Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 05, 11:30)
Aš prieš savo pirmąjį sūnų, o tai buvo prieš metus 9, svėriau 60, labai norėčiau tokios figūrytės, deja, manau metaai savo daro ir  aš būčiau visai patenkinta turėdama 65 smile.gif be to mano vyrui patinka apvalūs užpakaliukai biggrin.gif
dabar linjuotėje 69 mano idealas, na ,kad skaičiukai apvalesni būtų -15kg  doh.gif  siaubingai daug smile.gif bet aš neskubu niekur, ir nealinu savęs, net nesiruošiu to daryti, truputį mažiau valgau, pradėjau judėti  thumbup.gif  o svarbiausia Mylėti save, net ir nenukritus nei vienam kg. svarbiausia pasitikėjimas ir artimo žmogaus palaikymas...  wub.gif


mano tikslas dabar iki 70, o po to jau gal kaip nors iki idealaus prisikapstysiu 64, nes ugis 164 cm. pries vaikelius sveriau 68 kg, ir prisimenu nebuvau patenkinta savo svoriu smile.gif o dabar doh.gif

neistveriau nepasimatavus, jau cm pajudejo kojos ir rankos -1 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 05 lapkričio 2010 - 10:54
Sveikos, as vakar isbandziau Zumba Cardio party. Visai linksmas pasokinejimas. Prakaitas bego, bet po sokiu jauciausi ne iki galo pasportavusi, tai dar isijungiau youtube POP pilates ir padariau programele pilvui. Labai gerus pratimukus ta mergaite rodo, trukme desimt minuciu, tai po kazkokios treniruotes galima kazkuriai raumenu grupei padaryti. Ir muzikele labai faina groja, tokia uzvedanti ir ta mergina kuri rodo pratimus labai linksma. thumbup.gif Siandien eile JM No more trouble zones, nes jau pasiilgau per pora dienu rimto fizinio kruvio ir grieztos JM. biggrin.gif
Atsakyti
o aš va kuo užsiimsiu ... blush2.gif
http://www.youtube.c...feature=related

Sveikutės, jau šiandien skausmas kojų raumenų atslūgo, galima vėl pajudėt thumbup.gif
Atsakyti
As irgi pries kelis metus buvau pradejusi sokt pilvo soki namie, turejau DVD toki, kur dvi seses indes sokt mokina. Labai patikdavo tik prisimenu, kad labai blauzdas skaudedavo po cardio dalies, nes ten vien suoliukai budavo visokie pasistiebus ir t.t. biggrin.gif
Papildyta:
Radau vaizdeli apie Zumba, kur vakar atsisiunciau ir sportavau, pasirodo visai neblogas budas suliekneti http://www.youtube.c...h?v=A314kZAOCdw. bigsmile.gif
Atsakyti
mergaites ka ten vietoje hanteliuku naudojat? g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif faina, man apie tą zumba pasakojo vaiko krikštamotė, sakė UK labai populiaru... pas mus neteko girdėt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 05, 11:39)
bigsmile.gif  faina, man apie tą zumba pasakojo vaiko krikštamotė, sakė UK labai populiaru... pas mus neteko girdėt sad.gif

man ir neteko,gal ir susigundyciau uzsirasyti g.gif
mergaites jums matosi mano liniuote? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 05 lapkričio 2010 - 11:46
QUOTE(samanta* @ 2010 11 05, 12:46)
man ir neteko,gal ir susigundyciau uzsirasyti g.gif
mergaites jums matosi mano liniuote? unsure.gif


matosi, as nemoku padaryt, kad matytus verysad.gif

ai parasas tik bet ne liniuote
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 05 lapkričio 2010 - 12:09
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 05, 12:08)
matosi, as nemoku padaryt, kad matytus verysad.gif

ai parasas tik bet ne liniuote

sakau kazkas atsitiko kad liniuote dingo doh.gif
o tu varnele uzdek kur parasas kai rasai komentara,ir kiekvienu kartu uzdek rasydama mirksiukas.gif
Papildyta:
pasikeiciau kita biggrin.gif
Atsakyti
aš kaupiuosi antrai dienai, pirmo etapo,,, skauda leškas ir blauzdas... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 05 lapkričio 2010 - 12:28
Zumba gerai riebalus degina, bet kaimynams is apatinio auksto tikrai gali lempa nukrist... Sportuodama laukiau kada pabels su sluota i lubas gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 05, 12:28)
aš kaupiuosi antrai dienai, pirmo etapo,,, skauda leškas ir blauzdas...  doh.gif

tai sakot per blauzdas kerta bigsmile.gif ,gerai thumbup.gif ,nes man kaip tik jos pati butiniausia vieta kuria turiu koreguoti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Nude @ 2010 11 05, 12:36)
Zumba gerai riebalus degina, bet kaimynams is apatinio auksto tikrai gali lempa nukrist... Sportuodama laukiau kada pabels su sluota i lubas  gun_rifle.gif

gal zinai is kur zumbos visa programa galima butu parsisiusti? 4u.gif
Atsakyti