Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Labas,

mano gerai.
Atsakyti
Mano irgi gerai 4u.gif
Atsakyti
Mano irgi gerai wink.gif
Atsakyti
gerai
Atsakyti
Kada prasides kitas zaidimo turas? Ar butu galima prisijungti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 05, 15:21)
Ši savaitė paskutinė V-me etape. Spalio 9 visos turėtume būti išsiuvinėję po 5 paveiksliukus.
Noriu susitikslinti kas ko dar nesiuvinėjo:
Lino grupė
Rolytė - širdelių ir sodo
Hmmm - desertų ir širdelių
Mingomi - disnėjaus ir paukščiukų
Dantistė - paukščiukų ir paukščiukų
Renami - SIUVINĖJA PASKUTINĮ PAVEIKSLĖLĮ
Paukščiukas - ornamentų
Inesiuuu - ornamentų, disnėjaus, h.pauksciuku
Aida1 grupė
Florestina - h.siluetų
Rolytė - prieskonių ir h.siluetų
Mamusikas - pasaulio šalių, TT meškiukų, jūros
Sauluzee - prieskonių ir h.siluetų
Decopa- jūros ir jūros
Inesiuuu - jūros ir prieskonių
Hipolipo - pasaulio šalių ir TT meškiukų
Aida2 grupė
Zuzanėlė - kaktusų
Ingrida45 - kačių ir jūros
Pirmaargenta - h.paukščiukų
Ameera - kačių, jūros, šunų
Vieniša - drugelių. kalėdų, jūros
Uodegytė - h.paukščiukų, jūros, šunų
Inesiuuu - h. paukščiukų, rytų,kaktusu
Tviksė - kaktusų, rytų, jūros

Prašau, parašykite, jei gerai, žodelį "gerai", jei kažką praleidau, pataisykite
. 4u.gif

doh.gif doh.gif doh.gif kiek mandar daug liko unsure.gif biggrin.gif man siandien taip galva skauda,kad uzas.nieko nenoriu doh.gif doh.gif
Atsakyti
Gerai:)

Tik merginos sikart nespesiu su terminu. Veliau gavau darbeli, plius savo bedos prisidejo,tad niekaip iki 9d nespeju.
Atsakyti
Mano gerai 4u.gif
Atsakyti
Mano irgi berods viskas gerai cool.gif
Atsakyti
Ačiū visom atsakiusioms, dar laukiu Rolytės, Hmmm, Decopos, Ingridos ir Vienišos žinučių 4u.gif

QUOTE(Aiste P. @ 2010 10 05, 21:59)
Kada prasides kitas zaidimo turas? Ar butu galima prisijungti?  4u.gif


AisteP, visai nebūtina laukti kol mes baigsim, gali kviesti merginas siuvinėjimo temoje ir susirinkus kokioms 4-6 siuvinėti 4u.gif O mes galėsime pasidalinti patirtimi, pvz. nereikia daryti didelių grupių, nes ilgai trunkantis žaidimas yra blogai: kažkam nusibosta, kitom trukdo savo darbelius siuvinėti, galų gale atsiranda įvairių nenumatytų darbų, problemų. Mano nuomone optimalu - 4 dalyvės. Kitas patarimas - iš karto sudaryti pasikeitimo eilę, kad nebūtų nesusipratimų ir "butelio kakliukų", kaip dabar bus pas mus, nes vienos aplenkė grafiką ir daugiau išsiuvinėjo, kitos siuvinėja laiku, o kelios merginos dėl įvairių priežasčių atsiliko, todėl pas jas tuoj pradės kauptis neišsiuvinėti darbeliai.

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 05, 22:07)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  kiek man dar daug liko unsure.gif  biggrin.gif man siandien taip galva skauda,kad uzas.nieko nenoriu doh.gif  doh.gif

Nieko, nustos skaudėti galvą ir viską spėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos help išsiuvinėjau siluetus turi būt BS bet schemoj jo nerandu
Atsakyti
Aš tai vis dar negaunu užsakymo iš Kasiūlų. Turėjau tik dvi tinkamas spalvas drugeliams, tai kiek jų reikėjo, tiek išsiuvinėjau, o dabar vis neateina laiškas, kad galiu pasiimti prekes.
Jei dabartinė būsena "Ruošiama atsiėmimui", tai reiškia, kad dar negaliu atsiimti, ane? smile.gif Arba kažko nesuprantu, arba užsisakiau kažką, ko neturi parduotuvėje..
Atsakyti