Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

thumbup.gif Zuzanele, galima parasyk man savo mobilu, as tau ryt pasuksiu ir susitarsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 08 29, 19:57)
thumbup.gif Zuzanele, galima parasyk man savo mobilu, as tau ryt pasuksiu ir susitarsim smile.gif

Parašiau mirksiukas.gif Tu man savo įmesk...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 29 rugpjūčio 2010 - 18:20
Labutis, aš šiandien visą dieną darbe siuvinėjau, bet nebaigiau. Aš šiandien apgalvojau, kad nesiuvinėjau tik dviejų temų- tai bus Heritage siluetai ir MS katės.
O niekas neturi Decopos telefono, aš tai ne, nes dar neteko su ja keistis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 08 29, 10:41)
Sveikos,

Grįžau po atostogų, bet neradau jokio pranešimo, kad pašte manęs laukia darbelis. Perskaičiau ką jūs prirašėt per 2sav. bet taip ir neradau jokio posto iš Decopos.  cry.gif
Taip kad šiame etape galima sakyt aš nesiuvinėjau. Va taip gaunasi kai kažkas užskuba, o po to siuvinėja atsipūtęs  verysad.gif


Persiunčiau tau iš Inesiuuu gautą Decopos tel. numerį.

Man dar pusė fono ir BS liko. Nežinau, kada baigsiu, pas mane dabar Pasaulio šalys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 29 rugpjūčio 2010 - 21:10
Merginos, tarkimės gražiuoju. jei kuri ir išsiuvinėjo daugiau ir paėmė naują darbelį siuvinėti, privalo laiku baigti siuvinėti, nes kitaip vėluos perduoti toms, kurios neturi susikaupę dienų rezervo.
Jei esate išsiuvinėję daugiau, t.y. dabar visos siuvinėsime 5 paveikslėlį, taigi jei jau esate išsiuvinėję 5 ar daugiau paveikslėlių ir norite šį etapą praleisti, rašykite, tada į mainus jūsų neįtrauksim ir niekas nesinervins, kad laiku negauna darbelio.

Kol kas tik Paukščiukas rašė, kad nori šį etapą praleisti, nes ji turi rezervą.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 30, 09:09)
Merginos, tarkimės gražiuoju. jei kuri ir išsiuvinėjo daugiau ir paėmė naują darbelį siuvinėti, privalo laiku baigti siuvinėti, nes kitaip vėluos perduoti toms, kurios neturi susikaupę dienų rezervo.
Jei esate išsiuvinėję daugiau, t.y. dabar visos siuvinėsime 5 paveikslėlį, taigi jei jau esate išsiuvinėję 5 ar daugiau paveikslėlių ir norite šį etapą praleisti, rašykite, tada į mainus jūsų neįtrauksim ir niekas nesinervins, kad laiku negauna darbelio.

Kol kas tik Paukščiukas rašė, kad nori šį etapą praleisti, nes ji turi rezervą.


Aš šiandien perduodu darbelį Ingridai ir būsiu be darbo rolleyes.gif Vadinasi ir aš praleisiu šį etapą, nes aš esu užskubėjus ir man trūksta išsiuvinėti kaktusus, kurie šiuo metu keliauja per klaipėdiečių rankas, ir jūrą, kuri vis dar Vilniuje. Nebent vilnietės jau baigė ir siųs į Kauną, tada aš mielai priglausčiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 30, 08:09)

Kol kas tik Paukščiukas rašė, kad nori šį etapą praleisti, nes ji turi rezervą.

taip, aš prašiau 4u.gif , nes tikrai šią savaitę niekaip nespėsiu
smile.gif
Bet turiu viltį per kitą savaitę išsiuvinėti, tad jei gausis , tyliai man kokį žmogiuką nužiūrėki mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasitikrinkime, ar nieko nepraleidau mirksiukas.gif

