Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

a aš vėl vakar patingėjau blush2.gif . bet šiandien jau būtinai. bandysiu pirmą ir antrą lygį iš karto padaryt
QUOTE(Lemona` @ 2010 09 28, 08:31)
O trečiam lygy tai Jillian visiškai pasiuto - prakaitas taškėsi į šonus, eina na.. wacko.gif


o kokio svorio pas tave hanteliai? aš du tik po puskilį turiu, ir vieną dviejų kilogramų. Tai pastarasis, kadangi vienas, stovi nejudinamas hihihi.gif

beje, pratimus darot basos ar su kedais kokiais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastoniuke @ 2010 09 28, 12:01)
o kokio svorio pas tave hanteliai?

beje, pratimus darot basos ar su kedais kokiais? g.gif

Aš turiu 2kg ir 1kg 4u.gif
Su 2kg man buvo per sunku, tai nuo 2o lygio varau su 1kg. Ir to tas pratimas, kai reik tūptis ir V forma rankas sudėt man laaabai jau sunkiai einas ir su 1kg biggrin.gif

Aš tai basa smile.gif Kadangi kilimas kambary, tai kažkaip nematau reikalo nei kilimėlį tiestis, nei kedus dėtis.
O kai varau ant linoleumo, irgi nei kedų, nei kilimėlio man nereik g.gif
Pirma naudojau kilimėlį, ale nesenai pamačiau, kad nelabai man jo ir reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastoniuke @ 2010 09 28, 10:01)
a aš vėl vakar patingėjau  blush2.gif . bet šiandien jau būtinai. bandysiu pirmą ir antrą lygį iš karto padaryt

o kokio svorio pas tave hanteliai? aš du tik po puskilį turiu, ir vieną dviejų kilogramų. Tai pastarasis, kadangi vienas, stovi nejudinamas hihihi.gif

beje, pratimus darot basos ar su kedais kokiais? g.gif


As darau su 2 kg. Sunkiausia pratimai kur i sonus pritupimai ir rankas istiesus i virsu... O kiti normaliai. Pas mane kambari kilimas tai darau basa, o kilimelio irgi tada nereikia smile.gif
Atsakyti
as tai dariau po 2 kg swareliais thumbup.gif
Atsakyti
ohoho kokios jūs stipruolės blink.gif - su dukilograminiais varot huh.gif . man toli iki jūsų biggrin.gif

užtat šiandien už paklydimus du pirmus lygius atvariau - sukaitaaaaauuuu karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kastoniuke: 28 rugsėjo 2010 - 19:14
QUOTE(Kastoniuke @ 2010 09 28, 18:14)
ohoho kokios jūs stipruolės blink.gif - su dukilograminiais varot huh.gif . man toli iki jūsų biggrin.gif

užtat šiandien už paklydimus du pirmus lygius atvariau - sukaitaaaaauuuu karsta.gif


Kaip suprast du pirmus lygius? Cia pirma ir is kart antra paskui? Ar du kart pirma? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(limpopooo @ 2010 09 29, 23:09)
Kaip suprast du pirmus lygius? Cia pirma ir is kart antra paskui? Ar du kart pirma? blink.gif

nu pirmą (25 min), o po to antrąjį, sudėtingesnį (irgi 25 min) . kažkaip įkvėpimas buvo didelis, tai ir pasportavau biggrin.gif
Vakar ramiai pirmąjį lygį padariau. einu pažiūrėt nuo kada aš čia pradėjau - jau pasimečiau dienose, nepamenu, kada į antrą lygį turiu pereit g.gif . Lygtai ryt ar poryt...
Papildyta:
eii, pas mane vakar jau 12-ta diena buvo blink.gif . Nu nieko sau laikas bėga doh.gif . Kadangi buvo pora dienų pusiau susimuliuotų, tai galima sakyti, kad vakar dešimtoji buvo bigsmile.gif . Nuo šiandien oficialiai pradedu antrąjį lygį thumbup.gif . aš ir žiūriu, ko man tie pirmojo lygio pratimai tokie lengvi pasidarė hihihi.gif
Atsakyti
sveikos, nuo vakar sėkmingai pradėjau antrą lygį. Sunkesnis gerokai biggrin.gif , bet mes atlaikysim pioneer.gif
Atsakyti
Kastoniuke, įsivažiuosi ir neatrodys sunkus tas 2 lygis mirksiukas.gif

Man va po pirmo karto 3ias atrodė nenormaliai sunkus blink.gif
O va vakar (jau 4as kartas buvo) visai nesunkiai ėjosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 10 01, 08:42)
Kastoniuke, įsivažiuosi ir neatrodys sunkus tas 2 lygis  mirksiukas.gif

Man va po pirmo karto 3ias atrodė nenormaliai sunkus  blink.gif
O va vakar (jau 4as kartas buvo) visai nesunkiai ėjosi smile.gif

tai jo, su pirmu lygiu taip pat buvo smile.gif

Tik ką po trečio lygio reiks daryt? biggrin.gif Šiaip internete yra daug JM programų - reikės ko sudėtingesnio tada paieškot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastoniuke @ 2010 10 01, 09:54)
Tik ką po trečio lygio reiks daryt?  biggrin.gif Šiaip internete yra daug JM programų - reikės ko sudėtingesnio tada paieškot smile.gif

Toliau pagal galimybes ir norus varyt biggrin.gif

Aš toliau žadu kas antrą dieną pagal "No more trouble zones" g.gif
Ar tą cardio kasdien, ji ten 30min trukmės kažkur smile.gif
Pažėsim, kaip čia bus smile.gif

Kažką išsirinksiu smile.gif
Atsakyti
aha, bet kokiu atveju sportus mesti nevalia biggrin.gif . Tuo labiau tai geras apšilimas - namie nebus šalta biggrin.gif
Atsakyti