Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...

labas vakarelis, man labai liudna unsure.gif tik pradejau sportuoti pagal JM ir apendicita isoperavo, kazi kada galesiu dabar vel pradeti sporta g.gif
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2010 09 14, 20:38)
labas vakarelis, man labai liudna  unsure.gif  tik pradejau sportuoti pagal JM ir apendicita isoperavo, kazi kada galesiu dabar vel pradeti sporta  g.gif

Pasitark su gydytoju 4u.gif
Kiek pamenu, kadais nuo fizinio mėnesiui berods atleisdavo smile.gif

O aš 5dienį pradėsiu 2 lygį bigsmile.gif
Atsakyti
O as uztrigau pirmame lygyje doh.gif Rytais pries darba neatsikeliu, kad pasportuot, o po darbo sunku istaikyt, lieka savaitgaliai tik, o taip noretusi visa programa iveikti verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu ir aš prie jūsų prisijungti, neturiu galimybės kokia sporto klube lankytis, bandysiu namuose. Šiaip tai kalanetika užsiiminėjau ir bodyflexu, o dabar per vasarą aptingau, o gal ir organizmui kažkokių pokyčių reikia, gal jau priprato prie tokio paties apkrovimo. Skaičiau, kad dauguma iš jūsų sportuojat pagal Jillian Michaels "30 days shred", parsisiunčiau iš torentų, ten yra 3 dalys. Kiek jų turi būti? Kiek laiko sportuojan pagal vieną dalį?
Atsakyti
QUOTE(mamytė28 @ 2010 09 16, 20:13)
Skaičiau, kad dauguma iš jūsų sportuojat pagal Jillian Michaels "30 days shred", parsisiunčiau iš torentų, ten yra  3 dalys. Kiek jų turi būti? Kiek laiko sportuojan pagal  vieną dalį?

Taip ir turi būti - 3 dalys 4u.gif
Pirmas 10 dienų sportuoji pagal 1ą dalį, kitas 10 - pagal 2ą, ir likusias 10 - pagal 3ią smile.gif

Aš šian jau pradedu 2 lygį bigsmile.gif thumbup.gif

Po 10ies dienų pokyčiai ant cm yra lygiai 0 biggrin.gif
O ant svorio.. +0,9kg doh.gif lotuliukas.gif
Nu kas nelemta, tai nelemta.. lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
Jungiuosi prie jūsų smile.gif . šiandien atsisiųsiu šią programėlę ir vakare pradėsiu 4u.gif
Norėjau paklausti, o kiek laiko trunka vienos dienos treniruotė pagal JM programą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kastoniuke: 17 rugsėjo 2010 - 07:54
QUOTE(Kastoniuke @ 2010 09 17, 08:51)
Norėjau paklausti, o kiek laiko trunka vienos dienos treniruotė pagal JM programą?

Apie 30 min 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 09 17, 08:56)
Apie 30 min  4u.gif

pats tas smile.gif
o papildomos priemonės kokios reikalingos - svareliai, gumos/juostos ar kažkas panašaus? Turiu tik svarelius po 0,5 kg blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastoniuke @ 2010 09 17, 09:00)
o papildomos priemonės kokios reikalingos - svareliai, gumos/juostos ar kažkas panašaus? Turiu tik svarelius po 0,5 kg  blush2.gif

Svareliai ir kilimėlis (galima ir be jo apsieit, nelabai ten daug tų pratimų presui) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 09 17, 09:08)
Svareliai ir kilimėlis (galima ir be jo apsieit, nelabai ten daug tų pratimų presui)  4u.gif

jau laukiu vakaro, kad pradėti biggrin.gif .
esu bandžiusi kažkokias kitas jos treniruotes. patiko, bet kad apsileidau. Laaaabai tikiuosi, kad užsikabliuosiu ir vėl atnaujinsiu kasdieninį sportą. Manau su kompanija bus smagiau drinks_cheers.gif


P.S. ant šito DVD viršelio parašyta - Numesk 10 kg per 30 dienų. Ji ir maitinimosi principus ar dietą kokią siūlo? ar tik sportas? Nes vien su sportu vargu ar numesi tokį kiekį kg per mėnesį biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kastoniuke: 17 rugsėjo 2010 - 08:21
QUOTE(Kastoniuke @ 2010 09 17, 09:19)
P.S. ant šito DVD viršelio parašyta - Numesk 10 kg per 30 dienų. Ji ir maitinimosi principus ar dietą kokią siūlo? ar tik sportas? Nes vien su sportu vargu ar numesi tokį kiekį kg per mėnesį  biggrin.gif

Nu kad inai nieko nekalba apie mitybą g.gif
Aš irgi labai abejoju, kad vien su sportu galima tiek numest g.gif
Nebent visai nieko nevalgyt ir sportuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 09 17, 09:27)
Nebent visai nieko nevalgyt ir sportuot  biggrin.gif

tai jau turbūt biggrin.gif
Atsakyti