Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

QUOTE(sunray @ 2010 10 14, 12:00)



Šitas man labai patinka wub.gif atlikusi pratimus, jaučiuosi tokia apsipatenkinusi biggrin.gif man užtenka va būtent tų pratimų
Atsakyti
Patogu žinoma, bet tam reikia didelės, kantrybės stiprių nervų ir nerealaus susikaupimo smile.gif
Atsakyti
Man labai patinka temos pradzioje nurodos i 8 min. treniruotes atskiroms kuno vietoms, stengiuosi daryti kasdien pilvukui ir rankoms - super. Labai patinka, kad greita ir naudinga. thumbup.gif

Tikiuosi nepasinaikins sios nuorodos, nes niekaip neiseina ju issisaugoti savo kompe smile.gif
Atsakyti
Sveikutes drinks_cheers.gif jungiuos ir as prie jusu bigsmile.gif youtubei pazejau istrauka is Jillian ir Billi to tae bo, tai pastarasis man labiau patiko bigsmile.gif kazkaip man patinka greiciau kai viskas vyksta, bet kaip suprantu Jillian rezuktatas akivaizdus bigsmile.gif reiks manau pabandyt ir ta ir ta
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 10 13, 12:27)
Labai gerą treniruotę radau demonoid.com vadinasi v-core. jau tokia žudikiška - valandos trukmės, praktiškai visus pratimus reikia daryti ant vienos kojos  thumbup.gif .

O kažin kaip prisiregistruot tame puslapyje? ax.gif Gal žinai kokio ten reikia invitation code? Pažiūrėjau kad labai įdomių video ten yra... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(krissst @ 2010 10 17, 17:44)
O kažin kaip prisiregistruot tame puslapyje?  ax.gif Gal žinai kokio ten reikia invitation code? Pažiūrėjau kad labai įdomių video ten yra...  bigsmile.gif


Reikia gauti pakvietimą. Deja aaš jų neturiu... pabandyk google paieskoti, gal kas dovanoja juos. As taip gavau thumbup.gif .

O siaip tame puslapyje yra tikrai geru treniruociu. Patinka dar labai video su Davina smile.gif
Atsakyti
Siandien viska skauuda biggrin.gif
Atsakyti
jeigu skauda- tai efektyvu!!!! 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
labas visoms, nusprendziau prisidet prie jusu smile.gif parsisiunciau jillian programele, siandien pradesiu. maziuke jau laksto aplink mane rankomis mojuodama, apsilima daro biggrin.gif tik nesupratau, pirma lygi 10 dienu daryt?
Atsakyti

QUOTE(birute25 @ 2010 10 21, 09:16)
tik nesupratau, pirma lygi 10 dienu daryt?
Sveika prisijungus 4u.gif Taip, pirmą lygį daryti 10 dienų, antrą lygį - kitas 10 dienų ir trečią lygį - paskutines 10 dienų. Sportuojant pagal šią programą nereikėtų daryti jokių pertraukų, t.y. sportuoti kiekvieną dieną, nes programa sudaryta būtent vienam mėnesiui ir taip, kad būtų pasiekti maksimaliausi rezultatai. Jeigu nori palengvintų pratimų, tai žiūri į blondinę mergaitę, jeigu norisi didesnės apkrovos, tai žiūri į juodaodę mergičką. Sėkmės sportuojant mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 21 spalio 2010 - 12:43
smagu buvo thumbup.gif mazoji lakste aplik ir vis bande hanteliukus nutvert. patinka, kad manksta trunka puse val, nes tos mankstos kur po 8 min, manes neuzvede. po ju eidavau i virtuve valgyt skanioooooooos varskytes biggrin.gif o cia- i dusa ir kambariu tvarkyt. niu va, tokie ispudziai smile.gif
Atsakyti
na, va..kaip saunu, kad musu ratas gauseja 4u.gif
Atsakyti