Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Ameera @ 2010 10 06, 14:47)
Aš tai vis dar negaunu užsakymo iš Kasiūlų. Turėjau tik dvi tinkamas spalvas drugeliams, tai kiek jų reikėjo, tiek išsiuvinėjau, o dabar vis neateina laiškas, kad galiu pasiimti prekes.
Jei dabartinė būsena "Ruošiama atsiėmimui", tai reiškia, kad dar negaliu atsiimti, ane? smile.gif Arba kažko nesuprantu, arba užsisakiau kažką, ko neturi parduotuvėje..


Parašyk laišką arba paskambink ir sužinosi kas ir kaip.
Papildyta:
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 06, 13:12)
Merginos help išsiuvinėjau siluetus turi būt BS bet schemoj jo nerandu


Aš turiu daug tų siluetų, gal gali man atsiųsti į az, ką siuvinėjai, aš pasižiūrėsiu, nes kai kurie siluetai turi po dvi schemas. Viena su BS, kita be.
Atsakyti
Mano gerai smile.gif (čia apie sąrašą)
Atsakyti
Oj biggrin.gif Pasidaugino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 07 spalio 2010 - 13:09
Siluetai ką tik iškeliavo pas Florestiną
Atsakyti
Mano gerai smile.gif

Pasistengsiu uzbaigti Kaledas iki pirmadienio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 07, 14:25)
Siluetai ką tik iškeliavo pas Florestiną


Jau ir aš namuose, einu mamai kelnių lenkti. Pasibuvom smagiai, o dabar einu darbų baiginėti.

Inesiuuu, tavo jūra labai graži. wub.gif Ir Hipolipo siluetai labai dailūs. thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip ne taip prisiverčiau Kasiūlams parašyti, nes bijojau pasirodyti įkyri klausinėdama, nes buvo žadėta, kad praneš kai surinks užsakymą.
Na ir gavau ats.,kad jau surinktas, bet tai gal vėl buvo pamiršę, kaip aną kartą. Ir kitą kartą nežinau ar po dienos-dviejų jau atakuoti su klausimais, jei nepraneša. biggrin.gif
Važiuosiu pasiimti ir...pradėsiu siuvinėti, o etapas baigiasi po dviejų dienų. Linksma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 07, 17:24)
Šiaip ne taip prisiverčiau Kasiūlams parašyti, nes bijojau pasirodyti įkyri klausinėdama, nes buvo žadėta, kad praneš kai surinks užsakymą.
Na ir gavau ats.,kad jau surinktas, bet tai gal vėl buvo pamiršę, kaip aną kartą. Ir kitą kartą nežinau ar po dienos-dviejų jau atakuoti su klausimais, jei nepraneša.  biggrin.gif
Važiuosiu pasiimti ir...pradėsiu siuvinėti, o etapas baigiasi po dviejų dienų. Linksma  doh.gif


Užmesk akį ar pardavime yra Kreiniko 032?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 07, 16:25)
Užmesk akį ar pardavime yra Kreiniko 032?

Jei tik nepamiršiu (jauna, bet atmintis pastoviai vaikšto iš paskos, vis atsilikdama) biggrin.gif
O jei nebus, tai gali internetu užsisakyti ir atsiimti parduotuvėje, nes toje nuorodoje, kur buvau Tau čia įmetus, jis tikrai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 07, 17:28)
Jei tik nepamiršiu (jauna, bet atmintis pastoviai vaikšto iš paskos, vis atsilikdama) biggrin.gif
O jei nebus, tai gali internetu užsisakyti ir atsiimti parduotuvėje, nes toje nuorodoje, kur buvau Tau čia įmetus, jis tikrai yra smile.gif


O tai ir vieną siūlą galima užsisakyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 07, 16:29)
O tai ir vieną siūlą galima užsisakyti? g.gif

Tai aišku. Ypač, jei jo nėra realioje parduotuvėje smile.gif Ir pasirenki, kad atsiimti parduotuvėje, sumokėti grynais ir pristatymas nekainuoja net wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 07, 17:32)
Tai aišku. Ypač, jei jo nėra realioje parduotuvėje smile.gif Ir pasirenki, kad atsiimti parduotuvėje, sumokėti grynais ir pristatymas nekainuoja net wink.gif


Mmmm. Aišku ax.gif
Atsakyti