Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Mačiau ir aš, man rodos ten savininkės siuvinėta, tai manau galės pasibaigti kai sugrįš pas ją darbelis.
Atsakyti
Nu kažkokie užburti tie siluetai dar nei vieno darbo tiek neteko ardyt kiek šito, darbas vyksta siuvinėju ardau siuvinėju ardau doh.gif
Atsakyti
tu viena diena nesiuvinek jo . padek ir negalvok, gal padetis pasitaisys 4u.gif man ir buvo darbu kur turejau ardyt nemazai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jau išsiunčiau MS kates Inesiuuu. Reikėjo vakar nešti, o tai šiandien ta tarybinė paštininkė sėdėjau, amžinai kažkuo nepatenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 21, 11:18)
Pauksciukas gavo rr disnejaus, tai as ir gyvai maciau ji . Kuri nedasiuvinejot vienos eilutes? Ar ten tep tur but? g.gif oi ir kaip pasakyt kuriam paveiksliuke dabar doh.gif 
virsutinis pats pats virsutinis

jeigu gerai pamenu tai savininke nespejo i termina ir issiunte nevisai pabaigta. Dar pamirsau Pauksciukui pasakyt kad yra truputi nurodymu musu RR photobuckete blush2.gif
Atsakyti
gerai perduosiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Pradėjau siuvinėti naują darbą ir padėjau į šoną. Nusivyliau verysad.gif
"Mergaitė su mamos batukais" - toks buvo mano planuose ir labai norėjau jį išsiuvinėti. Susiradau paveikslėlį, Uodegytė padėjo gauti schemą... 4u.gif
Jau nuo pat pradžių kilo įtarimas, kad darbas gana didelis, o siūlų atspalvių - mažai. Bet kadangi gražiai atrodė paveikslėlis, susigundžiau, pasiuvinėjau ir padėjau... Jokių spalvų perėjimų, tik staigi spalvų kaita. Taigi, jei kas sugalvosit siuvinėt, neverta net bandyti...

Dabar linksmiau mirksiukas.gif
Šiandien "Gerose akyse" nusipirkau Aidos su blizgučiais. Tokia, kaip pirmaargentai siuvinėjam Kalėdas. Man ji labai patiko. Tik ji standesnė. Bus Kalėdoms atvirukams wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 21 rugsėjo 2010 - 15:48
kaip tas paveiksliukas atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 21, 17:59)
kaip tas paveiksliukas atrodo? g.gif


user posted image

Spalvos buvo kažkieno atrinktos. Gal todėl taip nevykusiai gavosi. Bet originale nėra net spalvų pavadinimo... g.gif

Gal kas žinot tikrąsias spalvas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 21 rugsėjo 2010 - 16:57
teks uodegytes pagalbos prasyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 21, 19:35)
teks uodegytes pagalbos prasyt rolleyes.gif


Jau ji pasistengė bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 21, 12:16)
Nu kažkokie užburti tie siluetai dar nei vieno darbo tiek neteko ardyt kiek šito, darbas vyksta siuvinėju ardau siuvinėju ardau  doh.gif


Visada taip būna, kai skubi. Jau įsitikinau, kad reikia iš lėto dirbti. mirksiukas.gif
Atsakyti