Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Na ką naktinis siuvinėjimas priveda prie to kad dažniausiai reikia ardyt doh.gif o vakar siuvinėjau iki 2val. blyn kaip gaila darbo, o apsiskaičiavau tik vienu x
Atsakyti
As dar vis siuvineju Dantistes sirdeles
Kokio smulkumo ten medziaga? atrodo tai labai smulki, nusipirkau 28 dydzio adateliu, tai kazkoks visai kitoks siuvinejimas tapo isvis kaiip juvelyrika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 07, 18:03)
Na ką naktinis siuvinėjimas priveda prie to kad dažniausiai reikia ardyt  doh.gif o vakar siuvinėjau iki 2val. blyn kaip gaila darbo, o apsiskaičiavau tik vienu x


Būna mirksiukas.gif Aną kartą daugiau nieko neveikiau visą dieną, siuvinėjau ir ardžiau, ir vis tuos pačius kryželius. Vis apsiskaičiuodavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE
o vakar siuvinėjau iki 2val. blyn kaip gaila darbo, o apsiskaičiavau tik vienu x


rytas protingesnis uz vakara biggrin.gif rodos taip atidziai,o vistiek praleidi.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 07, 19:35)
rytas protingesnis uz vakara  biggrin.gif rodos taip atidziai,o vistiek praleidi.


Nieko nepadarysi, pas Mamusiką tokia aktyvi dukryte, gali siuvinėti tik tada kai mergaitė miega.
Atsakyti
Zuzanele - Kasiūluose pačioje parduotuvėje yra 032 Kreinik'as. Tokia ale perlinė spalva smile.gif tai gali važiuoti pirkti smile.gif
Sakė, kad turi parduotuvėje maždaug tai, kas yra internete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 10 07, 19:14)
As dar vis siuvineju Dantistes sirdeles
Kokio smulkumo ten medziaga? atrodo tai labai smulki, nusipirkau 28 dydzio adateliu, tai kazkoks visai kitoks siuvinejimas tapo isvis kaiip juvelyrika biggrin.gif

kad ten 32ct linas, tai ne tokia ir smulki ax.gif as su 26 nr. adatom siuvineju ax.gif
Atsakyti
Iš kur žinote adatos nr? Aš kai pirkau rinkinuką, ten buvo skirtingų dydžių adatos, jas įsmeigiau į savo adatinę ir dabar tik žinau kad vienos storesnės, kitos plonesnės, bet ant adatos neįžiūrėjau jokio nr (kaip pvz.: būna ant vąšelio). O gal vis dėl to yra kur nors parašyta, tik aš ieškoti nemoku. blush2.gif
Atsakyti
Man krizė, niekaip nerandu patinkančio Dysnėjaus paveiksliuko, akys baigia išvarvėt doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 10 07, 22:19)
kad ten 32ct linas, tai ne tokia ir smulki ax.gif as su 26 nr. adatom siuvineju ax.gif


geras, as visada ant 32siuvineju ir visad su 26, o dabar pasirode daug smulkense medziaga ir pradejau su 28nr siuvinet biggrin.gif

gal cia man po nerimo taip medziaga 'pasmulkejo' ? biggrin.gif
Atsakyti
Pirmaargernta, mano irgi viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 07, 22:52)
Zuzanele - Kasiūluose pačioje parduotuvėje yra 032 Kreinik'as. Tokia ale perlinė spalva smile.gif tai gali važiuoti pirkti smile.gif
Sakė, kad turi parduotuvėje maždaug tai, kas yra internete  4u.gif


Ačiū 4u.gif Nusipirkau šiandien thumbup.gif
Atsakyti