Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(sauluzee @ 2010 08 27, 22:34)
Na taip. Ir geras pasakymas  thumbup.gif


Mano tėvas riebiau sako, ką reikia padaryti, bet gi turi būt ribos tame, ką rašai internete. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 27, 22:40)
Mano tėvas riebiau sako, ką reikia padaryti, bet gi turi būt ribos tame, ką rašai internete. doh.gif


Bet esmė suprasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 27, 22:02)
Aš netyčiai buvau išsiuvinėjus priešingai, kai TT siuvinėjau ir iš karto man atrodė, kažkas ne taip, todėl išardžiau ir išsiuvinėjau pagal viršutinį.

Sveikos,

dėl pusinių kryželių (ypač kurie naudojami ale fonui - ne pagrindiniam paveikslo motyvui) - tikrai yra dizainų kur nurodoma siūvinėti pgl apatinį siūlą - taip labiau išssiskiria pagrindinis motyvas.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 27, 12:53)
dabar supratau ka reiskia kad kryziukai turi ziureti i viena puse  doh.gif besiuvinedama kaktusus pastebejau,o pas mane ir i viena ir i kita.o jus man aiskindavot,tai as visai nesuprasdavau  blink.gif reiks bandyt kazka keisti,tik nezinau kaip cia man gausis,o mano kaktusas vienintelis bus kreivas  doh.gif nors pas kitas kad ir kryziukai ziuri i viena puse, bet siulai susisukineje.o sakykit tik virsutiniai ar visi kryziukai turi eiti i viena puse?

lotuliukas.gif laiku supratai na beveik laiku lotuliukas.gif 4u.gif

o del medziagos as ir norejau prastumt, bet eva 18 lotuliukas.gif kadangi taip leme kad haritage pati issirinkau, tai nejo tu daliniu ar kaip ten jie kryziuku padaryt kai per 1 siula siuvinejant, jei per du.tai normaliai.butu buves na laaabai ziauriai didelis ir reiktu siuvinet su 3 gijom blink.gif manau mane butu akmenim uzmecius lino grupe lotuliukas.gif tai paemiau normalia, o ta isnaudosiu kokiem ranksluosciu uzrasam ar dar kam

as ir daug ko ismokau, ismokau uztvirtint siula mandriau biggrin.gif ismokau greiciau siuvinet, daryt improvizaciju ax.gif biggrin.gif

o dabar pasiskusiu,nuvarau i parduotuvele prisipirkt pettit adatu(jos man luzta kaip nezinau kas) o gi neber 28 nr verysad.gif tai teks su 26 siuvinet savo haed

tvikse as tau pasuksiu pries vaziuojant i miesta ir uzvesiu
Atsakyti
pranesu kad aida2 grupej as gavau kaledas o inesiu vienisos kates smile.gif

oi bus idomu kaledas siuvinet tikiuos...
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 08 28, 16:22)

oi bus idomu kaledas siuvinet tikiuos...

Man tai labai patiko wub.gif Už lango vasara, o aš siuvinėjau Kalėdas thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

Oi kaip smagu klausytis kaip darbai cia sukasi smile.gif

As jau pabaigiau Zuzanele drugelius, ir laukiu pirmaargentos, perduosiu jai darbeli smile.gif
Kazin man dabar reikes palaukti darbelio kazkurio, kaip cia viskas vyksta nieko nieko nebesuprantu blink.gif blink.gif
Atsakyti
isivaizduojat, gavau rr, o dar nepaziurejau ka gavau blink.gif dabar tik apie ji laiko atradau pagalvot.tokia uzimta senokai bebuvau. unsure.gif niu ka einu kaciu apziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 29, 00:01)
... niu ka einu kaciu apziuret biggrin.gif

Na, ir kaip tos mano katytės ?! bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
jau nemazai kaciu,meiliu padareliu biggrin.gif ir as dar viena meilybe patupdysiu i kompanija biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas
pabaigiau jau ornamentus siuvinėti, parašysiu Dantistei AZ dėl perdavimo. Tai beliko man tik Inesiuuu paukštukus išsiuvinėti clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 08 28, 17:28)
sveikos merginos,

Oi kaip smagu klausytis kaip darbai cia sukasi smile.gif

As jau pabaigiau Zuzanele drugelius, ir laukiu pirmaargentos, perduosiu jai darbeli smile.gif
Kazin man dabar reikes palaukti darbelio kazkurio, kaip cia viskas vyksta nieko nieko nebesuprantu  blink.gif  blink.gif


Aš tau galiu perduoti tviksės šunis, nes seniai jau savo šuniuką išsiuvinėjau... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(renami @ 2010 08 29, 08:36)
Labas rytas
pabaigiau jau ornamentus siuvinėti, parašysiu Dantistei AZ dėl perdavimo. Tai beliko man tik Inesiuuu paukštukus išsiuvinėti  clap.gif


Labukas 4u.gif
Man tai dar liko Ameeros kaktusai ir Inesiuuu jūra mirksiukas.gif Bet jūra kažkaip ilgai keliauna, kad dar Kauno niekaip nepasiekia g.gif
Atsakyti