Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(brashke77 @ 2010 10 26, 16:11)
jooo  mirksiukas.gif
Aj, tie, ziurejau vakar biski... Maniau, kad J.M yra treniruote tokia  g.gif



Ne ne.. J. M man nuobodzios biski 4u.gif
Atsakyti
Perziurejau Billy blanks,, na, tai labai panasiai, kai kur net identiskai, viska darom ir savo sportuke thumbup.gif Jooo... kartais galvoju, kad jau smercius ateina... kartais pakeikiu trenere mintyse... nes prakaitas bega per ausis, uz ausu, per nugara, visa sikna slapia buna. Varom taip apie 40 min, o paskui ant kilimeliu dar apie 30 min karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 10 26, 16:11)
ahaa!!! Zinot, kodel svaigo? Todel, kad nekvepavot, uzlaiket kvepavima, ane? Reikia su judesiu iskvepinet, giliai ikevpinet, ritmiskai, neuzmirst kvepuot  smile.gif



Tikrai nesutiksiu su jūsų pasisakymu, jei žmogus blogai jaučiasi, tai geriau jam ir atsisakyti tokios treniruotės. Aš pavyzdžiui, negaliu bėgioti, nors ir puikios fizinės formos esu ir kvėpuot moku - bloga ir viskas, galva svaigsta ir t.t. tas pats su aerobika - geriausiu atveju iškenčiu 1 k. per savaite...
Kam save kankinti, jei sportuojant jautiesi blogai? Juk tiek daug alternatyvų ir be šokinėjimo yra: bodyflex, kalanetika, pilates, joga, įvairūs pratimai su svareliais....

Aš asmeniškai labai nemėgstu, kai po sporto valandą smilkiniai tvinksi, veidas violetinės spalvos ir prakaitas net ant grindų varva schmoll.gif
Atsakyti
cia jauciu kaip kam, man pvz nekokia treniruote jei prakaitas laisvai nesilieja biggrin.gif bet pastebejot kaip greit priprantama?siandien galvojau iseigine pasidarysiu. tai ir vaiksciojau visa diena kaip muse rudeniop.baigesi tuo kad pasimankstinau vakare. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Kadangi noriu visai lašinukus numest, tai šiandien pradėjau 30 dienų JM programą. Kažkaip pirmas lygis nelabai sunkus pasirodė g.gif Bet tiek to, tikiuosiu nemesiu kaip visada. Po šitos programos galvoju apie Tae Bo .
Na jau labai noriu iki vasaros gražią figurytę įgaut ax.gif Žiūrėsim, kaip man čia seksis g.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 10 26, 15:21)
as pora metu gyvenau su tokia nuotaika, iki tol, kol man jau ir zmones pradejo sakyt, kad apsileidau... Ilgai kaupiausi, tai tikrai netasitinka per viena diena, kad nusprenti sportuot, prisilaikyt maisto klausimu..
2 krtai i  savaite mazai, nebent tik formos palaikymui paskui...
Ner motyvacijos? Reik sugalvot: gal darbe reik grazios figuros, kad drauges pavydetu? Gal vasara i kurorta??? Gal garderoba reikia atnaujint? Oi, kaip smagu pirktis mazesnius rubelius  thumbup.gif
As labai rekomenduociau motyvacijos pastiprinimui pasilaikyti kokios nesunkios dietos, pvz, delcios 4dienu... Organizmas pailses nuo maisto gausos ir ivairoves, palengvesi biski... , issivalys kunelis ir mintys  4u.gif  Tikrai po to kazkaip susidelioja savaime, nebesinori kimsti, norisi rupintis savimi  4u.gif  Na, patariau is sirdies ...  smile.gif



