Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(Trema @ 2010 11 04, 18:04)
O, Samanta, kartu mesim riebaliukus  biggrin.gif Mano irgi 1,67m., svoris 47,3kg, taip, kad panašiai. Na o aš einu su JM pasportuot  cool.gif

ka tau mesti blink.gif ,gal tu juokauji,tu tik gali savo kuna sustiprinti,tau nbera jau ko mesti g.gif ,va man iki taves toli grazu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 04, 17:21)
Man tai siandien po vakarykstes pirmos treniruotes ranku raumenis skauda,nezinau kaip pavyks atsispaudimus padaryt ir siaip negaliu ranku pakelt,bet po darbo bandysim  box.gif Kazin ar nieko blogo,kad kartais teks pasportuot apie 21.30 val,dirbu slenkanciu grafiku iki pat vakaro,o rytais pries darba neeina man sportuot, tai pora dienu per savaite teks tokiu metu atlikinet pratimus,bet gal nieko tokio,kad velokai,juk tik pusvalandziukas ir miegucio g.gif



o man kazkaip neskaudejo raumenis, tai siandien dariau sunkesniu lygiu, ne viska istempiau bet stengiames mirksiukas.gif Pagal JM30
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 04, 19:09)
ka tau mesti blink.gif ,gal tu juokauji,tu tik gali savo kuna sustiprinti,tau nbera jau ko mesti  g.gif ,va man iki taves toli grazu cool.gif


Ką aš čia prirašiau doh.gif t.y 57kg blush2.gif

Beje, ankščiau rašiau, kad baigus lygį rezultatais pasidalinsiu, bet matyt būsiu kažkaip ne taip išsimatavus, tai visišką nesąmonę dabar tai padarius gavau. Vos ne 1cm ar dviem daugiau visur. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Trema @ 2010 11 04, 21:13)
Ką aš čia prirašiau  doh.gif  t.y 57kg blush2.gif

Beje, ankščiau rašiau, kad baigus lygį rezultatais pasidalinsiu, bet matyt būsiu kažkaip ne taip išsimatavus, tai visišką nesąmonę dabar tai padarius gavau. Vos ne 1cm ar dviem daugiau visur.  schmoll.gif

karsta.gif, jezau, galvoju, gal zmogui anoreksija?! doh.gif
Jusu svoriukas pats tas pagal ugi, idealus tiesiog thumbup.gif aisku, figuryte priziuret reikia 4u.gif

Mergaites, as siandien ir vakar nieko nedariau, gal persistengiau uzvakar, jau rasiau ka dariau. Sokinejau is sirdies doh.gif Blauzdas kaip skauda, vos laiptais palipu, kaip invalide... Bet gal eisim su vaiku pasportuot, reik prasijudint user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 04, 17:43)
mano ugis 1.67 blush2.gif



QUOTE(Trema @ 2010 11 04, 18:04)
O, Samanta, kartu mesim riebaliukus  biggrin.gif Mano irgi 1,67cm.  cool.gif

na man tai tikrai prieš jus gėda, siaubas, einu slėptis... verysad.gif
Atsakyti
Ko čia jau taip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 04, 16:38)
Tikrai negaliu pasakyt ar galima, bet jei man taip, tai aš sportuočiau  ax.gif  geriau padaryt tuos pratimus, kad ir vėliau, bet nepalikt tarpų.. Jei blogai galvoju- pataisykit  tongue.gif


As irgi nusprendziau kad ir tokiu laiku,bet negaliu praleisti treniruociu nono.gif 2 diena iveikta laugh.gif

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 04, 19:03)
o man kazkaip neskaudejo raumenis, tai siandien dariau sunkesniu lygiu, ne viska istempiau bet stengiames mirksiukas.gif Pagal JM30


