguliuodama doh.gif



Sveik, ir tada vel prie darbo karsta.gif
nezinau, darau as tam pilvui, bet ne velnio jis man nesijaucia, siandien papildomai 16 min pilvui dariau, aisku visko pagal ta robotuka neistempiau, bet padirbejau, ziuresiu ar ryt jausis, po 8 min nieko man g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 07 lapkričio 2010 - 14:12
Na as irgi siandien i savo treniruote iterpsiu 8 min abs,ziuresiu kaip seksis,kazkaip uzsimaniau pilvuka pakankint,reikia jam reikia bicycle.gif tegu grazeja flirt.gif
Atsakyti
sakykit ka ne taip darau, kai dirbu presui, skauda kakla, zinau kad nereik itemti kaklo raumenu, bet kitaip neiseina, kas ne taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 07, 09:19)
Mesim kartu lotuliukas.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(chérie @ 2010 11 07, 14:07)
Man irgi mažokai atrodė, todėl papildomai 8 min abs darydavau. Tada jau nebesijausdavo, kad permažai biggrin.gif

O aš apsirgau. Naktį taip prastai miegojau, ryte atsikėliau su skaudančia galva, gerkle, vos prakvėpuoju. Man atrodo sportą teks kuriam laikui atidėti, kol sveikata pasitaisys verysad.gif O jau taip buvau pasiryžus sportui, kad neaptingčiau čia besirguliuodama doh.gif

4u.gif sveik

Aš ir užsikabliuoju jau, buvau išvažiavus, nepadariau įprastu laiku, tai jau laukiu, kada nutaikysiu momentą ir jau galėsiu pastrikinėt...
P.S
Labas vakaras 4u.gif
Atsakyti
As savaitgali nesportavau, nes labai uzimta buvau, tai laukiu nesulaukiu rytojaus, kada tesiu grazinimosi programa. thumbup.gif Man su pilvu tas pats, galiu labai daug pratimu padaryti, dar papildomai prie programu darau preso stiprinimo pratimus, bet nejauciu skausmo jokio raumenu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 07, 17:07)
sakykit ka ne taip darau, kai dirbu presui, skauda kakla, zinau kad nereik itemti kaklo raumenu, bet kitaip neiseina, kas ne taip g.gif


Ir as ta pastebejau,kazkaip itempiu kakla doh.gif na as dar neipratusi,presas man sunkiausiai eina, bet stengsiuos daryti kaip imanoma taisyklingiau,siandien pridejau 8min abs tai paskutini pratima jau vos vos padariau karsta.gif dabar kiekviena karta darysiu 8min abs papildomai,nes man reikia grazaus pilvuuuuko!!!!!!! new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 07, 20:44)
Ir as ta pastebejau,kazkaip itempiu kakla  doh.gif na as dar neipratusi,presas man sunkiausiai eina, bet stengsiuos daryti kaip imanoma taisyklingiau,siandien pridejau 8min abs tai paskutini pratima jau vos vos padariau karsta.gif dabar kiekviena karta darysiu 8min abs papildomai,nes man reikia grazaus pilvuuuuko!!!!!!! new_russian.gif

o kokios pagrindines pilvo preso darymo taisykles?
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 07, 15:10)
Sveik, ir tada vel prie darbo

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 07, 19:01)
Dėkui, jau galiu lovoj su 38 temperatūra doh.gif

QUOTE(white kitty @ 2010 11 07, 20:44)
Ir as ta pastebejau,kazkaip itempiu kakla
Man irgi kitaip neišeina doh.gif Galų gale kaklas įskausta, o ne presas biggrin.gif
Atsakyti
Kai presiukas sutvirtes, ir kakliuko neskaudes biggrin.gif
Rimtai, kol silpnesnis presas, vargsta kaklo raumenys,,,,, bjaurus skausmas, nu, bet ka daryt
Atsakyti
Man asmeniskai raumenys ziauriai pasijaute, kai pirma karta padariau no more trouble zones. Kita diena skaudejo ir pilvo presa, ir rankas, nepamenu, lyg ir uzpakali bigsmile.gif bet dabar jau daug kartu ja darius, nebesijaucia jokie skausmai, ipratau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Atliekant pilvo preso pratimukus ant zemes svarbu atkreipti demesi i :
1) nugaros padeti - t.y jokiu budu neissirieskit - gulint ir darant pratimus nugara turi buti ties juosmeniu tvirtai prispausta prie zemes (kitaip ir veikla perniek, ir stuburui nepatiks). Pasitikrinti paprasta - arba veidrodis, arba turi neiti rankos pakisti po juosmeniu;
2) ant zemes gulint pasukit siek tiek dubeni taip, lyg noretumete kad idubtu pilvukas (tikiuosi supratote blush2.gif ). Sito nepamirsus ir nugara maziau kentes ir pratimu veiksmingumas bus didesnis;
3) jokiu budu neturi skaudeti kaklo raumenu - kazka darote neteisingai g.gif nepamirskit tik kad geriau islaikyti vienoda tarpa tarp krutines ir smakro viso pratimo metu, be to - jei rankytes uz galvos - tai tik tam, kad galva kaip lopsy padeta butu - jokiu budu nekelkite papildomai galvos su ranku pagalba.

tikiuosi, kad kam nors bus naudin smile.gif 4u.gif ga
Atsakyti