Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 10 26, 12:50)
Specialiai įsijungiau pažiūrėt. Iš karto ekrane pasirodo LEVEL 1 ir prasideda programa. Kiekvienas lygis visada pradedamas nuo apšilimo kelių pratimų, o tada jau pati treniruotė. Arba mes turim skirtingus filmukus. Tada gal kitos merginos atsakys į tavo klausimą mirksiukas.gif

jiai puikiai mokeciau anglu, tai net neklausciau schmoll.gif
turim tuos pacius, as ziuredavau ne ytas lenteles dideles, o kamputi i pabaiga islenda tai ten budavo kad pabaiga doh.gif
bet dar supratau smile.gif aciu
Atsakyti

Tai liuks smile.gif Sėkmės sportuojant mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 10 26, 13:32)
Sveika 4u.gif Kaip man atsibodo 50-ąjį kartą aiškinti kas ir kaip doh.gif biggrin.gif Reiks rimtai dėt kitoj temoj į pirmą puslapį paaiškinimą.

gal ir vertetu... nes perskaiciau 5 psl i prieki, ir kokius 10 is galo- nieko neradau, jokiu pastabu... O perskaityt po 60 psl kokiu 3 paskutiniu temu nelabai iseina, laiko sportui nebeliks biggrin.gif
Paaiskinimas tikrai daug kam praverstu 4u.gif
Labai aciu uz pastabas ir issamu paaiskinima 4u.gif

Del ko suabejojau? Tik del treniruotes trukmes, tiesiog jos is esmes yra mazai, kad pradetu 'degti' riebaliukai. As asmeniskai dar siulyciau pasokinet per virvute 10 min, pasilankstyt ar pan.. 4u.gif

Na ka, einu gamintis hanteliuku thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(brashke77 @ 2010 10 26, 13:08)
*Paaiskinimas tikrai daug kam praverstu  4u.gif
**Labai aciu uz pastabas ir issamu paaiskinima  4u.gif
*** As asmeniskai dar siulyciau pasokinet per virvute 10 min, pasilankstyt ar pan..  4u.gif
*Reikės būtinai kitoje temoje jį įdėti rolleyes.gif
**Į sveikatą mirksiukas.gif
**Pasilankstyti, tai pasilankstydavau biggrin.gif pagal save kiek man to reikia rolleyes.gif O vat virvutės niekaip neprisiruošiu nusipirkti doh.gif Jeigu ją turėčiau, tikrai pašokinėčiau bigsmile.gif
Atsakyti
man per virvute sokineti toks kosmaras doh.gif
Atsakyti
Apgailetina,bet turiu uzsipirkusi abonimenta metam laiko sporto klube...ir i ji neinu....
Neturiu nei laiko nei noro verysad.gif Dabar atostogauju iki antradienio ir pagalvojus galeciau eiti,bet nera jokios motyvacijos...Svori numest noriu,turiu ansvori doh.gif
Anksciau ji daznai lankydavau i savaite bent po 2 kartus maziausiai bet jokio rezultato nebuvo matyti....Praradau nora isvis mankstintis,nes vistiek nieko nevyksta...Jauciuosi apgailetina doh.gif cry.gif
Atsakyti
Nu ka, pabandziau ta Tae bo.. eina svilpt.. tik 30min istveriau blink.gif apsileido amber apsileido.. lotuliukas.gif nieko keisto.. sedziu namie, fizinio aktyvumo 0, nebent skaitos namu ruosa.. dar dabar spalvos neatgaunu.. spaudimas trb 220 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 10 26, 14:42)
Nu ka, pabandziau ta Tae bo.. eina svilpt.. tik 30min istveriau blink.gif

O kodėl?
Prie progos noriu paklaust, kokio tipo ta treniruotė?
Kažkas kaip cardio - strikinėjimai?
Atsakyti
QUOTE(Širdelėėė @ 2010 10 26, 15:35)
Apgailetina,bet turiu uzsipirkusi abonimenta metam laiko sporto klube...ir i ji neinu....
Neturiu nei laiko nei noro verysad.gif Dabar atostogauju iki antradienio ir pagalvojus galeciau eiti,bet nera jokios motyvacijos...Svori numest noriu,turiu ansvori doh.gif
Anksciau ji daznai lankydavau i savaite bent po 2 kartus maziausiai bet jokio rezultato nebuvo matyti....Praradau nora isvis mankstintis,nes vistiek nieko nevyksta...Jauciuosi apgailetina doh.gif  cry.gif

as pora metu gyvenau su tokia nuotaika, iki tol, kol man jau ir zmones pradejo sakyt, kad apsileidau... Ilgai kaupiausi, tai tikrai netasitinka per viena diena, kad nusprenti sportuot, prisilaikyt maisto klausimu..
2 krtai i savaite mazai, nebent tik formos palaikymui paskui...
Ner motyvacijos? Reik sugalvot: gal darbe reik grazios figuros, kad drauges pavydetu? Gal vasara i kurorta??? Gal garderoba reikia atnaujint? Oi, kaip smagu pirktis mazesnius rubelius thumbup.gif
As labai rekomenduociau motyvacijos pastiprinimui pasilaikyti kokios nesunkios dietos, pvz, delcios 4dienu... Organizmas pailses nuo maisto gausos ir ivairoves, palengvesi biski... , issivalys kunelis ir mintys 4u.gif Tikrai po to kazkaip susidelioja savaime, nebesinori kimsti, norisi rupintis savimi 4u.gif Na, patariau is sirdies ... smile.gif

