Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Vat dėl savo darbo aš nepergyvenu, koks bus toks, o va, kad mano darbai patiktų tai jau ir sunerimau.
Na bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamusikas*: 02 spalio 2010 - 10:55
QUOTE(tvikse @ 2010 10 01, 22:28)
ameera super zodziai.
niekada nesirinkau paprasciausio varianto... imu tai, kas man patika smile.gif ir net turimu siulu kiekis to neitakoja...

tik va beda kad neiseina apskaiciuot laiko kiek man reiks darbui pabaigt...atrodo nedaug bet kai pradedi tai vis galo nesimato biggrin.gif
ingrida ar gavai kaledas?

Va dėl siūlų, tai aš irgi išsirenku paveikslėlį, po to pamatau, kad 20 spalvų trūksta, nu ir važiuoju pirkti. taip buvo ir su paukštukais, ir su rytais. Bet man svarbu rezultatas smile.gif
O su laiku, tai tikra tiesa, kiekvieną pradėjus siuvinėti atrodo, kad trys prisėdimai ir viskas, nu bet kai prasiiiideda, tai niekaip neina užbaigti, kad ir kiek sėdi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 02, 14:01)
Va dėl siūlų, tai aš irgi išsirenku paveikslėlį, po to pamatau, kad 20 spalvų trūksta, nu ir važiuoju pirkti. taip buvo ir su paukštukais, ir su rytais. Bet man svarbu rezultatas smile.gif
O su laiku, tai tikra tiesa, kiekvieną pradėjus siuvinėti atrodo, kad trys prisėdimai ir viskas, nu bet kai prasiiiideda, tai niekaip neina užbaigti, kad ir kiek sėdi biggrin.gif


Visad prieš pradedant taip būna, atrodo, kas čia tokio, kažkoks katinas. O va siuvinėjau du vakarus ir dar pusdienį. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 02, 12:54)
Vat dėl savo darbo aš nepergyvenu, koks bus toks, o va, kad mano darbai patiktų tai jau ir sunerimau.
Na bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O TAI KO BAMBAT,KAD KAS VELUOJA TADA g.gif ZINOKIT AS JAU PRADEDU PYKT cool.gif
PER MANE PRAEINA VISU 3 GRUPIU RR OOOOI KIEK VISKO PAMATAU blink.gif doh.gif TAI KAS AS DABAR TURIU SKALAMBYT BAZNYCIOS VARPAIS,KAS NE TAIP KA DARO AR KAS MAN NEPATINKA? zINOT PO TOKIU KOMENTARU, UZKELE AUKSTA KORTELE,PAVEIKSLIUKAS PER PRASTAS...IR T.T.MAN NEBESINORI TEST RR TOLIAU. O ZINOT KAI KURIU TEMOS PER PRASTOS IR NE MANO SKONIUI, O DAR KAI KURIU MERGINU DARBO KOKYBE doh.gif IR PER KELIS DARBUS NESIKEICIA STILIUS SIUVINEJIMO NIEKO NESIMOKO g.gif GERAI,KAD MANO RR BUS NAMIE, O NE DOVANU unsure.gif tongue.gif ,VA. DREBTELEJAU ANE, SKANU MERGINOS biggrin.gif NEMANAU mirksiukas.gif KAI ATGAUSIT VISA SAVO RR TADA VERTINKIT IR KOMENTUOKIT, O JEI NEPATINKA KAS PERSISIUVINEKIT IS NAUJO ARBA SIUSKIT MAN AS PRIIMSIU SU MIELU NORU wink.gif CIA JUM NE PAGAL UZSAKYMA SIUVINEJIMAI, CIA Z A I D I M A S. CIA TURI BUT LINKSMA, O NE KASKART I TEMA UZSUKUS BEGT TUOJ PAT LAUK, NES VIS KAS NORS TURI VIENA KITA PURVAIS APDRABSTYT. DEL MANES NORS IR MENESI SIUVINEKIT 1 PAVEIKSLIUKA. VISTIEK BUVAU PASKAICIAVUS,KAD VASARIO-KOVO MENESI GAUSIU TIK biggrin.gif IS MANES MATEMATIKE NEKOKIA.JEI KAS NEPATINKA VIENA KITOS PER AZ TIKSLINKITES DEL PAVEIKSLIUKO MANDRUMO.
KEKVIENA,MANAU, IDEJO SAVO SIRDI I KEKVIENA SIUVINETA PAVEIKSLIUKA. JUK TAI MUSU HOBI, MALONUMAS. MANO VISI SIUVINETI PAVEIKSLIUKAI ISMEDITUOTI,SU LINKEJIMAIS. AS SPALVAS DELIOJU,KAD BUTU LINKSMIAU SIUVINET. JEI AS MANIAU,KAD BUTENT TAS PAVEIKSLIUKAS CIA TIKTU IR I TA KAMPA,TAI JI IR SIUVINEJAU. ATSIPRASAU JEI KAM NEITIKAU 4u.gif 4u.gif 4u.gif KITAM RR ASMENISKAI SU SAVININKE PASITARSIU lotuliukas.gif BET NEMANAU,KAD I KOKI DAR DALYVAUSIU schmoll.gif NEBENT PO KURIO LAIKO IR DAR ZIURESIU KOKIE ZMONES RENKASI I JI.

