Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(tinute84 @ 2010 08 25, 19:21)
as siandien jau po 3 dienos su pirmu lygiu  thumbup.gif  thumbup.gif  viska skaudaaaa blush2.gif

Man nei po vienos treniruotes nera skaudeje g.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 08 25, 20:57)
Man nei po vienos treniruotes nera skaudeje g.gif


gal del to kad as po treniruociu lipu ant zigsniuoklio, lipuoklio, nezinau, kaip pavadinti, (kaip laiptais lipant) ir lipu apie 20 25 min. nes koju, blauzdu skausmas nerealus blush2.gif
Atsakyti
Aš ką tik po Jillian banish fat boost metabolism ar kaip ten, jau iš nuovargio nebeatsimenu doh.gif lotuliukas.gif Visa nusikalus sėdžiu, atrodo iki dušo nebedatempsiu karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti
o as atidirbau jau 4ta diena is pirmo lygio...Vika 12 Tu dar su manimi????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinute84: 26 rugpjūčio 2010 - 17:44
QUOTE(tinute84 @ 2010 08 26, 18:42)
o as atidirbau jau 4ta diena is pirmo lygio...Vika 12 Tu dar su manimi????


Taip, su jumis be abejo smile.gif ax.gif Siandien dar plius 10 km dviraciais vaziavom, laabai siandien pavargau ax.gif smile.gif
Atsakyti
II lygis baigtas, ryt imuosi trecio showoff.gif

Lemona, Limpompooo kur jus?
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 08 26, 23:25)
II lygis baigtas, ryt imuosi trecio showoff.gif

Lemona, Limpompooo kur jus?

Oho bigsmile.gif Nu maladiec thumbup.gif

Aš užmečiau dėl tam tikrų priežasčių..
Po poros savaičių gal startuosiu per naują smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 08 27, 09:44)
Oho  bigsmile.gif Nu maladiec  thumbup.gif

Aš užmečiau dėl tam tikrų priežasčių..
Po poros savaičių gal startuosiu per naują smile.gif

Mh verysad.gif jau nemazai nuejusi buvai, lauksim naujo starto, o startuot tikrai verta smile.gif
Atsakyti
o man siandien sesta diena su pirmu lygiu, laukiu jau antrojo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2010 08 28, 17:18)
o man siandien sesta diena su pirmu lygiu, laukiu jau antrojo  biggrin.gif  biggrin.gif

sauniai, taip ir toliau 4u.gif

man antra diena treciam lygy, as jau nebekenciu sitos programos, pasiutus ta Jillian karsta.gif

Atsakyti

Laba 4u.gif

QUOTE(sunray @ 2010 08 28, 22:30)
man antra diena treciam lygy, as jau nebekenciu sitos programos, pasiutus ta Jillian karsta.gif
lotuliukas.gif Gerulė ta teta Jillian biggrin.gif Aš sportuodama ją ne kartą ir ne du toli toli siunčiau biggrin.gif
Atsakyti
o as vis laukiu antrojo lygio, na nieko..trys dieneles tik liko ir pradesiu clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti