Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 26, 22:06)
tai ar nieko bloga,daugiau nebuvo,buvo su ziedu bet per didelis kaktusas.


Reikėjo kokio kito kaktuso žiedą prisiuvinėt mirksiukas.gif

Kas dar iš klaipėdiečių nesiuvinėję kaktusų? rolleyes.gif
Atsakyti
as ir tvikse
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 26, 23:29)
as ir tvikse


Dar ilgai teks laukt... g.gif

O dėl jūros, kaip matau, nieko negirdėt schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Turiu klausimą - o prie Inesiuu paukštukų buvo kokie nors nurodymai ką ir kaip siuvinėt?

Aš šiaip jau kaip ir išsirinkus viską buvau, bet dar kartą peržiūrėjau jos sukeltus paveiksliukus, tai ten tiek visokių paukščiukų, kad pasimečiau unsure.gif Nes tie, kurie yra išsiuvinėti, tai stilistiškai panašūs, o albume sukelta tiek skirtingų, kad kai kurie iškristų iš dabar esančio konteksto g.gif Tai ir nebepamenu, ar ji norėjo kažkokių vienos rūšies paukščiukų, ar įvairių rūšių skirtingų? mastau.gif nu žodžiu, gal kas nors ką nors supratot iš to, ką aš čia primaliau biggrin.gif

P.S.: Jei buvo kokie nors dar pageidavimai prie to darbelio, tai parašykit smile.gif Kad paskui nereiktų visko iš naujo persiuvinėt biggrin.gif

P.P.S.: matau Inesiuu prisijungusi, paaiškink man biggrin.gif

P.P.P.S: Visų iki šiol gauti darbeliai nerealiai faini (rolytes, paukščiuko, Inesiuu). Ir labai smagu tokius skirtingus siuvinėt smile.gif Nemeluoju ir nepataikauju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 27 rugpjūčio 2010 - 08:36
pauksciuku norejau visokiu, bet nuojauta kuzda,kad bus haritage lotuliukas.gif nurodymai: ant kojos pauksciukui reikia uznerti atikete. Atikete daryti taip, pasiimti medziagele ant jos issiuvineti savo nicka ir miesta, miesta galima trumpinti pvz. klp. tada sudedi krastus susiuvi apsiuvi pritaisai sniureli ir pritvirtini prie pauksciuko. pvz gal kaip pas Pauksciuka, dar butu labai gerai,kad toje atiketeje atsispindetu jusu stilius,perteiktumet savo as. Aisku tai jau laaabai daug prasau blush2.gif lotuliukas.gif na bet kaip gausis taip
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 27, 09:43)
pauksciuku norejau visokiu, bet nuojauta kuzda,kad bus haritage lotuliukas.gif  nurodymai:  ant kojos pauksciukui reikia uznerti atikete. Atikete daryti taip, pasiimti medziagele ant jos issiuvineti savo nicka ir miesta, miesta galima trumpinti pvz. klp. tada sudedi krastus susiuvi apsiuvi pritaisai sniureli ir pritvirtini prie pauksciuko. pvz gal kaip  pas Pauksciuka, dar butu labai gerai,kad toje atiketeje atsispindetu jusu stilius,perteiktumet savo as. Aisku tai jau laaabai daug prasau blush2.gif  lotuliukas.gif  na bet kaip gausis taip

o iš kur tu žinai kaip aš padariau blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif na as tavim pasitikiu, kad gerai padarei lotuliukas.gif as ekstrasense cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 27, 09:43)
pauksciuku norejau visokiu, bet nuojauta kuzda,kad bus haritage lotuliukas.gif  nurodymai:  ant kojos pauksciukui reikia uznerti atikete. Atikete daryti taip, pasiimti medziagele ant jos issiuvineti savo nicka ir miesta, miesta galima trumpinti pvz. klp. tada sudedi krastus susiuvi apsiuvi pritaisai sniureli ir pritvirtini prie pauksciuko. pvz gal kaip  pas Pauksciuka, dar butu labai gerai,kad toje atiketeje atsispindetu jusu stilius,perteiktumet savo as. Aisku tai jau laaabai daug prasau blush2.gif  lotuliukas.gif  na bet kaip gausis taip


Nu dėl paukščiukų aišku smile.gif Dėl eitiketės - viena bėda - aš nebeturiu tokios pačios medžiagos unsure.gif Planuoju kažkada pirkt, bet abejoju ar per ateinančią savaitę išeis, nes yra visokių kitokių reikalų ir nesurinksiu man reikiamo užsakymo mastau.gif Ar tiktų, jei ji būtų iš kitokios siuvinėjimo medžiagos? g.gif Ar geriau tada kad padaryčiau kai jau turėsiu medžiagą ir atskirai persiųsčiau kažkam, kas tuo metu siuvinės, kad prisiūtų? Ir dar klausimas - ar yra reikalavimas šriftui, kuriuo turi būti išsiuvinėti nick'as ir miestas?

Dėl savojo "aš" tai man tada reikia pasiieškoti kokio juodo paukščio biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 27 rugpjūčio 2010 - 09:46
atketeje "as " turi matytis o ne paveiksliuke, uz tai atiketej bet kokia medziaga tinka, nebutinai siuvinejimui skirta mirksiukas.gif na gal popierine netinka,nes man skalbt reikes
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 27, 10:54)
atketeje "as " turi matytis o ne paveiksliuke, uz tai atiketej bet kokia medziaga tinka, nebutinai siuvinejimui skirta mirksiukas.gif  na gal popierine netinka,nes man skalbt reikes


Aaaa biggrin.gif Ok, supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 26, 21:56)
gavau gavau meskius siandien biggrin.gif


Aš nufotografavau tavo išsiuvinėtą dalį- tai tau dabar atsiųsti ar kaip.
Atsakyti
dabar supratau ka reiskia kad kryziukai turi ziureti i viena puse doh.gif besiuvinedama kaktusus pastebejau,o pas mane ir i viena ir i kita.o jus man aiskindavot,tai as visai nesuprasdavau blink.gif reiks bandyt kazka keisti,tik nezinau kaip cia man gausis,o mano kaktusas vienintelis bus kreivas doh.gif nors pas kitas kad ir kryziukai ziuri i viena puse, bet siulai susisukineje.o sakykit tik virsutiniai ar visi kryziukai turi eiti i viena puse?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 rugpjūčio 2010 - 12:56