MAN SIANDIEN BLOGA NUOTAIKA,RADAU KUR ISSILIET 4u.gif biggrin.gif

APMETYKIT POMIDORAIS ISSIVIRSIU POMIDORIENE tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 02 spalio 2010 - 15:41
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 02, 17:37)

MAN SIANDIEN BLOGA NUOTAIKA,RADAU KUR ISSILIET 4u.gif  biggrin.gif

APMETYKIT POMIDORAIS  ISSIVIRSIU POMIDORIENE tongue.gif


Šaunu, Inesiuuu bigsmile.gif Taip ir reikia. Tada visos sukruntam, pergalvojam kas ką pasakėm ir parašėm, tada atsargesnį žodį parenkam... ax.gif
Siuvinėjimas - tai malonumas. Jei tai darom, vadinasi širdžiai miela. Sėkmės siuvinėjant ir sulaukiant RR pabaigos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 02, 16:37)
O TAI KO BAMBAT,KAD KAS VELUOJA TADA g.gif  ZINOKIT AS JAU PRADEDU PYKT cool.gif
PER MANE PRAEINA VISU 3 GRUPIU RR OOOOI KIEK VISKO PAMATAU blink.gif  doh.gif  TAI KAS AS DABAR TURIU SKALAMBYT BAZNYCIOS VARPAIS,KAS NE TAIP KA DARO AR KAS MAN  NEPATINKA? zINOT PO TOKIU KOMENTARU, UZKELE AUKSTA KORTELE,PAVEIKSLIUKAS PER PRASTAS...IR T.T.MAN NEBESINORI TEST RR TOLIAU. O ZINOT KAI KURIU TEMOS PER PRASTOS IR NE MANO SKONIUI, O DAR KAI KURIU MERGINU DARBO KOKYBE doh.gif  IR PER KELIS DARBUS NESIKEICIA STILIUS SIUVINEJIMO NIEKO NESIMOKO g.gif

