Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Vakar vakare pradėjau siuvinėti siluetus.
Atsakyti
Labuka,

pirmaargenta man liko visai nedaug, tai laukiam keitimosi schemos
Atsakyti
laba ryta, su praejusia siuvinetoju diena 4u.gif
as po visu seimos blogu naujienu ir rupesciu. Buvau viska metus i sona,jokiu rankdarbiu. Dabr psichologiskai jau atsigavau beveik, bandysiu kibt i siuvinejimus i mielus darbus wub.gif
buvau zadejus ax.gif ms kaciu neuzbaigiau dar. kaktusu net nepradejau,tai tokios tokeles rolleyes.gif
tikiuosi daugiau man nebebus jokiu nauju" smugiu "seimoje,ir netrugdys man ramiai darbuotis.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 11, 09:31)
laba ryta, su praejusia siuvinetoju diena 4u.gif
as po visu seimos blogu naujienu ir rupesciu. Buvau viska metus i sona,jokiu rankdarbiu. Dabr psichologiskai jau atsigavau beveik, bandysiu kibt i siuvinejimus i mielus darbus wub.gif
buvau zadejus ax.gif  ms kaciu neuzbaigiau dar. kaktusu net nepradejau,tai tokios tokeles rolleyes.gif
tikiuosi daugiau man nebebus jokiu nauju" smugiu "seimoje,ir netrugdys man ramiai darbuotis.

Ar kas labai rimto?
Atsakyti
Sukūriau naują temą, nes pasikeitimų grafiko nebenoriu rašyti į paskutinį puslapį ax.gif


NAUJA TEMA
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 11, 10:42)
Sukūriau naują temą, nes pasikeitimų grafiko nebenoriu rašyti į paskutinį puslapį  ax.gif


NAUJA TEMA


Ačiū už naują temą
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 11, 09:31)
laba ryta, su praejusia siuvinetoju diena 4u.gif
as po visu seimos blogu naujienu ir rupesciu. Buvau viska metus i sona,jokiu rankdarbiu. Dabr psichologiskai jau atsigavau beveik, bandysiu kibt i siuvinejimus i mielus darbus wub.gif
buvau zadejus ax.gif  ms kaciu neuzbaigiau dar. kaktusu net nepradejau,tai tokios tokeles rolleyes.gif
tikiuosi daugiau man nebebus jokiu nauju" smugiu "seimoje,ir netrugdys man ramiai darbuotis.


Kas nutiko?
Atsakyti
ačiū už naujus namučius


Galiu pasidžiaukt, radau paveiksliuką, radus laiko galėsiu siuvinėt
Papildyta:
Pabaikim greičiau šiuos namus, nes negalima naujuos plepėt, gausim velnių

Papildyta:


REIKIA PIRMA BAIGTI ŠIUOS NAMUS, TIK TADA KITUOS RAŠYT
Atsakyti
Baiginejam smile.gif

Pauksciuk, sveikinu 'iveikus' viena pavojingiausiu etapu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 10 11, 11:40)
Baiginejam smile.gif

Pauksciuk, sveikinu 'iveikus' viena pavojingiausiu etapu  4u.gif

ačiū, jau tikrai buvau sunerimus doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti