Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

O man va toks klausimas iškilo, kai pradėjau gauti kitus darbus pastebėjau, kad kitos pusinius kryželius siuvinėja pagal apatinio siūlo kryptį, o aš pagal viršutinio. Tai kaip ten teisinga yra?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 27, 13:53)
dabar supratau ka reiskia kad kryziukai turi ziureti i viena puse  doh.gif besiuvinedama kaktusus pastebejau,o pas mane ir i viena ir i kita.o jus man aiskindavot,tai as visai nesuprasdavau  blink.gif reiks bandyt kazka keisti,tik nezinau kaip cia man gausis,o mano kaktusas vienintelis bus kreivas  doh.gif nors pas kitas kad ir kryziukai ziuri i viena puse, bet siulai susisukineje.o sakykit tik virsutiniai ar visi kryziukai turi eiti i viena puse?

Sakau, juk kaktuso jau nepakeisi.
Visi kryžiukai siuvinėjami vienodai, pvz. pirmas siūlas eile guldoma ////////////, o grįžtant ta pačia eile ant viršaus siūlas guldomas \\\\\\\\\\\\\\\\\\ ir taip gaunasi kryžiukų eilė.
O dėl susisukusių siūlų, tai kartais tikrai keli susisuka, neišeina idealiai, bet jei dauguma susisukę, tai tiesiog akivaizdus siuvinėjimo "bile greičiau" pavyzdys.
Visiškai galutinai supratau ko taip lėtai man siuvinėjasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 27 rugpjūčio 2010 - 13:06
QUOTE
Sakau, juk kaktuso jau nepakeisi.
daugiau nieko nebesakysiu ,ir cia nebeeisiu. blink.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 rugpjūčio 2010 - 13:11
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 27, 14:11)
daugiau nieko nebesakysiu ,ir cia nebeeisiu. blink.gif  angel_sadangel.gif

Aš čia ta prasme, kad nereikia nieko sakyti-juk nepersiuvinėsit, neardysit smile.gif Tiks toks, kuris yra wink.gif
Atsakyti
norejau pasakyti kad apskritai klaidas dariau,tiek kitom ,tiek sau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 27, 14:25)
norejau pasakyti kad apskritai klaidas dariau,tiek kitom ,tiek sau. verysad.gif

Tai parodo Robino naudą-išmoks visos kažko naujo ar kad ir elementaraus, bet dar nežinoto wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 08 27, 14:29)
Tai parodo Robino naudą-išmoks visos kažko naujo ar kad ir elementaraus, bet dar nežinoto wink.gif  4u.gif


Vat aš dabar gavau gana įdomią aidą, jinai tokia skysta ir net nežinau, kokio numerio, ant 14 stamboka būtų. Ant jos galima siuvinėti tik labai įtempus su lankeliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 27 rugpjūčio 2010 - 13:34
QUOTE(Florestina @ 2010 08 27, 14:33)
Vat aš dabar gavau gana įdomią aidą, jinai tokia skysta ir net nežinau, kokio numerio, ant 14 stamboka būtų. Ant jos galima siuvinėti tik labai įtempus su lankeliu.

Kokia? Jei blizgi, tai ji visada skystesnė. bent jau iš Kasiūlų kai pirkau, tai net nežinojau kaip ant jos siuvinėti, nes įtempta ant lankelio net nesilaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 08 27, 14:36)
Kokia? Jei blizgi, tai ji visada skystesnė. bent jau iš Kasiūlų kai pirkau, tai net nežinojau kaip ant jos siuvinėti, nes įtempta ant lankelio net nesilaiko smile.gif


Tokia visai minkšta, be jokio pakietinimo. Iš po lankelio gana dažnai išslysta, reikia vis koreguoti, skiau reiks su mažesniu lankeliu pamėginti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 27 rugpjūčio 2010 - 13:40
QUOTE(Florestina @ 2010 08 27, 14:39)
Tokia visai minkšta, be jokio pakietinimo.

Tai tokią mačiau tik blizgančią. Ant tokios Kalėdų tema siuvinėjama. nesupratau kodėl ji tokia, bet gal dėl blizgučio negali kietinti ar dar ką.. Sunkoka buvo prie jos priprasti smile.gif
O iš lankelio tai tikrai slysta, nesvarbu net koks lankelis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 27 rugpjūčio 2010 - 13:41
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 27, 14:53)
dabar supratau ka reiskia kad kryziukai turi ziureti i viena puse  doh.gif besiuvinedama kaktusus pastebejau,o pas mane ir i viena ir i kita.o jus man aiskindavot,tai as visai nesuprasdavau  blink.gif reiks bandyt kazka keisti,tik nezinau kaip cia man gausis,o mano kaktusas vienintelis bus kreivas  doh.gif nors pas kitas kad ir kryziukai ziuri i viena puse, bet siulai susisukineje.o sakykit tik virsutiniai ar visi kryziukai turi eiti i viena puse?


Šaunuolė 4u.gif Pagaliau supratai thumbup.gif Ne tu viena klaidas darai blush2.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 27, 15:25)
norejau pasakyti kad apskritai klaidas dariau,tiek kitom ,tiek sau. verysad.gif


O iš klaidų visi mokomės. Tuo ir geras šis žaidimas, kad matome kitų darbus ir savo galima palyginti. Aš ir daug ko išmokau dalyvaudama jame ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 27 rugpjūčio 2010 - 13:49
QUOTE(Ameera @ 2010 08 27, 14:41)
Tai tokią mačiau tik blizgančią. Ant tokios Kalėdų tema siuvinėjama. nesupratau kodėl ji tokia, bet gal dėl blizgučio negali kietinti ar dar ką.. Sunkoka buvo prie jos priprasti smile.gif
O iš lankelio tai tikrai slysta, nesvarbu net koks lankelis smile.gif

Čia mano aida blizgi, ax.gif bet vizualiai parduotuvėje ji nesiskyrė nuo kitų 14 aidos nė kiek schmoll.gif Labai norėjau kokios nors įdomesnės aidos tai rinkausi tarp šios ir žydros su debesėliais, bet dabar supratau, kad jei reikėtų didelį paveikslą siuvinėti, tai reikia ne tik pasižiūrėti, bet ir pačiupinėti prieš perkant g.gif Tikiuosi, ši patirtis ne tik man bet ir visom į gerą, kad pačiupinėjam visokių spalvų, storių ir tankių audinių mirksiukas.gif Vėliau, renkantis medžiagą, ši patirtis padės.
Atsakyti