Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Ingrida45 @ 2010 08 28, 16:28)
As jau pabaigiau Zuzanele drugelius, ir laukiu pirmaargentos, perduosiu jai darbeli smile.gif
Kazin man dabar reikes palaukti darbelio kazkurio, kaip cia viskas vyksta nieko nieko nebesuprantu  blink.gif  blink.gif


Šiandien manau pasiimsiu drugelius ir pradėsiu siuvinėti bigsmile.gif Jau daugiau kaip 2 savaites buvau be robino doh.gif O taip norisi greičiau pabaigti ir imtis savo darbų

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 29, 07:40)
Man tai dar liko Ameeros kaktusai ir Inesiuuu jūra mirksiukas.gif Bet jūra kažkaip ilgai keliauna, kad dar Kauno niekaip nepasiekia g.gif


Jūra ne tik nepasiekia Kauno, bet dar ir Aida1 grupė jos nebaigė siuvinėti, tai teks dar palaukti. doh.gif
Pirmadienį prisėsiu prie lentelių atnaujinimų ir pabandysiu sudėlioti keitimusis, nes kiek supratau jums buvo visai patogu žinoti su kuo pasikeisti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 29, 09:42)
Šiandien manau pasiimsiu drugelius ir pradėsiu siuvinėti  bigsmile.gif Jau daugiau kaip 2 savaites buvau be robino  doh.gif O taip norisi greičiau pabaigti ir imtis savo darbų
Jūra ne tik nepasiekia Kauno, bet dar ir Aida1 grupė jos nebaigė siuvinėti, tai teks dar palaukti.  doh.gif


Aš tarp robino išsiuvinėjau kitus darbus. Užskubėjau į priekį, tai dabar be skubos siuvinėju savus mirksiukas.gif Aišku, dabar tempai lėtėja. Per dieną kartais vos kelis kryželius padarau blush2.gif

Bet jūra kaip ilgai keliauja g.gif
Atsakyti
aida1 grupe kazkas apkerejo, ji labai jau letai keliauja vis veluoja. kiek ejo iki manes tiek velavo, o dar as pati uzvelinau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Grįžau po atostogų, bet neradau jokio pranešimo, kad pašte manęs laukia darbelis. Perskaičiau ką jūs prirašėt per 2sav. bet taip ir neradau jokio posto iš Decopos. cry.gif
Taip kad šiame etape galima sakyt aš nesiuvinėjau. Va taip gaunasi kai kažkas užskuba, o po to siuvinėja atsipūtęs verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 08 29, 11:41)
Sveikos,

Grįžau po atostogų, bet neradau jokio pranešimo, kad pašte manęs laukia darbelis. Perskaičiau ką jūs prirašėt per 2sav. bet taip ir neradau jokio posto iš Decopos.  cry.gif
Taip kad šiame etape galima sakyt aš nesiuvinėjau. Va taip gaunasi kai kažkas užskuba, o po to siuvinėja atsipūtęs  verysad.gif


Bet jei tavęs nebuvo, tai iri darbelio negalėjo tau perduoti... Dabar klausk kas turi išsiuvinėjęs ir tau galėtų perduoti. Manau spėsi išsiuvinėt ir tilpsi į laiką, nes galutinė keitimosi diena rugsėjo 11 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 29, 10:48)
Bet jei tavęs nebuvo, tai iri darbelio negalėjo tau perduoti... Dabar klausk kas turi išsiuvinėjęs ir tau galėtų perduoti. Manau spėsi išsiuvinėt ir tilpsi į laiką, nes galutinė keitimosi diena rugsėjo 11 mirksiukas.gif

Tai ji žadėjo išsiųst paštu
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 08 29, 12:19)
Tai ji žadėjo išsiųst paštu


Na tada jau kitas reikalas.... g.gif
Atsakyti
ai tiek prirasiau ir istryniau, negadinsiu grazaus savaitgalio biggrin.gif
Atsakyti
Aida1 laukiu darbelio, nes iš Decopos jokių žinių
Atsakyti
Siandien buvau susitikusi su pirmaargenta clap.gif perdaviau drugelius. dabar lauksiu is kazko darbelio. Sake, kad lyg Zuzanele man tures perduoti sunis clap_1.gif
Atsakyti
jau kaip ir issirinkau grazu kaledini vaizdeli smile.gif
tik klausimas iskilo. ten ira vienas dmc light efekts siulas, bet kaip suprantu DMC blizguciu kokybe nekokia tai kokios firmos pakeist reiktu?
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 08 29, 17:58)
Siandien buvau susitikusi su pirmaargenta  clap.gif perdaviau drugelius. dabar lauksiu is kazko darbelio. Sake, kad lyg Zuzanele man tures perduoti sunis  clap_1.gif


Taip. Galiu tau perduoti. Jei tinka, galim rytoj susitikt mirksiukas.gif
Atsakyti