Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

Ka tik perzvelgiau, tai atrodo pratimai ne is lengvuju, rezultata turetu duoti thumbup.gif Bet yra viena problema, visuose dvd naudojamas stepas, reikia pagalvoti kuo ji pakeisti arba sugalvoti kaip pratima atlikti be jo.
Atsakyti
Laba diena, kokia smagi temukė, jau parsisiunčiau tą 30d. programą, kaip čia ją daryt reikia, ten trys lygiai, keisti lygius kas 10d? ačiū , kas atsakys smile.gif labai reikia padėti mano suglebusiai adoai taisytis blush2.gif du neštumai iš eilės, peilis man... reik iki vasario 12d. padaryt bent -10kg, o dar geriau būtų -15 tongue.gif sakykit ar realu? aš naujokė čia, nors kažkada esu sportavus ir salėj...
Atsakyti

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 04, 12:23)
Laba diena, kokia  smagi temukė, jau parsisiunčiau tą 30d. programą, kaip čia ją daryt reikia, ten trys lygiai, keisti lygius kas 10d? ačiū , kas atsakys smile.gif
Cituoju pati save biggrin.gif

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 10 26, 11:32)
Ši Jillian Michaels programa sudaryta lygiai vienam mėnesiui, kad per tokį trumpą laiką būtų pasiekti maksimaliai geri rezultatai. Sportuoti reikia be pertraukų, kiekvieną mielą dieną, visą mėnesį. Pirmas 10 dienų darytis 1 lygio pratimus (pirmoji filmuko dalis), antrąsias 10 dienų daryti 2 lygio pratimus (antroji filmuko dalis), paskutiniąsias 10 dienų daryti 3 lygio pratimus (trečioji filmuko dalis). Norisi palengvintų pratimų ir mažesnės apkrovos, žiūrim į blondinę mergaičiukę. Norisi didesnės apkrovos - žiūrim į juodaodę merginą.

Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 11 04, 12:26)
Cituoju pati save biggrin.gif

ačiū, taip ir supratau... thumbup.gif jei spėsiu, šiandie startas wub.gif
Atsakyti

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 04, 13:51)
ačiū, taip ir supratau...  thumbup.gif  jei spėsiu, šiandie startas  wub.gif
Į lieknumą mirksiukas.gif biggrin.gif Ištvermės sportuojant ir gerų rezultatų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 04, 12:11)
Sveikos, nors mano postai cia praeina lyg nebuciau rasiusi nieko, norisi man vistiek su kazkuo pabendraut apie sportavima namuose...  smile.gif Radau siandien rusu torentuose programa Jillian The biggest winner. How to winn by loosing. Ja sudaro penki dvd, bandysiu parsisiust ir perziuret. Gal kas jau buvot atsisiunte?



Sveika, ir man taip buna, kad niekas neatraso, bet nesvarbu, paskaito, pasidziaugia thumbup.gif

Jei pavyks tau parsisusti ir as labai noreciau, nes man JM labai patinka, seniai ieskojau kazko tokio. biggrin.gif

toliau dirbu pagal JM 30 shred fitness4.gif

Veliau ziuresim pagal kokia JM programa reiks dirbt.
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 04, 14:18)
Veliau ziuresim pagal kokia JM programa reiks dirbt.

as ir siandien parsisiunciau sia programa bet pradesiu nuo pirmadienio,dabar pagal Billy dar sportuoju smile.gif
bet panos jei man savaitgali neiseina sportuoti,nes as ne namie bunu g.gif ,tai kazin nieko tokio kad va pirmad -penktad sportuoju,2 dienu pertrauka ir vel nuo pirmad-penktad unsure.gif ,ar cia labai bus blogai verysad.gif ?
gautusi man 6 savaites sporto tik su isimtais savaitgaliais g.gif
Atsakyti
samanta* graži linjuotė thumbup.gif pavydžiu baltai smile.gif jei ne paslaptis, koks ūgis tavo ? kažkaip reikman pasiskaičiuot savo idealą, bet labai jau dideli skaičiai gaunasi, sakau , gal geriau mažesniais gabaliukais rašysiu, kad neišsigasčiau pati biggrin.gif

Padariau pirmą etapą šiandie pirmą kartą... Praėjo noras eit į sporto klubą, tuos litus pasidėsiu į taupyklę kaip stimulą biggrin.gif sportuot..
Ką aš galiu pasakyt, man treniruotė tikrai gera rolleyes.gif jaučiu visus raumenukus žiūrėsiu kaip ryt bus smile.gif ar paeisiu biggrin.gif ačiū visoms palaikančioms, ir bėgu linjuotę darytis, o po to šeimai blynų kept, sau tai salotikių pasidarysiu ... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 04 lapkričio 2010 - 16:15
Man tai siandien po vakarykstes pirmos treniruotes ranku raumenis skauda,nezinau kaip pavyks atsispaudimus padaryt ir siaip negaliu ranku pakelt,bet po darbo bandysim box.gif Kazin ar nieko blogo,kad kartais teks pasportuot apie 21.30 val,dirbu slenkanciu grafiku iki pat vakaro,o rytais pries darba neeina man sportuot, tai pora dienu per savaite teks tokiu metu atlikinet pratimus,bet gal nieko tokio,kad velokai,juk tik pusvalandziukas ir miegucio g.gif
Atsakyti
Tikrai negaliu pasakyt ar galima, bet jei man taip, tai aš sportuočiau ax.gif geriau padaryt tuos pratimus, kad ir vėliau, bet nepalikt tarpų.. Jei blogai galvoju- pataisykit tongue.gif
Atsakyti
mano ugis 1.67 blush2.gif
Atsakyti
O, Samanta, kartu mesim riebaliukus biggrin.gif Mano irgi 1,67m., svoris 47,3kg, taip, kad panašiai. Na o aš einu su JM pasportuot cool.gif
Atsakyti