Aciu labai uz palaikyma 4u.gif istikruju tai nemazai duoda ir maistas. Kol kas as jo reguliuotis negaliu,gyvenu ne viena smile.gif Buna kartais vakare pavalgai bet ko kas yra,buna kad isvis nevalgai... 2kartai per savaite,suprantu,kad nera daug,bet dazniau negaledavau..Tuo labiau siais metais. verysad.gif Nelabai apsimoka eiti i sporto sale del 15-30min. Dar nueiti iki jos man 20min uztrunka,ir taip vos viska speju,tad lieka tik atostogos verysad.gif per kurias del tingumo neinu cry.gif
O mane ir tevai sugedina ir draugai netgi....tikrai pasidaro pikta ir bjauru,imuosi tam kartui mankstintis,bet neilgam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 10 26, 13:08)
Na ka, einu gamintis hanteliuku  thumbup.gif

is ko darysites ?
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 10 26, 16:11)
ahaa!!! Zinot, kodel svaigo? Todel, kad nekvepavot, uzlaiket kvepavima, ane? Reikia su judesiu iskvepinet, giliai ikevpinet, ritmiskai, neuzmirst kvepuot  smile.gif

O apsivemt isties galima , realiai. todel riekia pries sportuka bent jau 2 val but nevalgius, o ir pries tai ne karonada per visa lekste  4u.gif

Nu čia ir nupiešei mane - nekvėpuojanti, ėdanti karbonadus pietum per visą lėkštę ir prieš pat sportą dar sukišanti tiek pat doh.gif lotuliukas.gif

Kvėpuot aš kvėpuoju, kitaip neįmanoma.
O kas dėl valgio, tai pas mane pietūs 12:30, o sportas tik 17:00 tongue.gif
Ir toli gražu karbonadų pietum nešveičiu, juolab, per visą lėkštę lotuliukas.gif

Man tiesiog netinga cardio ir tiek.
Pvz. 30ies d. programa man tiko - pašokinėji, svarelius pakilnoji - jokių uždusimų, juolab, pykinimų.
Dabar sportuoju paga Trouble Zones, irgi viskas tvarkoj su kvėpavimu, nesidaro bloga.

Suprasčiau, jei man tik pradėjus sportuot būtų silpna - buvo taip pradžioj. Tai tą aš nurašau tam, kad tiesiog dar nepratus sportuot ir tiek. Vėliau dingo tie blogumai ir dabar viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Širdelėėė @ 2010 10 26, 21:03)
Aciu labai uz palaikyma 4u.gif  istikruju tai nemazai duoda ir maistas. Kol kas as jo reguliuotis negaliu,gyvenu ne viena smile.gif Buna kartais vakare pavalgai bet ko kas yra,buna kad isvis nevalgai... 2kartai per savaite,suprantu,kad nera daug,bet dazniau negaledavau..Tuo labiau siais metais. verysad.gif  Nelabai apsimoka eiti i sporto sale del 15-30min. Dar nueiti iki jos man 20min uztrunka,ir taip vos viska speju,tad lieka tik atostogos verysad.gif per kurias del tingumo neinu cry.gif
O mane ir tevai sugedina ir draugai netgi....tikrai pasidaro pikta ir bjauru,imuosi tam kartui mankstintis,bet neilgam verysad.gif

Klasikinis pasiteisinimų ieškojimas tongue.gif
Aš pasakysiu paprastai - tiesiog neradot dar tokio sporto, į kurį norisi eit bet kokiu oru, bet kokios nuotaikos ir savijautos. mirksiukas.gif

Man su treniruokliais taip būdavo. Patiko, bet jau kol susiruošdavau.
Nepraleisdavau, nes pinigų gaila, bet didelio noro nebuvo. Gal dėl to, kad rezultatų nemačiau. g.gif

