Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 05, 18:59)
Pavariau antra kart  lotuliukas.gif JM + abs 8 min.


Na ir tempai biggrin.gif 4u.gif As kaip pradedancioji tai nekankinu saves smarkiai,kolkas tik grieztai viena programa,jokiu ten papildomu atsilenkimu ir tp biggrin.gif biggrin.gif Einu rengtis treningus, laikas 3 diena iveikt cool.gif
Atsakyti
Maniske tai dar mano pienuka valgo, sako kad vien nuo to turetu svoris kristi, bet man ne kiek itakos neturi jei valgau daugiau svoris net kyla g.gif
Atsakyti
Šiandien dūkau taip:
20 min Tae Bo su Billy Blanks
16 min presui
8 min uzpakaliui
8 min tempimo...
Nepervargau, o maloniai sušilau, bei presiuką švelniai maudžia wub.gif
Atsakyti
tempai pas jus mergaitės, tai ojoj doh.gif aš po 2d. iš 30d, programos vos pasiritu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 05, 20:23)
tempai pas jus mergaitės, tai ojoj  doh.gif  aš po 2d. iš 30d, programos vos pasiritu  blush2.gif


Man igi panasiai console.gif Bet nenoriu iskart saves apkrauti,geriau pamazu didinsiu tempus,juolab,kad kazkokiu ypatingu rezultatu nesiekiu,tik sutvirtinti kuna,manau vien JM30 programa duos gerus rezultatus,tada jau busiu pasikausciusi ir galesiu padirbet sunkiau fitness4.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 11 05, 21:15)
Šiandien dūkau taip:
20 min Tae Bo su Billy Blanks
16 min presui
8 min uzpakaliui
8 min tempimo...
Nepervargau, o maloniai sušilau, bei presiuką švelniai maudžia  wub.gif


O pagal kokia programa darei 16min presui? ar du kartus pagal 8min abs? ax.gif

Siandien pati isbandziau tuos 8min abs, buns, legs, arms, nu visai nieko paivairinimui, nors video ir tokie dvelkiantys senove, bet kai sportuoji tai ir nekreipi demesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 05, 15:33)
beje ir pasimatavau viską - tai bus galima rezultatus stebėt, sversiuosi ir matuosiuosi kas 7d.  blush2.gif  doh.gif
Gera idėja, reikės ir man rytoj išsimatuoti. Galbūt stimulas bus didesnis, matant konkrečius skaičius thumbup.gif

QUOTE(sokate @ 2010 11 05, 23:06)
nors video ir tokie dvelkiantys senove, bet kai sportuoji tai ir nekreipi demesio  smile.gif
Aš tik 8 min abs esu išbandžius, tai man labai patiko.
Atsakyti
4 diena su JM iveikta thumbup.gif is po vakar tokia silpna jauciausi, matyt padauginau, bet atsportavau normaliai.

sportuojant, o tai darau pries veidrodi, pamaciau kozkokius mazycius pilvo konturus, ale raumenys. aisku kad dar iki tikru toli, bet visvien smagu, kad pradedam kazkokia forma igyti showoff.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 06 lapkričio 2010 - 11:04
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 06, 11:03)
sportuojant, o tai darau pries veidrodi, pamaciau kozkokius mazycius pilvo konturus, ale raumenys. aisku kad dar iki tikru toli, bet visvien smagu, kad pradedam kazkokia forma igyti showoff.gif

sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites! Jungiuosi prie sportuojanciuju namuciuose - reikia savo grazumus deginti biggrin.gif Startuoju su Tracy Anderson Mat ir Dance cardio.
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 06, 12:03)
sportuojant, o tai darau pries veidrodi, pamaciau kozkokius mazycius pilvo konturus, ale raumenys. aisku kad dar iki tikru toli, bet visvien smagu, kad pradedam kazkokia forma igyti

Šaunuolė.

Aš jau kaupiuosi šiandienos sportui biggrin.gif Vakar žiūrint senas nuotraukas, kur esu kūdutė, MB "netyčia" užsiminė, jog man galbūt šiek tiek pasportuoti reiktų doh.gif Tai susitarėm, jog jis mane palaikys ir paskatins pritrūkus stimului.
Bėgu dabar savo apvalumų matuotis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasc @ 2010 11 06, 13:00)
Jungiuosi prie sportuojanciuju namuciuose - reikia savo grazumus deginti
Sveika prisijungusi, aš irgi nuo šiandien startuoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip gražiai čia visos sportuojat! bigsmile.gif

O aš vakar niekaip negalėjau pagal JM pasportuot, tai įsijungiau muziką ir pagal save:D Skaudėjo viską po to, pajaučia, kad sportavau cool.gif

Ir parsisiunčiau tą zumba, sportuosim thumbup.gif
Atsakyti