Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

Šiandien jau bus 14d diena su šia programa,dar nenukrito nė vienas cm g.gif bet aš vistiek spotuosiu iki galo thumbup.gif ,nes savijauta super
Atsakyti
QUOTE(pole @ 2010 09 17, 12:43)
Šiandien jau bus 14d diena su šia programa,dar nenukrito nė vienas cm g.gif bet aš vistiek spotuosiu iki galo thumbup.gif ,nes savijauta super

kai vasaros pradžioj sportavau irgi cm nekrito, na bet savijauta buvo, energijos thumbup.gif . Noriu vėl taip jaustis smile.gif
Atsakyti
na ką - atsisiunčiau, pabandžiau smile.gif . Nėra lengva, ypač jėgos pratimai. mano rankos labai silpnos blush2.gif . Bet tikiu, kad su kiekviena diena bus lengviau smile.gif
Ir dar - internete radau ir jos knygą. Tai yra priedas prie kompakto. Joje rašo apie sportą ir dietą. Viskas anglų kalba. Dar nenagrinėjau smile.gif
Atsakyti
KOki treniruokli isigyti kad paploninti kojas t.y. sudeginti nereikalngus riebaliukus kaip nuo virsutines taip ir nuo apatines koju dalies? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babe: 17 rugsėjo 2010 - 19:20
Labas rytas 4u.gif . pabudau ir einu pastrakseti smile.gif . Vakar matyt kazka ne taip dariau - raumenu visai neskauda unsure.gif

Babe, apie treniruoklius esu tokios nuomones - namie jie daznai pavirsta drabuziu kabyklom. Bent jau man taip buvo ir visoms draugems, kurios juos pirko smile.gif . As tavo vietoj paieskociau vaizdo medziagos su ivairiom treniruotem tai kuno sriciai. Ju interneto platybese labai daug smile.gif
Atsakyti
na va, jau antra dienele atstrakseta smile.gif . Siandien jau pajauciau, kaip raumenukai uzkaito biggrin.gif . Lekiu i dusa assa.gif
Atsakyti
saunuole taip ir toliau
Man tai nei cm nei kg nekrenta tik kunas kieteja !!!! Super!!!!
Atsakyti
QUOTE(Kastoniuke @ 2010 09 18, 10:01)
Labas rytas  4u.gif . pabudau ir einu pastrakseti smile.gif . Vakar matyt kazka ne taip dariau - raumenu visai neskauda  unsure.gif

Babe, apie treniruoklius esu tokios nuomones - namie jie daznai pavirsta drabuziu kabyklom. Bent jau man taip buvo ir visoms draugems, kurios juos pirko smile.gif . As tavo vietoj paieskociau vaizdo medziagos su ivairiom treniruotem tai kuno sriciai. Ju interneto platybese labai daug  smile.gif


Bet su pratimais gali buti tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babe @ 2010 09 18, 13:20)
Bet su pratimais gali buti tas pats smile.gif

tai jo, tik jie nieko nekainuoja ir namie vietos neuzima biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos as tai db atradau dar viena nebloga programele Jillian the biggest winner cardio kickbox lb sauni programele,man lb patinka daug judejimo ir energijos po pacios programeles.

jillian michaels cardio kickbox

Atsakyti
labas rytas,
as jau po treniruotes smile.gif . Po vakar raumenukus skauda truputi cool.gif
Atsakyti
na, saunuole, taip ir toliau!!!!!!!
Atsakyti