Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

siaubas... issirinkau paukstukus is photobucket albumo ir pasirodo jie ne heritage! dabar pasirinkau kitus tai ima kamuot mintis kad gal ir jie is kitos serijos, nes spalvos kitokios nei ankstesniuju...
Atsakyti
Aš gavau Rytus. Oho kaip Ameera aukštai iškėlė kartelę doh.gif Net nežinau ką pasirinkti siuvinėti, kai pamačiau jos paveikslėlį. g.gif Apibūdinimui žodis "gražus" - netinka, labiau tiktų - prabangus, tiesa, kiti šalia jo, tai tapo... kuklūs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 10 01, 13:14)
siaubas... issirinkau paukstukus is photobucket albumo ir pasirodo jie ne heritage!  dabar pasirinkau kitus tai ima kamuot mintis kad gal ir jie is kitos serijos, nes spalvos kitokios nei ankstesniuju...

jų juk visokių spalvų būna, rudi, mėlyni ir net raudoni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
tai tapo... kuklūs 


man nepatinka kuklus unsure.gif na ka padarysi verysad.gif kitos siuvineja siaip sau ,kuo paprasciau unsure.gif atleiskit uz issireiskima.as taipat kiekvienam darbeliui kuo grazesni stengiuos pasirinkti.ir nebijau viso langelio uzpildyti bigsmile.gif


QUOTE
Aš gavau Rytus


tai si menesi kaip jau ir gausiu namo bigsmile.gif bet ne man ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 01 spalio 2010 - 12:49
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 01, 13:44)
man nepatinka kuklus  unsure.gif na ka padarysi  verysad.gif  kitos siuvineja siaip sau ,kuo paprasciau  unsure.gif atleiskit uz issireiskima.as taipat kiekvienam darbeliui kuo grazesni stengiuos pasirinkti.ir nebijau viso langelio uzpildyti  bigsmile.gif
tai si menesi kaip jau ir gausiu namo  bigsmile.gif bet ne man  ax.gif


Aš irgi renku kur gražesnį, kartą net žurnalą dėl to pirkau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 10 01, 14:01)
Aš irgi renku kur gražesnį, kartą net žurnalą dėl to pirkau. doh.gif


Aš irgi mėgstu kuo daugiau užpildyti, todėl beveik visi mano paveiksliukai iš Dimensions rinkinių, rytus irgi iš ten jau išsirinkau ax.gif ir siūlus į DMC konvertavau, beliko susižiūrėti ko trūksta, o tada kibsiu į darbą.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 01, 13:28)
Aš gavau Rytus. Oho kaip Ameera aukštai iškėlė kartelę  doh.gif  Net nežinau ką pasirinkti siuvinėti,  kai pamačiau jos paveikslėlį. g.gif Apibūdinimui žodis  "gražus" - netinka, labiau tiktų - prabangus, tiesa, kiti šalia jo, tai tapo... kuklūs  ax.gif

Aš išsirinkau, kad tikrai gražu būtų. Visada renku tokį, kokio pati norėčiau, bet po to išsigandau ar nebus ne į temą, bet visumoj turėtų žiūrėtis smile.gif
O kartelės tikrai neužkėliau blush2.gif vajetus, kaip susigėdau blush2.gif biggrin.gif
Uodegyte - nežinau pagal ką kitos renkasi, bet dabar galvoj sukasi Inesiuuu žodžiai:"kaip galima nespėti į terminą, siuvinėjant tik vieną paveikslėlį". Tai priklauso dar ir nuo to, ką siuvinėji. Nekalbu apie skirtingą užimtumą ir pan., bet kai kurie paveikslėliai būna max.pusdienio darbas, o kiti su daug spalvų, pavieniais kryželiai ir pan. O dar jei prisideda ir per didelis pedantiškumas, tai ir sunku į terminus tilpti smile.gif
P.s. tikrai nenoriu pasakyti, kad Inesiuuu renkasi lengvus paveikslėlius, mačiau jau Jūsų darbelių, tik šiaip prisiminiau Jūsų žodžius smile.gif
Atsakyti
QUOTE
kaip galima nespėti į terminą, siuvinėjant tik vieną paveikslėlį


