Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

oi padirbejau siandien... karsta.gif
25 min su J.M 30 Days....
8 min rankoms
8 kojoms
8 minkstai vietai
8 presui

viso 57 min bigsmile.gif

Sakiau, paderinsiu 30 dienu treniruote su 8 min komplekteliu kur isvardinau, o kita diena su Billy tae bo pries treniruote, apsilimukui... rolleyes.gif

Viskas buvo normoj, tik tie sedmenu pratimai kokie sunkus blink.gif Maniau ,isprotesiu, kaip gele raumenis thumbup.gif
Atsakyti
na, kokia saunuole!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2010 11 02, 17:33)
na, kokia saunuole!!!!!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

dekui, kad tik tas entuziazmas neisblestu... O visai nieko sportuot namie, juolab, kad kai kurios taisykles jau ikaltos i galva is lankymusi sporto klubuose, tad, manau jog viska daray gan teisingai... 4u.gif
Atsakyti
o tu dievuliau mano pabandziau kelis pratimus ir visa tik prakaitas pilaa tongue.gif atrode viskas normaliai cia su manim kol nepradejau pastebeti suglebusios odos, stai ka reiskia po gimdymu buti namuose ir viskas, kg, uzaugo ...na tikiuosi prisijungti prie jusu ir kazdien vis pasportuoti tongue.gif sianien apsiribojau pirmam ps, ikelta aerobikos treniruote pirma, 8min, presuj.8min kojom ir jau as kaip burokas lotuliukas.gif rytoj tikiuosi taip paciu rezultatu mano jegu bigsmile.gif
Atsakyti
Na va startavau su 30day,pirma treniruote jau prabego clap.gif truputi rankos dreba biggrin.gif pajauciau, kad kaire ranka mano daug silpnesne,tai bandysim ja istreniruot. Sukaitau fitness3.gif kazkaip greit man prabego ta treniruote,norisi dar,bet pirmam kartui uzteks,tikiuosi rytoj nebus labai sunku visa tai pakartoti biggrin.gif
Atsakyti
Pavarčiau savo sasvinukus, po pirmo vaikelio intensyviai sportavau, kasdien po 45 min. elipsinis treniruoklis, pilvui, mėnesio rezultatai buvo trys kilai minus, o matmenys sumažėjo:
rankos 2
lemuo 5
pilvas 8
sonai 6
klubai 4
kojos 4
blauzdos 2

čia realūs rezultatai, žiūrėsim ką rodys po mėnesio JM programa 30shred. Dietos specialios nesilaikiau, nepersivalgydavau, ir tiek. Pirma diena su JM. rolleyes.gif

kai baigsiu palyginsiu kiek efektyvu JM.
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 03, 15:48)
Pavarčiau savo sasvinukus, po pirmo vaikelio intensyviai sportavau, kasdien po 45 min. elipsinis treniruoklis, pilvui, mėnesio rezultatai buvo trys kilai minus, o matmenys sumažėjo:
rankos 2
lemuo 5
pilvas 8
sonai 6
klubai 4
kojos 4
blauzdos 2

čia realūs rezultatai, žiūrėsim ką rodys po mėnesio JM programa 30shred. Dietos specialios nesilaikiau, nepersivalgydavau, ir tiek. Pirma diena su JM. rolleyes.gif

kai baigsiu palyginsiu kiek efektyvu JM.


Busim kompanjones drinks_cheers.gif abiem pirma diena biggrin.gif
Atsakyti
Vai, vai, vai! Na ir gražiai jūs čia sportuojat 4u.gif Man šiandien jau 7 diena su JM. Baigus lygį, rezultatus parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 11 03, 17:53)
Busim kompanjones  drinks_cheers.gif  abiem pirma diena  biggrin.gif

showoff.gif Mes pajegsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 03, 18:34)
showoff.gif Mes pajegsim drinks_cheers.gif


Be abejo!! Cia reiketu ne bokalais,o hanteliukais susidauzti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 03, 16:48)
Pavarčiau savo sasvinukus, po pirmo vaikelio intensyviai sportavau, kasdien po 45 min. elipsinis treniruoklis, pilvui, mėnesio rezultatai buvo trys kilai minus, o matmenys sumažėjo:
rankos 2
lemuo 5
pilvas 8
sonai 6
klubai 4
kojos 4
blauzdos 2

čia realūs rezultatai, žiūrėsim ką rodys po mėnesio JM programa 30shred. Dietos specialios nesilaikiau, nepersivalgydavau, ir tiek. Pirma diena su JM. rolleyes.gif

kai baigsiu palyginsiu kiek efektyvu JM.

Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, nors mano postai cia praeina lyg nebuciau rasiusi nieko, norisi man vistiek su kazkuo pabendraut apie sportavima namuose... smile.gif Radau siandien rusu torentuose programa Jillian The biggest winner. How to winn by loosing. Ja sudaro penki dvd, bandysiu parsisiust ir perziuret. Gal kas jau buvot atsisiunte?
Atsakyti