Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

mergins o kitur ner kur butu galima parsisiusti Jillian Michaels 30 Day Shred DVD ?

o kas bande is jusu yra poveikis ?
Atsakyti
nesitikejau, bet po pirmos dienos, kaip sulauzyta jauciuos biggrin.gif vel raumenukus pajutau ! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 10 22, 07:23)
mergins o kitur ner kur butu galima parsisiusti Jillian Michaels 30 Day Shred DVD ?

o kas bande is jusu yra poveikis ?


Yra isohunt.com nereikia net registruotis iškart galimą siųstis.

Aišku yra poveikis. Aš pernai vasarį susiradau šitą temą ir susigalvojau namie pasportuot, tai parsisiunčiau 30 days shred, šitą baigus kibau į Jillian No more trouble zones ir t.t. iki pat dabar sportuoju min. 4 kartus per savaitę (po valandą maždaug). Rezultatai nuostabūs - jau turiu gražiausią pilvo presą, užpakaliuko net pati sau pavydžiu blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Tik reikia neapsileisti ir surasti tas keturias valandas per savaitę pasportuoti

Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 10 22, 21:08)
Yra isohunt.com nereikia net registruotis iškart galimą siųstis.

Aišku yra poveikis. Aš pernai vasarį susiradau šitą temą ir susigalvojau namie pasportuot, tai parsisiunčiau 30 days shred, šitą baigus kibau į Jillian No more trouble zones ir t.t. iki pat dabar sportuoju min. 4 kartus per savaitę (po valandą maždaug). Rezultatai nuostabūs - jau turiu gražiausią pilvo presą, užpakaliuko net pati sau pavydžiu blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Tik reikia neapsileisti ir surasti tas keturias valandas per savaitę pasportuoti

kaip reikia parsisiusti? ka ten spausti? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara-klara @ 2010 10 23, 13:08)
kaip reikia parsisiusti? ka ten spausti? blush2.gif  blush2.gif

Ai jau nebereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 10 22, 22:08)
Yra isohunt.com nereikia net registruotis iškart galimą siųstis.

Aišku yra poveikis. Aš pernai vasarį susiradau šitą temą ir susigalvojau namie pasportuot, tai parsisiunčiau 30 days shred, šitą baigus kibau į Jillian No more trouble zones ir t.t. iki pat dabar sportuoju min. 4 kartus per savaitę (po valandą maždaug). Rezultatai nuostabūs - jau turiu gražiausią pilvo presą, užpakaliuko net pati sau pavydžiu blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Tik reikia neapsileisti ir surasti tas keturias valandas per savaitę pasportuoti


Kokia sauluole, net pazydziu...as padariau 30 dienu programele..ir jau 3 sav, kaip apleidau .... doh.gif
Papildyta:
idomu kai sekasi sunray??? senai maciau ja cia!!!! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara-klara @ 2010 10 23, 16:22)
Ai jau nebereikia   biggrin.gif


ar pavyko ar apigalvojot biggrin.gif ? Ten dar yra vienas failas Jillian treniruociu, ieskoj uzrasykit workout ir ta visa faila parsisiuskit. Tai ten ir No more trouble zones ir aerobikos ir jogos su Jillian yra
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 10 22, 21:08)

Aišku yra poveikis. Aš pernai vasarį susiradau šitą temą ir susigalvojau namie pasportuot, tai parsisiunčiau 30 days shred, šitą baigus kibau į Jillian No more trouble zones ir t.t. iki pat dabar sportuoju min. 4 kartus per savaitę (po valandą maždaug). Rezultatai nuostabūs - jau turiu gražiausią pilvo presą, užpakaliuko net pati sau pavydžiu blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Tik reikia neapsileisti ir surasti tas keturias valandas per savaitę pasportuoti


Sveika, norejau paklausti, pagal kokius dvd sportuoji tuos 4 kartus per savaite? Pati sportuoju pagal no more trouble zones, bet noretusi paivairint mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis
as irgi noriu jillian michaels 30 day shred parsisiuti. nuejau i ta isohunt.com , susiradau tik nezinau kur ten ka spausti , kad siusti pradetu. g.gif kas galetu pagelbet?
Atsakyti
QUOTE(estate @ 2010 10 25, 09:07)
labutis
as irgi noriu jillian michaels 30 day shred parsisiuti. nuejau i ta isohunt.com , susiradau tik nezinau kur ten ka spausti , kad siusti pradetu.  g.gif  kas galetu pagelbet?

man tai ten tragedija, parsiunte tai kazkokia programa, google, kitokia doh.gif nors spaudziau ant tu video
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 10 25, 12:14)
man tai ten tragedija, parsiunte tai kazkokia programa, google, kitokia doh.gif  nors spaudziau ant tu video

man jau siuncia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sokate @ 2010 10 24, 14:08)
Sveika, norejau paklausti, pagal kokius dvd sportuoji tuos 4 kartus per savaite? Pati sportuoju pagal no more trouble zones, bet noretusi paivairint  mirksiukas.gif


Dabar sportuoju pagal v-core, Davina, Davina Fit ir Davina Hi5, Jillian Banish Fat Boost Metabolism, dar kartais, kai tingisi tik prasitampau su Am Pm Stretch, o kai labai daug energijos ir noro turiu, tai griebiu kurį nors video iš Insanity, dar sportavau truputį su Tracy Anderson Post pregnancy (nors ten moterims po gimdymo atgauti formą skirta treniruotė, bet labai patiko ir man - negimdziusiai thumbup.gif ). Turbūt ir viskas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(estate @ 2010 10 25, 09:07)
labutis
as irgi noriu jillian michaels 30 day shred parsisiuti. nuejau i ta isohunt.com , susiradau tik nezinau kur ten ka spausti , kad siusti pradetu.  g.gif  kas galetu pagelbet?


Pirmiausia reikia tureti parsisiuntus uTorrent programa savo kompiuteryje.
Tada einat į www.isohunt.com , virsuj desinej pusej irasot [b]Jillian Michaels ir spaudziat Search, tada pasirenkat pati pirma is saraso video, tada susirandat uzrasa Download torent (salia jo yra zalia rodykle) ir ji paspaudziat, tada ismeta tokia lentele, pasirenkat atverti programa ir spaudziat Gerai, tada ismeta dar viena lentele, tada spaudziat vel Gerai ir viskas, video siunciasi.

Labai sudetingai surasiau lotuliukas.gif , nors parsisiusti isties tik 10 sekundziu darbas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 25 spalio 2010 - 18:32