Dabar turiu mylimą užsiėmimą. Tai net namie sportuoju. Prievartos nebėra, vien malonumas. O ir rezultatai džiugina thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, jei priimsit as gristu pas jus. biggrin.gif Po dvieju menesiu nesporto, neskaitant keliu kartu pilateso, vakar pradejau su No trouble zones. Siandien jau antra karta sportavau, dabar vos galiu atsisest ir atsistoti, apie lipima laiptais is viso negaliu net pagalvot... rolleyes.gif Bet taip gera, kai pagalvoju, kad sportavau ne veltui, raumenukai padirbejo thumbup.gif Bandau ir maista paziureti, aisku ne visai iseina taip, kaip noreciau, bet bent jau vakarais stengiuosi nevalgyt ir rinktis sveikesnius produktus.
Atsakyti
QUOTE(Širdelėėė @ 2010 10 26, 22:03)
Aciu labai uz palaikyma 4u.gif  istikruju tai nemazai duoda ir maistas. Kol kas as jo reguliuotis negaliu,gyvenu ne viena smile.gif Buna kartais vakare pavalgai bet ko kas yra,buna kad isvis nevalgai... 2kartai per savaite,suprantu,kad nera daug,bet dazniau negaledavau..Tuo labiau siais metais. verysad.gif  Nelabai apsimoka eiti i sporto sale del 15-30min. Dar nueiti iki jos man 20min uztrunka,ir taip vos viska speju,tad lieka tik atostogos verysad.gif per kurias del tingumo neinu cry.gif
O mane ir tevai sugedina ir draugai netgi....tikrai pasidaro pikta ir bjauru,imuosi tam kartui mankstintis,bet neilgam verysad.gif

o kodel reguliuotis negali? Galima tiesiog maziau valgyt , kad ir ta pati, ka valgo seima smile.gif
Ne, del draugu ar tevu sportuot tikrai neimanoma, nieko nebus schmoll.gif As i treniruokliu sale eidavau kaip i katorga... kol neatradau sio sporto, galima pavadinti aerobika, bet tikrai nesokinejam kaip isproteje ozkos, visai nesokinejam, tiksliau... o ka veikiam rasiau jau auksciau. Man cia patiko- groja muzika, bendramintes merginos, skirtingi nenuobodus pratimukai, kol kas nereikia uz pakarpos save nest . Tai gal koki kita sporta isbandyk niekam nieko garsiai nesakius? Pilatesa, pvz... , baseina, joga, sokius... na, kas arciau, kas patogiau. Nustembi zmogus, kai pradeda patikti tai, ka anksciau manei, kad nepatiks wink.gif
Parduok ta abonementa, nes matau, kad tik stresa kelia mirksiukas.gif

QUOTE(kristynka* @ 2010 10 26, 22:09)
is ko darysites ?

ai, primityviai- i buteliukus nuo kokakolos, t.y. 0,5 l pripilti dregno zvyro ir bus apie 2 kg ax.gif

QUOTE(Lemona` @ 2010 10 27, 10:01)
Nu čia ir nupiešei mane - nekvėpuojanti, ėdanti karbonadus pietum  per visą lėkštę ir prieš pat sportą dar sukišanti tiek pat  doh.gif  lotuliukas.gif

Kvėpuot aš kvėpuoju, kitaip neįmanoma.
O kas dėl valgio, tai pas mane pietūs 12:30, o sportas tik 17:00  tongue.gif
Ir toli gražu karbonadų pietum nešveičiu, juolab, per visą lėkštę  lotuliukas.gif

Man tiesiog netinga cardio ir tiek.
Pvz. 30ies d. programa man tiko - pašokinėji, svarelius pakilnoji - jokių uždusimų, juolab, pykinimų.
Dabar sportuoju paga Trouble Zones, irgi viskas tvarkoj su kvėpavimu, nesidaro bloga.

Suprasčiau, jei man tik pradėjus sportuot būtų silpna - buvo taip pradžioj. Tai tą aš nurašau tam, kad tiesiog dar nepratus sportuot ir tiek. Vėliau dingo tie blogumai ir dabar viskas ok smile.gif

tikrai ne schmoll.gif As taves asmeniskai nepazystu, tai kaip galiu rasyt, kad valgai karbonadus? Rasiau aplamai, priezastis, kodel gali buti bloga ar pykinti.
Nes kitos gi pasportuoja 1 karta, pasidaro negera del paciu padarytu klaidu , ir po to jau sako 'sis sportas ne man, nes bloga buvo'... Geras pasiteisinimas wink.gif
Bet aisku, reikia viska isbandyt ir pasirinkit, kas sirdziai mieliausia, nenuobodu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 10 28, 13:11)
ai, primityviai- i buteliukus nuo kokakolos, t.y. 0,5 l pripilti dregno zvyro ir bus apie 2 kg  ax.gif

man ir reikia pasidaryt
Atsakyti