taip blush2.gif nepateisinu siu zodziu. kitos nespeja,nes ima nelengva darbeli.aisku inesiuuu daug apsiepus ir visko nespeja.todel ir renkasi nesunku,kad spetu greit issiuvineti.bet kitos privalo atrasti tam laiko ir rinktis ne pati lengviausia varianta.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 01, 19:03)
taip  blush2.gif nepateisinu siu zodziu. kitos nespeja,nes ima nelengva darbeli.aisku inesiuuu daug apsiepus ir visko nespeja.todel ir renkasi nesunku,kad spetu greit issiuvineti.bet kitos privalo atrasti tam laiko ir rinktis ne pati lengviausia varianta.

Oi ne, Inesiuuu, bent drugelis tai tikrai ir gražus, ir didelis. Nėra ten lengvas variantas smile.gif
Pagarba jai, kad spėja tokius darbus išsiuvinėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 01, 14:44)
man nepatinka kuklus  unsure.gif na ka padarysi  verysad.gif  kitos siuvineja siaip sau ,kuo paprasciau  unsure.gif atleiskit uz issireiskima.as taipat kiekvienam darbeliui kuo grazesni stengiuos pasirinkti.ir nebijau viso langelio uzpildyti  bigsmile.gif



QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 01, 20:03)
taip  blush2.gif nepateisinu siu zodziu. kitos nespeja,nes ima nelengva darbeli.aisku inesiuuu daug apsiepus ir visko nespeja.todel ir renkasi nesunku,kad spetu greit issiuvineti.bet kitos privalo atrasti tam laiko ir rinktis ne pati lengviausia varianta.


Nežinau ką jūs laikot kukliais g.gif Manau, kiekvienam darbeliui, kad ir koks jis bebūtų, reikia įdėti pastangų jį siuvinėjant. Vienam jis gali atrodyti labai paprastas, kitam - sudėtingas. Ir negalima pagal tiek, kiek laiko užtruko siuvinėdama, sakyt, kad labai jau paprastas darbas. Viena gali siuvinėt vos valandą per dieną. Kita - gerą pusdienį ar daugiau. Todėl siuvinėjimo laikas ir pasirinktas paveikslėlis - dar ne rodiklis.
Aš jau pradedu nerimauti, nes mano darbai gali pasirodyti per paprasti, nes per greitai išsiuvinėjau. Niekam neįrodysiu, kad rinkdamasi paveikslėlį siuvinėjimui, sugaišdavau apie 3 dienas, perversdavau keleta siuvinėjimo tinklalapių, išsirinkdavau paveikslėlius, o paskui dar ilgai mąstydavau kurį siuvinėt... Laukiu ir bijau RR pabaigos. Bijau nuvilti ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 01, 19:23)
Ir negalima pagal tiek, kiek laiko užtruko siuvinėdama, sakyt, kad labai jau paprastas darbas. Viena gali siuvinėt vos valandą per dieną. Kita - gerą pusdienį ar daugiau. Todėl siuvinėjimo laikas ir pasirinktas paveikslėlis - dar ne rodiklis.

Oi ne, laikas skirtas siuvinėjimui ne per dieną, o konkrečiai tam siuviniui. smile.gif
Net nespėjau parašyti, kad drugelių tema atrodo fantastiškai bigsmile.gif Tiek spalvų.. man labai labai gražiai žiūrisi ir pati medžiagos spalva tinka, drugeliai ryškesni atrodo smile.gif
Atsakyti
blink.gif dabar ir aš išsigandau, kad mano darbeliai bus per paprasti per kuklūs, nors renkuosi tokius kurių pati norėčiau...
Atsakyti