Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 18:42)
Neužkrauna ir man... g.gif Nežinau kodėl.
Spausk čia, turėtų išmesti
DMC 700-799

Gera fantazuotoja esi biggrin.gif

Bet čia tik spalvos, užsakyti neišeis. Gal prie komentarų parašyti spalvos kodą..
Pirmą kartą aš čia taip improvizuosiu biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau. Neteko internetu užsisakinėti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 18:49)
Nežinau. Neteko internetu užsisakinėti... blush2.gif

Aš tai užsisakinėju, kad būtų po 1.80, nes perkant vietoj mažai siūlų, kaina gaunasi po 2lt arba po 1.95.
Darausi sau šventę ir užsisakysiu žirklutes-gerves. Galvojau paprastesnes, tas už 20lt pirkti, bet persigalvojau.. Tikiuosi nenusivilsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 02, 19:53)
Aš tai užsisakinėju, kad būtų po 1.80, nes perkant vietoj mažai siūlų, kaina gaunasi po 2lt arba po 1.95.
Darausi sau šventę ir užsisakysiu žirklutes-gerves. Galvojau paprastesnes, tas už 20lt pirkti, bet persigalvojau.. Tikiuosi nenusivilsiu  rolleyes.gif


Aš nusipirkau praeitą kartą tas žirklutes Kasiūluose. Irgi pasidariau sau šventę thumbup.gif Esu jomis labai patenkinta ir nuo visų slepiu, nes vis atsiranda norinčių jas išbandyti kam nors kitam, bet tik ne siūlams... doh.gif

Bet aš už jas tikrai mokėjau apie 20 litų, ne daugiau... Mano atrodo DMC firmos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 02 spalio 2010 - 18:02
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 18:59)
Aš nusipirkau praeitą kartą tas žirklutes Kasiūluose. Irgi pasidariau sau šventę thumbup.gif Esu jomis labai patenkinta ir nuo visų slepiu, nes vis atsiranda norinčių jas išbandyti kam nors kitam, bet tik ne siūlams... doh.gif

Nu jo...kiekvienam norinčiam pabandyti reikia kainą pasakyti, kiek turės sumokėti sugadinęs biggrin.gif
Atsakyti
Kodėl jos tokios brangios? g.gif Gal kita firma?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 19:03)
Kodėl jos tokios brangios?  g.gif Gal kita firma?

Užsisakiau tas už 34lt. Ten Prym firma, vokiškos.
Brangios, bet radau ten dar brangesnių, tik paprastų, ne gervių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 02, 20:06)
Užsisakiau tas už 34lt. Ten Prym firma, vokiškos.
Brangios, bet radau ten dar brangesnių, tik paprastų, ne gervių smile.gif

Man tai pati savininkė jas rekomendavo tas DMC žirklutes - gerves. Sakė pati daug metų naudoja ir puikiai laiko. Bet kodėl jų nėra užsisakant internetu, neaišku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 02 spalio 2010 - 18:10
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 19:08)
Man tai pati savininkė jas rekomendavo tas DMC žirklutes - gerves. Sakė pati daug metų naudoja ir puikiai laiko. Bet kodėl jų nėra užsisakant internetu, neaišku g.gif

Anksčiau lyg buvo, kiek pamenu. Na žiūrėsiu, kaip su šitom dirbsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 02, 20:24)
Anksčiau lyg buvo, kiek pamenu. Na žiūrėsiu, kaip su šitom dirbsis smile.gif


Aš tai anksčiau niekaip nesupratau kam reikalingos tokios brangios specialios žirklės. Juk su bet kokiom gali siūlą nukirpti. Bet kai susigundžiau nusipirkti, tai pajutau skirtumą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 19:28)
Aš tai anksčiau niekaip nesupratau kam reikalingos tokios brangios specialios žirklės. Juk su bet kokiom gali siūlą nukirpti. Bet kai susigundžiau nusipirkti, tai pajutau skirtumą thumbup.gif

Su paprastom sunku nukirpti gerai, siūlai gale pasišiaušia. smile.gif Reikia labai aštrių, kad gražiai nusikirptų.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 02, 20:31)
Su paprastom sunku nukirpti gerai, siūlai gale pasišiaušia. smile.gif Reikia labai aštrių, kad gražiai nusikirptų.


Tai jau tai supratau, nes labai smagios ir aštrios jos thumbup.gif
Atsakyti