Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

[quote=chérie,2010 11 06, 13:06]
Šaunuolė.

Aš jau kaupiuosi šiandienos sportui biggrin.gif Vakar žiūrint senas nuotraukas, kur esu kūdutė, MB "netyčia" užsiminė, jog man galbūt šiek tiek pasportuoti reiktų doh.gif Tai susitarėm, jog jis mane palaikys ir paskatins pritrūkus stimului.

drinks_cheers.gif as ir vakar susiradau senas foto kur sveriau koki 60 ir seiles varvinau rolleyes.gif

o MB ir uzimine kad pilveli laikas grazinti i sena forma blush2.gif man buvo saaaaunus spyris i siknike doh.gif Tik tiek ant dusios gerai kad visa kita kas keisciausia jam tinka lotuliukas.gif o man ziauriausiai kojos ir sikna atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 06 lapkričio 2010 - 13:04
QUOTE(sokate @ 2010 11 06, 00:06)
O pagal kokia programa darei 16min presui? ar du kartus pagal 8min abs?  ax.gif

Siandien pati isbandziau tuos 8min abs, buns, legs, arms, nu visai nieko paivairinimui, nors video ir tokie dvelkiantys senove, bet kai sportuoji tai ir nekreipi demesio  smile.gif

http://www.youtube.c...h?v=vkKCVCZe474 pagal sita, o salia yra ir kita dalis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 11 06, 14:06)
http://www.youtube.c...h?v=vkKCVCZe474 pagal sita, o salia yra ir kita dalis  4u.gif



fainiai, sito nebuvau uztikus thumbup.gif
Atsakyti
As antra diena, kai dariau davina super body thumbup.gif , sioks toks atokvepis po JM
Atsakyti
Sveikos,
as ir noreciau prisijungti prie jusu. Po gimdymo labai reiktu savo formas pagrazint fitness4.gif
Bet man neiseina parsisiust tos 30 dienu programos. Kazkodel man neatsisiuncia. Gal kas paprotins kaip cia man parsisiust fool.gif ?
Atsakyti
Sveika prisijungus 4u.gif

Va atsidarai šią nuorodą http://thepiratebay...._loser)_ac3_cmk
attidarius yra toks didelis žalias mygtukas download, o žemiau žaliai parašyta download this torrent, paspaudi ir siunties.
Bet norint lašinukus numest, o ne raumenų priaugt, geriau gal rinktis kokias cardio programas, nes JM labiau raumenims manau mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2010 11 06, 21:26)
Sveikos,
as ir noreciau prisijungti prie jusu. Po gimdymo labai reiktu savo formas pagrazint fitness4.gif
Bet man neiseina parsisiust tos 30 dienu programos. Kazkodel man neatsisiuncia. Gal kas paprotins kaip cia man parsisiust fool.gif ?



Jei nepavyks rasyk i az, imesiu per skaipa smile.gif

manau kad JM nepakenks, as ir dauuug gerio turiu ir si programa man kaip tik, nes tikrai prazilsi kol raumenis uzsiauginsi, jie taip greit neauga. biggrin.gif

Ziuriu maziukei tik puse menesiuko, nezinau ar ne per anksti JM g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 06 lapkričio 2010 - 21:21
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 06, 22:19)
Ziuriu maziukei tik puse menesiuko, nezinau ar ne per anksti JM g.gif

Tikrai per anksti! Bent pora menesiu palaukit del savo sveikatos ir tai liecia ne tik JM, bet ir kitus pratimus manau.
Atsakyti
4u.gif Labaaaaaaassss... aš trečią dieną įveikiau... jaučiuosi šiandie gerai palyginus, rauamenis jaučiu, bet tai man super, po tiek metų nieko neveikimo, nemanau, kad galima jų nejaust pagal JM sportuojant smile.gif
smagu, kad vis daugiau prisijungiančių 4u.gif
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 06, 11:03)
4 diena su JM iveikta thumbup.gif  is po vakar tokia silpna jauciausi, matyt padauginau, bet atsportavau normaliai.


labai panašūs mūsų skaičiukai
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 11 06, 23:19)
Tikrai per anksti! Bent pora menesiu palaukit del savo sveikatos ir tai liecia ne tik JM, bet ir kitus pratimus manau.



Tai as bent jau parsisiusiu programa ir dar truputi palauksiu. Bet bent jau kompe turesiu, kai jau nuspresiu pradet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 07, 00:42)
4u.gif Labaaaaaaassss... aš trečią dieną įveikiau... jaučiuosi šiandie gerai palyginus, rauamenis jaučiu, bet tai man super, po tiek metų nieko neveikimo, nemanau, kad galima jų nejaust pagal JM sportuojant smile.gif
smagu, kad vis daugiau prisijungiančių  4u.gif

labai panašūs mūsų skaičiukai



Mesim kartu lotuliukas.gif
Atsakyti
Man po 4 JM dienos pagaliau atslugo skausmas,rankomis galiu laisvai mosikuoti clap.gif tik kojas truputi jauciu,bet va presas tai man nesijaucia,galvoju koki papildoma pratimuka presui iterpti,nes man pasirode mazoka jam demesio skirta,gal cia tik pirmoje dalyje,veliau dejuosiu,kad per sunku biggrin.gif laukiu siandien 5 treniruotes,uzsikabinau biggrin.gif O anksciau pagalvojus apie sporta namie wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 07 lapkričio 2010 - 13:36