Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

oba jos tavo? bigsmile.gif gal man pasistengti ir su desertais tau jas parsiust g.gif ax.gif tada tik po savaitgalio
Atsakyti
žiūrėk kaip patogiau, aš vistiek pirma Aidos grupei siuvinėju, tai dar desertų tikrai nepradėsiu manau taip greit:)
Atsakyti
tai taip ir padarysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rolyte @ 2010 09 24, 14:35)
siuvinėk ryžą drąsiai:) keista kad nė vienos ryžos neatsirado smile.gif uj kaip laukiu jau thumbup.gif


Aš irgi ryžą norėjau, bet pamačiau, kad visos juodos- tai ir aš neatsilikau. Nors šiaip ten buvo problemos su siūlų numeriais, bet išsiaiškinau, kad ten buvo klaida, nurodyta, kad siūlai DMC, o realiai buvo Anchor.
Atsakyti
Mamusik, parašyk į až savo adresą, antradienį planuoju tau išsiųsti jūrą. 4u.gif
Ameera, gal ir tu gali antradienį keistis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 26 rugsėjo 2010 - 15:57
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 26, 17:56)
Mamusik, parašyk į až savo adresą, antradienį planuoju tau išsiųsti jūrą.  4u.gif


Jau išsiuvinėjai? bigsmile.gif Šaunu thumbup.gif

Aš šį savaitgalį daugiau nieko ir neveikiau - siuvinėjau ir ardžiau, ir vis tą pačią siuvinio dalį doh.gif Dar taip nebuvo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 26 rugsėjo 2010 - 16:19
o man taip smagiai dar nesisiuvinejo thumbup.gif vyras sako pagal patinkancia tema ,issirinkau grazu katinuka ir siuvinio is ranku nepaleidziu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal kas turit Tvikses mob. numeriuka. Jau kaip savaite nagus krapstau nail.gif ir darbelio nesulaukiu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 09 27, 19:04)
Sveikutes,

Gal kas turit Tvikses mob. numeriuka. Jau kaip savaite nagus krapstau  nail.gif ir darbelio nesulaukiu  cray.gif


Aš turiu, parašiau tau AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
oi atleiskit zmones 4u.gif
aukso kalnas ingridai uz kantrybe...
kaledos jau voke ir rytoj keliauja i pasta smile.gif
beje paukstuku grozis neitiketinas! reik isitraukt i planuojamu darbu sarasa tu pauksteliu...

iskilo klausimas. po kiek paveiksliuku jau turi kiekvienas RR'as? gal sarasiuka padarom?

Aida 2 gupė

Kaledos- 6
pauksteliai-4
Atsakyti
isiunciau renami soda Hmmm 4u.gif
Atsakyti
Ech o mano pupa susirgo, tai išvis nieko negaliu daryt pastoviai turiu būt su ja.
Florestina manau kad baigsiu kitą savaitę ar tau tiks?
Atsakyti