Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 01, 20:35)
blink.gif dabar ir aš išsigandau, kad mano darbeliai bus per paprasti per kuklūs, nors renkuosi tokius kurių pati norėčiau...

Dabar visos pradės kažko bijoti. biggrin.gif
Geriau aš patylėsiu tada, nes vis mano nuomonė ką nors dėl ko nors išgąsdina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 01, 21:35)
blink.gif dabar ir aš išsigandau, kad mano darbeliai bus per paprasti per kuklūs, nors renkuosi tokius kurių pati norėčiau...


Manau jei nepatiks paveikslėliai, tai niekam neįrodysi, kad ir pati jų norėtum unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 01, 20:40)
Manau jei nepatiks paveikslėliai, tai niekam neįrodysi, kad ir  pati jų norėtum unsure.gif

Kai sakėm, kad minimalistiniai, tai maži ir pan.
Bet kiekvienas, į kurį įdėta nuoširdumo, bus gražus. Gali tik skoniai skirtis, bet pačioj pradžioj buvo aišku, kad visų skoniai skirtingi. smile.gif
Atsakyti
skonis ir liks skonis.nieko cia negasdinam schmoll.gif jai i savo darba idejot visus savo silciausius jausmus tai ner ko bijoti.nes matosi,kad ir paprastas bet nuosirdziai siuvinetas.o kitom kad nebutu :ai bus gerai irnesakyk.gif dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 01, 21:14)
o kitom kad nebutu :ai bus gerai  irnesakyk.gif  dry.gif

Šiandien vienas žmogus pamatė, kad renkuosi drugelį, kurį siuvinėsiu ir sako:rinkis kokį paprastesnį, kad vėl nevėluotum ir spėtum į terminą. Juk svarbu drugelis, bus gerai. biggrin.gif
Tada labai labai susiraukiau ir pasakiau, kad ir vėluosiu, bet siuvinėsiu gražų, o ne bet kokį. Aišku, manęs nesuprato biggrin.gif
Atsakyti
as kai siuvinejau drugeli .jam reikejo BS.buvau uzbiesinus biggrin.gif nu bet man nelipo doh.gif tai isardziau,nes man graziau taip buvo smile.gif
Atsakyti
Išvaliau pupai nosį, užmigdžiau, aprinksiu žaislus ir einu siuvinėt rr'o
Atsakyti
ameera super zodziai.
niekada nesirinkau paprasciausio varianto... imu tai, kas man patika smile.gif ir net turimu siulu kiekis to neitakoja...

tik va beda kad neiseina apskaiciuot laiko kiek man reiks darbui pabaigt...atrodo nedaug bet kai pradedi tai vis galo nesimato biggrin.gif
ingrida ar gavai kaledas?
Atsakyti
verysad.gif kaip matau visos nusivylusios rr,o tiek entuziazmo idejom jo pradzioj. gal issikvepem,ar rudenio depresija kyla g.gif
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 02, 00:31)
verysad.gif kaip matau visos nusivylusios rr,o tiek entuziazmo idejom jo pradzioj. gal issikvepem,ar rudenio depresija kyla g.gif
verysad.gif


Manau visos laukiam RR pabaigos, kai parkeliaus mūsų darbai ir nerimaujam, ar patiks mūsų siuvinėti paveikslėliai. Juk siuvinėjom ne sau.... unsure.gif
Atsakyti
O man nei dėl vieno po kolkas negėda ir visai nepergyvenu. Tik disnėjau personažo niekaip nerandu doh.gif , laukiu įkvėpimo biggrin.gif
Atsakyti
baikit cia depresintis ir pergyveent biggrin.gif

pamatysit gausit daug grazesni darba nei tikites smile.gif patirta savu kailiu...

Atsakyti