Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

As parsisiunciau is torrent ru, ten gal astuoniolika puslapiu visokiu sporto programu. Jei nori galiu Skype permest, bet ne dabar, nes islekt noriu jau i miesta. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 05, 12:39)
As parsisiunciau is torrent ru, ten gal astuoniolika puslapiu visokiu sporto programu. Jei nori galiu Skype permest, bet ne dabar, nes islekt noriu jau i miesta.  biggrin.gif

okiuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Noriu ir aš prie jūsų prisijungti. Išvažiavus į užsienį užsiauginau beveik 10 kg, tai jau laikas susiimti doh.gif Kažkada bandžiau sportuoti pagal JM 30 days shred, bet tik užbaigiau pirmą lygį, o išbandžius antrą pritrūkau motyvacijos ax.gif Šįkart noriu startuoti su Turbo Fire. PArsisiunčiau visą programą, gana smagiai atrodo, gera muzika, todėl tikiuosi bus lengviau prisiversti pastraksėti smile.gif

QUOTE(Nude @ 2010 11 05, 13:36)
Zumba gerai riebalus degina, bet kaimynams is apatinio auksto tikrai gali lempa nukrist... Sportuodama laukiau kada pabels su sluota i lubas  gun_rifle.gif
Man tas pats, sportuoju ir klausau, ar kaimynai dar į duris nesibeldžia doh.gif Anksčiau sportuodama pasiklodavau kilimėlį, tai šiek tiek prislopindavo jis mano trypimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chérie @ 2010 11 05, 12:59)
Sveikos visos 4u.gif


sveika 4u.gif
as ir galvoju kol neisigysiu svareliu tai gal dar pagal Billy Blanks cardio treniruote savaite pasitreniruosiu g.gif ,tada tik JM
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 05, 13:35)
mergaites ka ten vietoje hanteliuku naudojat? g.gif

pripyliau slapio zvyro i 0,5 l plastikinius buteliukus, gavosi lygiai 1 kg 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
koma man biggrin.gif
2d. padaryta ax.gif šiandien praktiškai jau spėjau viską, tik skauda man kojas ohmy.gif o joms man reik labai daug dėmesio, nekalbu jau apie savo apvalumus kitus biggrin.gif
beje ir pasimatavau viską - tai bus galima rezultatus stebėt, sversiuosi ir matuosiuosi kas 7d. blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 11 05, 13:58)
pripyliau slapio zvyro i 0,5 l plastikinius buteliukus, gavosi lygiai 1 kg  4u.gif


As irgi taip padariau drinks_cheers.gif

Po antros dienos JM30 skauda kojas labiau, isvis viskas skauda biggrin.gif Bet patinka man ta Jillian,tokia uch!! karingai nusiteikusi,gerai paskatina thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 05, 09:02)
verysad.gif

siandien is kart ryte be pusryciu dariau, ziauriai sunkiai, pilvui jau nebeistempiau. prakaitas varvejo. kai darau 11 val. galiu dar daugiau ne tik JM. Sunku!!!!!!!!! verysad.gif JM 3 diena.


As be pusryciu negaleciau,del to ir pasirinkau daryti kad ir 21.30 tomis dienomis kai dirbu,man jau geriau tokiu laiku negu is pat ryto doh.gif Saunuole,kad jau 3 diena iveikiai,as darysiu truputi veliau,bet jauciu kad nelengva bus,nes viskas skaudaaaa ph34r.gif
Atsakyti
Labas mergaitės,

Jungiuosi ir aš prie Jūsų būrelio, pirmąjį JM30 etapą jau padariau, šiandien pirmoji antro etapo diena. Man patinka, iki pusės treniruotės taip greit laikas prabėga, o antra pusė jau sunkiau einasi, pradeda nuovargis lįst, tai tik ir laukiu kol bus ABS biggrin.gif Paguoda toms kurioms skauda raumenukus, man nustojo po 4 dienų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 05, 13:37)
gal zinai  is kur zumbos visa programa galima butu parsisiusti? 4u.gif

isohunt.com yra torrentas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 05, 15:37)
As irgi taip padariau  drinks_cheers.gif

Po antros dienos JM30 skauda kojas labiau, isvis viskas skauda  biggrin.gif Bet patinka man ta Jillian,tokia uch!! karingai nusiteikusi,gerai paskatina  thumbup.gif
Papildyta:
As be pusryciu negaleciau,del to ir pasirinkau daryti kad ir 21.30 tomis dienomis kai dirbu,man jau geriau tokiu laiku negu is pat ryto doh.gif Saunuole,kad jau 3 diena iveikiai,as darysiu truputi veliau,bet jauciu kad nelengva bus,nes viskas skaudaaaa  ph34r.gif


Man kazkaip niekas neskauda, tik jauciu slaunu prieki, stengiuos daryt saziningai tik rytas viska sukniso, puse treniruotes nepadariau per ta silpnuma, nezinau gal reik vakare pakartot normaliai rolleyes.gif

Visas savo gimines moteriskes paskatinau pagal JM sportuot, ziuresiu kiek tems gathering.gif
Papildyta:
[quote=chérie,2010 11 05, 13:59]
Sveikos visos 4u.gif
Noriu ir aš prie jūsų prisijungti. Išvažiavus į užsienį užsiauginau beveik 10 kg, tai jau laikas susiimti doh.gif

tai dar gerai turi, pas mane + 16, sveika prisijungus, kartu visada linksmiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 11 05, 14:58)
pripyliau slapio zvyro i 0,5 l plastikinius buteliukus, gavosi lygiai 1 kg  4u.gif

as slapio smelio, taip pat 1kg
Atsakyti
Pavariau antra kart lotuliukas.gif JM + abs 8 min.
Atsakyti