Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Florestina @ 2010 10 03, 01:12)
Man jau kitam forume prasideda "Siurprizo" žaidimas, bet iki Kalėdų laiko daug spėsiu ir čia, ir ten. Juolab, kad ten ne būtinai siuvinėt reikia. Tik svarbu, kad savo rankom padaryti kalėdinę dovaną.


Kas čia per žaidimas? bigsmile.gif Papasakok plačiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 03, 09:05)
Kas čia per žaidimas? bigsmile.gif  Papasakok plačiau rolleyes.gif


Žaidimas vadinasi "Siurprizas", gali būti tam tikrai tema, pvz. Telefono dėkliuko, užrašinės, kosmetinės ir pan. Dalyvės viena kitai daro daiktus, kurie atitinka siurprizo temą. Mūsiškis vadinasi "Išpildyk kalėdinę svajonę". Iki tam tikro sutarto laiko registruojasi dalyviai ir rašo savo kalėdines svajones, jos būna iš įvairių rankdarbių rūšių. Sutartą dieną susirandam žmogų (iš forumo dalyvių, bet nedalyvaujančių žaidime), kuris sutiktų ištraukti burtus (kaip mokykloj) ir suskirstyt kas kam darys siurprizą. Tas žmogus kiekvienai išsiunčia per AZ, kam jis darys darbą ir žmogaus adresą. Mes adresus siuntėm žaidimo moderatorei, tačiau ji irgi dalyvauja, todėl susiradom kitą forumo narę burtų traukimui. Iš norų reikia išpildyti vieną didesnį arba du mažesnius. Iš anksto yra užpildoma dalyvio anketa, kad paskui nebūtų taip, kad tarkim tu padarei daiktą, o žmogui nepatinka jo spalva.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 02, 21:34)
as turiu dmc gerves uz 20lttai super. dar kazkuri forumiet buvo minejus,kad jos geresnes uz tas brangesnes. o jei nori,kad neimtu ir nenaudotu pagal paskirti. Sakyk,kad labai brangiai kainavo.tas kiek 130lt pvz. zinokit retas kuris besumastys panaudot,o juolab paciupint biggrin.gif savu kailiu patirta

Kadangi internetinėje parduotuvėje buvo tik brangesnės, tai jas užsisakiau. Kažkada panašiai girdėjau, kad pigesnės geresnės, nu bet pažiūrėjau, kad tos brangios vokiškos, tai pagalvojau, kad neturėtų nuvilti smile.gif
Suveikia šitas būdas, bet po to dar daug kas ir pasižiūri, kad už tokį niekutį tiek sumokėta ir palaiko nepilno proto biggrin.gif
Atsakyti
Florestina jei viskas bus ok tai pabaigsiu iki vidurio savaitės.
Sakai ryškūs gražiau žiūrisi, na pažiūrėsiu gal tada kokį kitą siuvinėsiu
Atsakyti
jau sis etapas arteja i pabaiga ax.gif kas noretu kita savaite aida2 grupe is kaunieciu keistis?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 04, 09:44)
jau sis etapas arteja i pabaiga  ax.gif kas noretu kita savaite aida2 grupe is kaunieciu keistis?


O ką tu turi? g.gif
Atsakyti
vienisos kates smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 04, 16:07)
vienisos kates  smile.gif


O kas turi kaktusus? g.gif
Atsakyti
kaktusai rodos pas inesiuuu,bet ji dabar su tvikse keisis. o ka tu turi?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 04, 16:22)
kaktusai rodos pas inesiuuu,bet ji dabar su tvikse keisis. o ka tu turi?


Aš nieko neturiu. Liko tik kaktusai. Laukiu jų ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Aš nieko neturiu. Liko tik kaktusai. Laukiu jų


zuzanele kosminiu greiciu schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Parsinešiau iš pašto Inesiuuu jūra pažiūrėjau ir mano paveiksliukas nesižiūri ten, reiks kažką kito galvot
Atsakyti