Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(tvikse @ 2010 09 28, 20:20)
man liko paukstukai kaktusai jura ir rytai smile.gif


Tvikse, turėsi paskubėti, nes spalio 9 turim po 5-tą paveiksliuką būti pabaigę g.gif

Šiandien išsiunčiau jūrą mamusikui 4u.gif

Uodegyte, Inesiuuu ar jau abi Vienišos kates išsiuvinėjote ir pas kurią jos dabar? Aš nepasižymėjau ax.gif
Atsakyti
pas uodegytre kates mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane .poto siunciu i kauna.
Atsakyti
taaaip kibsiu i graziuosius paukstukus ir baigsiu! ( bet del visako galetumet uzpakali paspardyt...)
tai su inesiu keistis man reiks vel?
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 09 29, 19:49)
taaaip kibsiu i graziuosius paukstukus ir baigsiu! ( bet del visako galetumet uzpakali paspardyt...)
tai su inesiu keistis man reiks vel?


Inesiuuu ir Uodegytė jų dar nesiuvinėjo, tai su viena iš jų teks keistis, nes iš kauniečių tik aš viena nesiuvinėjau paukščiukų. Gausiu paskutinė, labai bus smagu pabaigti ir pamatyti galutinį rezultatą thumbup.gif
Atsakyti
inesiuuu keisis su tvikse,nes kaktusus daviau inesiuuu,ji perduos tviksei,o katukus paemiau is inesiuuu,kuriuos ir tvikse siuvinejo,taigi siusiu katukus i kauna,ir turesiu keistis is kaunieciu ,kas ka duos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 rugsėjo 2010 - 08:09
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 30, 09:06)
inesiuuu keisis su tvikse,nes kaktusus daviau inesiuuu,ji perduos tviksei,o katukus paemiau is inesiuuu,kuriuos ir tvikse siuvinejo,taigi siusiu katukus i kauna,ir turesiu keistis is kaunieciu ,kas ka duos  bigsmile.gif


Tai, kad ko gero teks paatostogauti vacation1.gif nes tau beliko 3 darbeliai: Tviksės šunys, o juos dar turi išsiuvinėti kaunietės Vieniša ir Ameera, tada jie grįš į Klaipėdą, (nes tikriausiai nenorėsi juos gavusi iš Kauno vėl ten siųsti?). Inesiuu jūra dar Aida 1 grupėje, o paukščiukai pas Inesiuuu ir Tvikse. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 30 rugsėjo 2010 - 09:32
Daug darbų dabar liko, kad siuvinėti tik man ir Vienišai ar man tik toks vaizdas? Neįsivaizduoju kaip reikės spėti. biggrin.gif
P.s. Uodegyte- tavo rytai gavosi nerealiai gražūs. Gaila atiduoti ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
palaikyk kelias dienas kaip as TT,as niekam nesakysiu mirksiukas.gif biggrin.gif topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai, kad ko gero teks paatostogauti



taip ko gero ax.gif inesiuu juros temos dar ilgai nesulauksiu assa.gif mastau.gif tai kol kas skaitau kad liko 2 darbeliai be kaciu hihihi.gif


QUOTE
P.s. Uodegyte- tavo rytai gavosi nerealiai gražūs. Gaila atiduoti


ka tikrai blush-anim-cl.gif taip ir laukiu rytietisku paveiksliuku biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,senai nebuvau temoje. Pas mane guli issiuvineti prieskoniai is pirmos aidos grupes, praneskit kam issiust reikia man i a.z.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 30, 12:51)
ka tikrai  blush-anim-cl.gif taip ir laukiu rytietisku paveiksliuku  biggrin.gif

Na nežinau, skonio reikalas juk tie paveikslėliai smile.gif
bet man asmeniškai maniškis gražiai atrodo, nes siuvinėjau neįsivaizduodama kas gausis biggrin.gif
Atsakyti