Patys paveiksliukai visų pagal skonį, dėl to nieko negaliu sakyti, bet pvz. kam buvo tratasi dėl dydžio, jei neužpildomi langeliai? Nereikia nuo krašto, iki krašto pilnai užkryžiavot visko, suprantu, bet jei visi kraštai tušti, tai reikėjo tartis dėl 50x50 dydžio. Jei siuvinys 70x50-taip, nieko ten į tuos du kraštelius neprikiši, viskas normaliai, bet jei tik viduriukas užpildytas, na tai žinot...
O dėl darbo kokybės, kiekviena žinojo savo galimybes eidama į RR'ą, tai negalima pykti, jei paprašoma kokybės.
Juolab, buvo kelios taisyklės, kurias įvardino paukščiukas, pvz. kad nebūtų mazgų kitoje pusėje ir pan. Ar negalima pasistengti, jei parašo, kad darai kažką ne taip? Kažin, kuriai bus malonu gauti RR'ą ir persisiuvinėti? Juolab, kad savo klaidas taisyti pačioms naudinga, kai kitos pasako, nes kartais tiesiog nežinai, neatkreipi dėmesio ar temoj ką praleidi ir siuvinėji su klaidom. Pvz. Uodegytei daug laiko reikėjo, bet suprato, kaip tie kryžiukai turi gulti, nu ir meskit į mane akmenį, jeigu jai tie aiškinimai asmeniškai nepadėjo. Negi kiti paveiksliukai nebus gražesni jai pačiai?
Aš asmeniškai ilgai kompleksavau, kad neturiu siuvinėjimo patirties ir einu čia žaist, kitiem siuvinėti. Ir mokausi iš klaidų, būčiau tik laimingesnė, jei kas parašytų, kur kokia klaida-ar asmeniškai, ar į temą-visai nesvarbu. O jei žmogus įsivaizduoja, kad viską idealiai daro ir negalima nei žodžio pasakyti, tai veltui tada darbas įdedamas.
Rašau ne piktai ir galų gale, tai mano nuomonė, bet nemanau, kad labai jau klaidinga. unsure.gif
Atsakyti
Jei atidžiau pažiūrėtume, pamatytume, kad mūsų albumuose sukurtuose RRui yra pilna schemų, kurios daug mažesnės nei 70x70. Kadangi schemas galima naudoti iš mūsų albumų, tai nesistebiu, kad paveikslėliai mažesni, nei tartasis dydis.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 17:54)
Jei atidžiau pažiūrėtume, pamatytume, kad mūsų albumuose sukurtuose RRui yra pilna schemų, kurios daug mažesnės nei 70x70. Kadangi schemas galima naudoti iš mūsų albumų, tai nesistebiu, kad paveikslėliai mažesni, nei tartasis dydis.

Bet daug temų galima ir ne iš albumo naudoti, savininkės juk leido.
Beje, Zuzanele, ar galima drugelius naudoti ne iš to albumo? Darausi, darausi schemą, o va tik dabar priminei, kad gal negalima iš kitur, net nepagalvojau. Ir prie siuvinio nebuvo jokių nurodymų? 4u.gif
Atsakyti
Nurodymus buvau sudėjus į mūsų albumą, kur sudarėm RR mirksiukas.gif (pasižiūrėjau, nėra... g.gif ) Šiaip mano drugeliai gali būti iš bet kur, betkokie, gali pasirinkt ir derint savo spalvas, gali būt keli drugeliai mažesni. Jokio skirtumo. Svarbu, kad drugeliai biggrin.gif Ir pasirašyk kokiu nori šriftu ir kokioj patinka vietoj. Duok valią fantazijai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 18:18)
Nurodymus buvau sudėjus į mūsų albumą, kur sudarėm RR mirksiukas.gif (pasižiūrėjau, nėra... g.gif ) Šiaip mano drugeliai gali būti iš bet kur, betkokie, gali pasirinkt ir derint savo spalvas, gali būt keli drugeliai mažesni. Jokio skirtumo. Svarbu, kad drugeliai biggrin.gif Ir pasirašyk kokiu nori šriftu ir kokioj patinka vietoj. Duok valią fantazijai mirksiukas.gif

Aga, žiūrėjau, nėra ten nieko smile.gif
Che, prisifantazavau, kad vardas nebetelpa biggrin.gif
O ką daryti, kai neužkrauna Kasiūlai būtent vieno siūlų spalvų bloko? Jau kokią savaitę neįeinu į 700-799 spalvas, tai kaip užsisakyti? Ar čia tik man neužkrauna? unsure.gif
Atsakyti
Neužkrauna ir man... g.gif Nežinau kodėl.
Spausk čia, turėtų išmesti
DMC 700-799

Gera fantazuotoja esi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 02 spalio 2010 - 17:45