Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Florestina @ 2010 08 27, 14:33)
Vat aš dabar gavau gana įdomią aidą, jinai tokia skysta ir net nežinau, kokio numerio, ant 14 stamboka būtų. Ant jos galima siuvinėti tik labai įtempus su lankeliu.

tu čia su įžimiom vietom tikriausiai gavai, ji tikrai prasta medžiaga ir siuvinėjimas nesižiūri, atsiprašau už atvirumą smile.gif O pagal tankuma gal kokia 10 g.gif tik
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 27, 15:35)
tu čia su įžimiom vietom tikriausiai gavai, ji tikrai prasta medžiaga ir siuvinėjimas nesižiūri, atsiprašau už atvirumą  smile.gif O pagal tankuma gal kokia 10 g.gif tik


Taip, tas vietas.
Atsakyti
ant blizgios buvo idomu siuvineti,nes labai kieta medziaga .o saliu medziaga maciau ,truputi baisoka siuvineti ant tokios unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 rugpjūčio 2010 - 15:07
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 27, 15:31)
Čia mano aida blizgi, ax.gif  bet vizualiai parduotuvėje ji nesiskyrė nuo kitų 14 aidos nė kiek  schmoll.gif Labai norėjau kokios nors įdomesnės aidos tai rinkausi tarp šios ir žydros su debesėliais, bet dabar supratau, kad jei reikėtų didelį paveikslą siuvinėti, tai reikia ne tik pasižiūrėti, bet ir pačiupinėti prieš perkant  g.gif Tikiuosi, ši patirtis ne tik man bet ir visom į gerą, kad pačiupinėjam visokių spalvų, storių ir tankių audinių  mirksiukas.gif Vėliau, renkantis medžiagą, ši patirtis padės.

Taip, Jūsų. Viskas gerai su ja, nes kiek pamenu-ten DMC Aida. Ji kokybiška, tik turi keistų savybių. Bet užtat labai labai graži ir idealiai tinka atvirukams ir kitoms dovanoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 08 27, 19:57)
Taip, Jūsų. Viskas gerai su ja, nes kiek pamenu-ten DMC Aida. Ji kokybiška, tik turi keistų savybių. Bet užtat labai labai graži ir idealiai tinka atvirukams ir kitoms dovanoms smile.gif


Man ji labai patiko ir buvo lengva ant jos siuvinėt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 27, 14:05)
O man va toks klausimas iškilo, kai pradėjau gauti kitus darbus pastebėjau, kad kitos pusinius kryželius siuvinėja pagal apatinio siūlo kryptį, o aš pagal viršutinio. Tai kaip ten teisinga yra?

As irgi pagal virsutinio, kad viskas vienodai ziuretusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 08 27, 21:58)
As irgi pagal virsutinio, kad viskas vienodai ziuretusi g.gif


Aš netyčiai buvau išsiuvinėjus priešingai, kai TT siuvinėjau ir iš karto man atrodė, kažkas ne taip, todėl išardžiau ir išsiuvinėjau pagal viršutinį.
Atsakyti
Taip taip,čia apie maniškę aidą kalbama verysad.gif Pirkau ne firminėje parduotuvėje prieš porą metų kažkur,parašyta buvo kad tai yra 11 numeris. Tada dar nenusimaniau apie medžiagas, kokybę ir visa kita. Nusprendusi dalyvaut žaidime, pamaniau, kad va - puiki proga išsitraukt turimą "gerą" gabalą ir pirkt nereiks. Dabar,kai jau "apsiuosčiau" kas ir kaip, pati jaučiu, kad medžiaga prasta. Žodžiu - išsidūriau verysad.gif Nesmagiai jaučiuosi dabar unsure.gif
Nepykite ir nekeikite labai gavusios mano darbelį, gal kaip nors šį kartą atlaikys jūsų kantrybė blush2.gif

P.S. pabandžius išplaut ir išlygint, ji sustandėja ir tie langiukai žiūrisi gražiau. Čia vienintelė paguoda man.
Biški žiaurokai pasimokiau, tai GA dabar prisipirkau įvairaus tankumo DMC aidos gabalų. Nebeperku iš paprastų audinių parduotuvių medžiagos tokiom reikmėm schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluzee: 27 rugpjūčio 2010 - 21:35
QUOTE(sauluzee @ 2010 08 27, 22:19)
Taip taip,čia apie maniškę aidą kalbama verysad.gif  Pirkau ne firminėje parduotuvėje prieš porą metų kažkur,parašyta buvo kad tai yra 11 numeris. Tada dar nenusimaniau apie medžiagas, kokybę ir visa kita. Nusprendusi dalyvaut žaidime, pamaniau, kad va - puiki proga išsitraukt turimą "gerą" gabalą ir pirkt nereiks. Dabar,kai jau "apsiuosčiau" kas ir kaip, pati jaučiu, kad medžiaga prasta. Žodžiu - išsidūriau  verysad.gif  Nesmagiai jaučiuosi dabar  unsure.gif 
Nepykite ir nekeikite labai gavusios mano darbelį, gal kaip nors šį kartą atlaikys jūsų kantrybė blush2.gif


Tikrai nekeikiu, man ant jos gan smagiai einasi, ypač duriant per dvi skylutes, manau, kad spėsiu į terminą.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 27, 22:22)
Tikrai nekeikiu, man ant jos gan smagiai einasi, ypač duriant per dvi skylutes, manau, kad spėsiu į terminą.


Man ir pačiai nesmagu dėl tokios medžiagėlės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluzee: 27 rugpjūčio 2010 - 21:27
QUOTE(sauluzee @ 2010 08 27, 22:26)
Man ir pačiai nesmagu dėl tokios medžiagėlės.


Kokia yra tokia, išsiuvinėsim ir ant jos. Tai ką dabar apsikakot ir negyvent, kaip sako mano tėvas. Mes juk nenurodom viena kitai kokią medžiagą rinktis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 27 rugpjūčio 2010 - 21:28
QUOTE(Florestina @ 2010 08 27, 22:27)
Kokia yra tokia, išsiuvinėsim ir ant jos. Tai ką dabar apsikakot ir negyvent, kaip sako mano tėvas. Mes juk nenurodom viena kitai kokią medžiagą rinktis.


Na taip. Ir geras pasakymas thumbup.gif
Atsakyti