Lino grupė:
rolyte išsiuvinėjo ornamentus, Hmmm disnėjų, Inesiuuu paukščiukus dabar siuvinėja Paukščiuko paukščiukus
Hmmm išsiuvinėjo disnėjų, rolytės ornamentus, Paukščiuko paukščiukus dabar siuvinėja Inesiuuu paukščiukus
mingomi išsiuvinėjo desertus, Paukščiuko paukščiukus, rolytės ornamentus dabar siuvinėja renami sodą
Dantistė išsiuvinėjo širdeles, mingomi desertus, renami sodą dabar siuvinėja Hmmm disnėjų
renami išsiuvinėjo sodą, paukščiuko paukščiukus, dantistės širdeles, mingomi desertus, Hmmm disnėjų , rolytės ornamentus dabar LAUKIA PASKUTINIO DARBELIO
Paukščiukas išsiuvinėjo paukščiukus, renami sodą, Inesiuuu paukščiukus, mingomi desertus dabar siuvinėja Dantistės širdeles
Inesiuuu išsiuvinėjo paukščiukus, renami sodą,dantistės širdeles dabar siuvinėja mingomi desertus

Aida 1 grupė
Florestina išsiuvinėjo jūrą, mamusiko prieskonius, Inesiuuu jūrą, decopos TT meškiukus dabar siuvinėja saulužės pasaulio šalis
Rolytė išsiuvinėjo M.s. kates, Decopos t.t .meškiukus, Inesiuuu jūrą dabar siuvinėja Florestinos jūra
mamusikas išsiuvinėjo prieskonius, Florestinos jūra, Rolytės m.s. kates dabar siuvinėja Hipolipo h. Siluetus
sauluzee išsiuvinėjo pasaulio šalis, Rolytės m.s. kates, Florestinos jūra dabar siuvinėja Inesiuuu jūrą
Decopa išsiuvinėjo t.t. meškiukus, rolytės m.s. kates, sauluzes pasaulio šalis, Hipolipo h. Siluetus dabar siuvinėja
mamusiko prieskonius
Inesiuuu išsiuvinėjo jūrą, Hipolipo h. Siluetus, sauluzes pasaulio šalis dabar siuvinėja decopos TT meškiukus
Hipolipo išsiuvinėjo h.silutes, Inesiuuu jūrą, mamusiko prieskonius dabar siuvinėja rolytės m.s. kates

Aida 2 grupė
zuzanele išsiuvinėjo drugelius, uodegytės rytus, Ingridos h.paukščiukus, pirmaargentos kalėdas, vienišos kates, tvikses šunis dabar LAUKIA DARBELIO
Ingrida45 išsiuvinėjo h. paukščiukus, uodegytės rytus, Ameeros kaktusus , zuzaneles drugelius dabar siuvinėja tvikses šunis
pirmaargenta išsiuvinėjo kalėdas, Ameeros kaktusus vienišos kates, tvikses šunis dabar siuvinėja zuzaneles drugelius
Ameera išsiuvinėjo kaktusus, pirmaargentos kalėdas, Ingridos h.paukščiukus dabar siuvinėja uodegytės rytus
Vieniša išsiuvinėjo kates, ameeros kaktusus, uodegytės rytus dabar siuvinėja Ingridos h.paukščiukus
uodegyte išsiuvinėjo rytus, zuzaneles drugelius, pirmosargentos kalėdas dabar siuvinėja ameeros kaktusus
Inesiuuu išsiuvinėjo jūrą, tvikses šunis, zuzaneles drugelius, pirmaargentos kalėdas dabar siuvinėja vienišos kates ??? ar nesumaišiau ko nors ???
tvikse išsiuvinėjo šunis, zuzaneles drugelius, vienišos kates dabar siuvinėja pirmaargentos kalėdas ??? ar nesumaišiau ko nors ???

ŠIO ETAPO PASIKEITIMAI BAIGIASI RUGSĖJO 11. JEI KAS ŽINOTE, KAD IKI TO LAIKO NESPĖSITE, PARAŠYKITE, ĮVERTINSIU DARYDAMA PASIKEITIMŲ SĄRAŠĄ g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 30 rugpjūčio 2010 - 08:19
klaipedoj nesumaisei nieko 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
zuzanele musu greituole clap.gif user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Deja pranešu, kad vėluosiu lino grupei, turiu pabaigti draugei vestuvių metriką, o vestuvės jau šį savaitgalį doh.gif tai deja kentės šiek tiek lino darbelis, nes nesusisuksiu per tiek reikalų.. anyway stengsiuos kuo greičiau, bet planuodamos tada atsižvelkit, kad vėluosiu.. aš pirma aidai, paskui lino grupei siuvinėju.. rolleyes.gif
Atsakyti
tai jauciu mes lino grupej ir keisimes,nes as prie veluojanciu 4u.gif ax.gif
Atsakyti