Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

Na va antra diena su pirmo lygio 30d programa, sunku doh.gif Pirmą dieną kažkaip viskas lengvai ėjosi tik silpna truputi buvo kol atsigavau, antrą dieną tai jau liežuvis lindo lauk fitness3.gif Žiūrėsim kaip bus toliau.
Atsakyti
Laba diena smile.gif)
Aš šiandien sportavau Cardio Kickbox thumbup.gif thumbup.gif Laaabai patiko, suuuper thumbup.gif thumbup.gif Kaip tik tai - ko ieškojau thumbup.gif ax.gif (Ačiū labai šios grupės nariai , kad persiuntė man 4u.gif 4u.gif 4u.gif )
Tik yra viena problema. Kai sportuoja, labai skauda kojas, ne raumenys , o padikaulį. doh.gif Turiu net sustabdyti viską, truputį pavaikščioti ir toliau tęsti. doh.gif unsure.gif
Na antradienį kaip tik pagaliau eisiu pas ortopedą, (liaukiau beveik penkis mėnesius ) , gal kokia plokščiapėdystė blink.gif blink.gif blink.gif (neduok dieve) verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika 12: 30 spalio 2010 - 12:04
Kaip gerai,kad atradau sita tema,ka as daryciau be SM,visai atsilikus nuo gyvenimo buciau lotuliukas.gif

Sveikos merginos saunuoles,priimkite i savo bureli 4u.gif

Zodziu taip,mano:

ugis 165 cm (neispudingas biggrin.gif )
svoris 55 kg

Apimtys:
krutine 88
liemuo 65
klubai 92

Sportavau laaaaabai seniai,svorio numesti nenoriu,bet noriu sustiprinti savo kuna,nes tokia minkstute esu,kad jau nervuoja doh.gif Na ir noreciau truputi sumazinti klubus blush2.gif kokiais 2 cm biggrin.gif bei padailinti pilvuka,na zodziu visa save biggrin.gif

Kadangi i sporto kluba niekaip neprisiruosiu ir galimybes kolkas neturiu,tai paskaiciau sita temele ir nusprendziau sportuoti namie. Intensyvaus strikinejimo nemegstu,tai nusprendziau isbandyti sia garsiaja 30 dienu programa.Man labai tiktu,nes po pusantro menesio vaziuosiu pas savo mylimaji wub.gif ir noriu ji nustebinti stangresniu kunu cool.gif

Jau parsisiunciau 2 programas 30days shred ir No more trouble zones. Ta antroji kaip supratau sunkesne ir trunka po valanda,tai cia bus geras variantas veliau tonuso palaikymui,aisku ne kiekviena diena darysiuos gal uzteks 2-3 kartu per savaite...

Na bet kolkas pradesim nuo pradziu,kadangi fizinis pasiruosimas 0 ,tikiuosi nepakratysiu koju po pirmu treniruociu lotuliukas.gif Zinau zinau ziureti i blondine biggrin.gif

Sportine apranga turiu (labai grazia flirt.gif ) beliko tik susiveikti hantelius,manau man uztektu po 1 kg,dar nenusprendziau ar pirksiu ar pati pasigaminsiu is buteliuku (pavogsiu gera minti) bigsmile.gif

Pradesiu greiciausiai nuo antradienio,butinai pranesinesiu kiekviena diena, man bus didesnis stimulas nepasiduoti poster_dont.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 31 spalio 2010 - 12:32
Atkentėjau jau 5 dienas su 30 days shred, rezultatai matytis tai tikrai nesimato dar, bet savijauta ir visa kita liuks biggrin.gif Šiendien galvoju pagal banish fat boost metabolism pasportuot, kad nenusibostų perd daug tas pats per tą patį, o ryt vėl pagal 30 day shred. Ką manot apie tokį variantą? 4u.gif
Atsakyti
O su kokiais dar treneriais sportuojat isskyrus Jillian Michaels? 4u.gif
Atsakyti
Bandžia tą benish fat boost metabolism, bet ha lotuliukas.gif 16 min ištempiau ir viskas. Bet šeip tai, labai patiko, intensyvi tokia, reiks treniruotis, kad visą ištverčiau kaip nors rolleyes.gif
Atsakyti
labas smile.gif vasaros gale dariau JM, buvau beveik baigus antrą lygį, bet rugsėjo mėnėsį sustojau. tai jeigu dabar noriu vėl pradėti, ašku, reikia drayt nuo pradžių, taip? :\
Atsakyti
kazi SENUKUOSE kokia pigiausiu hanteliu kaina ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 11 01, 22:20)
kazi SENUKUOSE kokia pigiausiu hanteliu kaina ?

as maximoj maciau kilograminius po 6 lt, toliua- brangiau.
musu gi skelbimu lentoj zyyymiai brangiau panienkos praso doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 11 01, 21:23)
as maximoj maciau kilograminius po 6 lt, toliua- brangiau.
musu gi skelbimu lentoj zyyymiai brangiau panienkos praso  doh.gif  lotuliukas.gif

nu as ir uzbegau i lenta, o ten kainos kokios blink.gif 35lt-40lt
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 11 02, 11:19)
nu as ir uzbegau i lenta, o ten kainos kokios  blink.gif  35lt-40lt

tai vat vat! Gal ten po 5kg, bet maximoj tikrai pigesni lygiai tokie patys, dengti spalvota medziaga, kaip guma.
Laukiu gal kokia akcija bus 'sporto prekems -40%' , o kol kas zvyriuko buteliukai sueis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 11 02, 10:30)
tai vat vat! Gal ten po 5kg, bet maximoj tikrai pigesni lygiai tokie patys, dengti spalvota medziaga, kaip guma.
Laukiu gal kokia akcija bus 'sporto prekems -40%' , o kol kas zvyriuko buteliukai sueis  biggrin.gif

pas mus maza maxima tai nera tokiu prekiu, bet jiai butu akcija lekciau i iki kito miesto biggrin.gif
Atsakyti