Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE
Pvz. Uodegytei daug laiko reikėjo, bet suprato, kaip tie kryžiukai turi gulti, nu ir meskit į mane akmenį, jeigu jai tie aiškinimai asmeniškai nepadėjo. Negi kiti paveiksliukai nebus gražesni jai pačiai?


taip ,jai ne rr nebuciau pagalvojus kad visi kryziukai turi gult vienon pusen.ilgai spardziausi ir gincijausi.man uzteko paanalizuot jusu darbelius. 4u.gif gali kitos isizeisti,o kitos priimti kaip patarima.

Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 18:59)
Aš nusipirkau praeitą kartą tas žirklutes Kasiūluose. Irgi pasidariau sau šventę thumbup.gif Esu jomis labai patenkinta ir nuo visų slepiu, nes vis atsiranda norinčių jas išbandyti kam nors kitam, bet tik ne siūlams... doh.gif

Bet aš už jas tikrai mokėjau apie 20 litų, ne daugiau... Mano atrodo DMC firmos


Aš irgi DMC gerves kasiuluose pirkau labai geros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 02 spalio 2010 - 20:28
na bukim ziaurios,bet teisingos biggrin.gif
o tai kam siuvinet su 3gijom ant 16 aidos g.gif tas paveiksliukas visas subjaurotas. Jei nezinau kiek giju imt pasiziureiu savininkes issiuvineta. turbut galima prie kekvieno prisikabint. Del dydzio ir as susiduriau,kad visi dideli o vienas miniatiurinis biggrin.gif na keistai atrodo

tai va Uodegyte,vienos isigilina,o kitom turbut dzin. as visa laik panagrineju kaip issiuvinetas, kokia technika.
man tai labai smalsu kokie paveiksliukai vistik gaunasi kaip dovana wub.gif zinai,kad gausi bet nezinai ka smile.gif

as turiu dmc gerves uz 20lttai super. dar kazkuri forumiet buvo minejus,kad jos geresnes uz tas brangesnes. o jei nori,kad neimtu ir nenaudotu pagal paskirti. Sakyk,kad labai brangiai kainavo.tas kiek 130lt pvz. zinokit retas kuris besumastys panaudot,o juolab paciupint biggrin.gif savu kailiu patirta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 02 spalio 2010 - 20:36
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 02, 21:34)
Del dydzio ir as susiduriau,kad visi dideli o vienas miniatiurinis biggrin.gif  na keistai atrodo


Kepenim jaučiu, kad akmuo į mano daržą sviestas. blush2.gif
Atsakyti
na as nezinau kas siuvinejo neseku asmeniskai,paskui kai baigsim pasirodysim ir isaiskes biggrin.gif as net nezinau kieno kokia tema,man maisosi net grupes. atminti turbut gimdykloj palikau lotuliukas.gif svarbu nesupanioju kuriai grupei ka siust biggrin.gif
Atsakyti
Gavau pranešimą iš pašto, buvom pasivaikščiot parke, tai turbūt tuo metu ir buvo paštininkė atėjus. Tai pirmadienį šoliuosim į paštą
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 02, 21:47)
na as nezinau kas siuvinejo neseku asmeniskai,paskui kai baigsim pasirodysim ir isaiskes biggrin.gif  as net nezinau kieno kokia tema,man maisosi net grupes. atminti turbut gimdykloj palikau lotuliukas.gif svarbu nesupanioju kuriai grupei ka siust biggrin.gif


Na taip išėjo, kad vienam robine pasišiukšlinau, bet tas paveikslėlis buvo man gražiausias iš visų mano pasirinktų, toks linksmuolis. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 02 spalio 2010 - 21:01
Inesiu o tu ten kažkokių pageidavimų turėjai savo rr'ui, nes renkuosi paveikslėlį
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 02, 23:10)
Inesiu o tu ten kažkokių pageidavimų turėjai savo rr'ui, nes renkuosi paveikslėlį


Galiu pasakyti, turi būti ne animacinis personažas. Ir reikia pasirašyti, šriftą pasirinkti pačiai.
Atsakyti
ir pridesiu, kad miesta galima trumpinti pvz klp,mzk ir pan mirksiukas.gif
visa juros fauna,paveiksliukas nebutinai isalbumo
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 02, 23:26)
ir pridesiu, kad miesta galima trumpinti pvz klp,mzk ir pan mirksiukas.gif
visa juros fauna,paveiksliukas nebutinai isalbumo

Paveiksliuką kaip ir išsirinkau, reiks tik siūlus konvertuot ir pažiūrėt ar kuri jo neišsiuvinėjo ir ar derės prie išsiuvinėtų
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 03, 00:02)
Paveiksliuką kaip ir išsirinkau, reiks tik siūlus konvertuot ir pažiūrėt ar kuri jo neišsiuvinėjo ir ar derės prie išsiuvinėtų


Ten medžiaga gana tamsi, džinsinio mėlynumo, gražiai žiūrisi ryškūs paveikslėliai.

O kaip su siluetais reikalai? g.gif Man jau kitam forume prasideda "Siurprizo" žaidimas, bet iki Kalėdų laiko daug spėsiu ir čia, ir ten. Juolab, kad ten ne būtinai siuvinėt reikia. Tik svarbu, kad savo rankom padaryti kalėdinę dovaną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 02 spalio 2010 - 23:12