Na va kazkaip padariau tuos pratimus nors ir su skaudanciom rankom,bet isgyvenau showoff.gif Kazkaip siandien man presas sunkokai ejo,pastebejau,kad vakar truputi neteisingai dariau,bet pasitaisiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trema @ 2010 11 04, 19:13)
Ką aš čia prirašiau  doh.gif  t.y 57kg blush2.gif


aaa biggrin.gif ,tada jo panasiai sveriam drinks_cheers.gif ,jo kartu tada galim riebaliukus deginti cool.gif
vakar perziurejau programa ir ziu kad cia su hanteliukais darbas ,o as ju neturiu g.gif ..ku daryti?savaitgaly ieskoti reikes kur pigiau gauti g.gif
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(white kitty @ 2010 11 04, 23:13)
As irgi nusprendziau kad ir tokiu laiku,bet negaliu praleisti treniruociu nono.gif  2 diena iveikta  laugh.gif
Na va kazkaip padariau tuos pratimus nors ir su skaudanciom rankom,bet isgyvenau showoff.gif Kazkaip siandien man presas sunkokai ejo,pastebejau,kad vakar truputi neteisingai dariau,bet pasitaisiau  blush2.gif


siandien is kart ryte be pusryciu dariau, ziauriai sunkiai, pilvui jau nebeistempiau. prakaitas varvejo. kai darau 11 val. galiu dar daugiau ne tik JM. Sunku!!!!!!!!! verysad.gif JM 3 diena.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Saulyte, liudėti nevalia, viskas bus gerai, svarbu, kad noro yra, o kai pradės rezultatai jaustis- tada ir lengviau bus.
Aš po vakar starto -- jaučiu rankas pilva vos vos, labiausia kojas, blush2.gif nužudys mane tie šuoliukai, bet šiandie strikinėsiu vėl... lotuliukas.gif nepasiduosiu, be to nemanau, kad ilgai galėsiu prisidengti dviem pametinukais vaikais doh.gif, po kurių aš ir gavau visus šitus "gėrius", tad reik susiimt ir dirbt... Einu vaikų maitint ..
Visoms geros dienos.
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 05, 10:08)
Labas rytas  4u.gif 

Saulyte, liudėti nevalia, viskas bus gerai, svarbu, kad noro yra, o kai pradės rezultatai jaustis- tada ir lengviau bus.
Aš po vakar starto -- jaučiu rankas pilva vos vos, labiausia kojas,  blush2.gif  nužudys mane tie šuoliukai, bet šiandie strikinėsiu vėl...  lotuliukas.gif  nepasiduosiu, be to nemanau, kad ilgai galėsiu prisidengti dviem pametinukais vaikais  doh.gif, po kurių aš ir gavau visus šitus "gėrius", tad reik susiimt ir dirbt...  Einu vaikų maitint ..
Visoms geros dienos.


Pas mane ir du mazuliai laksto, o gerio nemazai prisidejau nuo 80 svajoju iki 60 nusiridenti blush2.gif

Pagalvojau, gal atidarytu kas albumeli kuriame galetumem ideti pries ir po JM programos ar kitu savo grazias figuras. kazkurioje temoje slaptazodzius gaudavo tik ilgesni laika pabuvusios. Smagu butu pamatyti realiai rezultatus smile.gif

Gal labiau motyvacija kiltu, nors man pati pradzia, dar azartas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 05, 09:21)
smile.gif

Pas mane ir du mazuliai laksto, o gerio nemazai prisidejau nuo 80 svajoju iki 60 nusiridenti blush2.gif


Aš prieš savo pirmąjį sūnų, o tai buvo prieš metus 9, svėriau 60, labai norėčiau tokios figūrytės, deja, manau metaai savo daro ir aš būčiau visai patenkinta turėdama 65 smile.gif be to mano vyrui patinka apvalūs užpakaliukai biggrin.gif
dabar linjuotėje 69 mano idealas, na ,kad skaičiukai apvalesni būtų -15kg doh.gif siaubingai daug smile.gif bet aš neskubu niekur, ir nealinu savęs, net nesiruošiu to daryti, truputį mažiau valgau, pradėjau judėti thumbup.gif o svarbiausia Mylėti save, net ir nenukritus nei vienam kg. svarbiausia pasitikėjimas ir artimo žmogaus palaikymas... wub.gif
Atsakyti