QUOTE(Lemona` @ 2010 10 26, 16:08)
O kodėl?
Prie progos noriu paklaust, kokio tipo ta treniruotė?
Kažkas kaip cardio - strikinėjimai?

nors ne man klausimas, bet, kiap mano trenere sako, kad tai bo- tikra riebalu zudike smile.gif Tai yra kikbokso elementai, kojas kilnoji, spyriai, boksuoji rankomis nematomus priesus, lankstaisi-slepiesi nuo ju... Zodziu, labai tinkama treniruote, norint numesti svorio wink.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2010 10 26, 15:42)
Nu ka, pabandziau ta Tae bo.. eina svilpt.. tik 30min istveriau blink.gif apsileido amber apsileido..  lotuliukas.gif nieko keisto.. sedziu namie, fizinio aktyvumo 0, nebent skaitos namu ruosa.. dar dabar spalvos neatgaunu.. spaudimas trb 220 lotuliukas.gif

apie kuria treniruote kalbat? bigsmile.gif Labai laukiu nuorodeles wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 10 26, 15:21)
nors ne man klausimas, bet, kiap mano trenere sako, kad tai bo- tikra riebalu zudike smile.gif Tai yra kikbokso elementai, kojas kilnoji, spyriai, boksuoji rankomis nematomus priesus, lankstaisi-slepiesi nuo ju... Zodziu, labai tinkama treniruote, norint numesti svorio wink.gif

Oi tada ne man biggrin.gif
Aš vien su Jillian tą cardio 30min vos ištvėriau - ir to su pailsėjimais, nes ne tik kada galva svaigo, ale ir galvojau, pietus teks išvemt doh.gif
Netinka man tokie intensyvūs sportai..
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 10 26, 15:08)
O kodėl?
Prie progos noriu paklaust, kokio tipo ta treniruotė?
Kažkas kaip cardio - strikinėjimai?



Nu kodel kodel.. todel lotuliukas.gif kad nesportavus 100metu lotuliukas.gif
cardio cardio.. greitai viskas.. eina sikt.. doh.gif bokso elementai, spyriai ir t.t jazusmarija..
Papildyta:
QUOTE(brashke77 @ 2010 10 26, 15:21)
bet, kiap mano trenere sako, kad tai bo- tikra riebalu zudike smile.gif Tai yra kikbokso elementai, kojas kilnoji, spyriai, boksuoji rankomis nematomus priesus, lankstaisi-slepiesi nuo ju... Zodziu, labai tinkama treniruote, norint numesti svorio wink.gif
apie kuria treniruote kalbat?  bigsmile.gif  Labai laukiu nuorodeles  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Ania????? bigsmile.gif bigsmile.gif nu tada darysiu thumbup.gif lotuliukas.gif
as cia is 1psl, kur Billy blanks tae bo 1/5, 2/5 ir t.t visus tuos
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 10 26, 16:48)
Oi tada ne man  biggrin.gif
Aš vien su Jillian tą cardio 30min vos ištvėriau - ir to su pailsėjimais, nes ne tik kada galva svaigo, ale ir galvojau, pietus teks išvemt  doh.gif
Netinka man tokie intensyvūs sportai..

ahaa!!! Zinot, kodel svaigo? Todel, kad nekvepavot, uzlaiket kvepavima, ane? Reikia su judesiu iskvepinet, giliai ikevpinet, ritmiskai, neuzmirst kvepuot smile.gif

O apsivemt isties galima , realiai. todel riekia pries sportuka bent jau 2 val but nevalgius, o ir pries tai ne karonada per visa lekste 4u.gif
As uzvalgau pries treniruote kazkur 3 val, mesytes virtos, makaroniuku koki sauksta, agurkeli, bet nedaug- kad skrandzio netemptu, nesijausciau persivalgius. Ir tai kartais sunkoka buna, tada ir suprantu, kad padauginta buvo pietuku blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2010 10 26, 17:08)
Ania????? bigsmile.gif  bigsmile.gif nu tada darysiu thumbup.gif  lotuliukas.gif
as cia is 1psl, kur Billy blanks tae bo 1/5, 2/5 ir t.t visus tuos

jooo mirksiukas.gif
Aj, tie, ziurejau vakar biski... Maniau, kad J.M yra treniruote tokia g.gif

na, isleisiu svetelius ir reiks po svanciu isbandyt visas manksteles- pakomentuosiu tada ir as ... Gal man cia tik pliurpt kol kas paprasta blush2.gif unsure.gif cool.gif
Atsakyti