Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Tvikse, tada gal man su Vienisa susitarti g.gif ? jei ji sutinka tai gal taip ir padarom?
Atsakyti
Tvikse susitariau su Vienisa, ji tau sius puaksciukus, as jei savaitgali perduosiu sunis, o tu man siusk tada kaledas. adresa parasiau i AZ 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau rinktis paveikslėlį Inesiuuu jūrai ir iškilo klausimas, ar yra kokie spec. pageidavimai?
Ar paveikslėlyje gyvūnas turi būti tikras, ar gali būti šiek tiek animuotas, pvz. šypsotis? Vaikiškai liniuotei gal neturi būti vien tokie gyvūnai, kokius gamtoje matome, bet g.gif gal Inesiuuu nori kitaip g.gif
Atsakyti
rasiau,kad jokios animacijos .zuzanele klause 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 17, 18:02)
Pradėjau rinktis paveikslėlį Inesiuuu jūrai ir iškilo klausimas, ar yra kokie spec. pageidavimai?
Ar paveikslėlyje gyvūnas turi būti tikras, ar gali būti šiek tiek animuotas, pvz. šypsotis? Vaikiškai liniuotei gal neturi būti vien tokie gyvūnai, kokius gamtoje matome, bet  g.gif gal Inesiuuu nori kitaip  g.gif


Gali ir mano RR albume pasidairyti, ten tikrai daug natūralių jūros gyvūnų, kai kurių net pavadinimai parašyti.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 17, 18:12)
rasiau,kad jokios animacijos .zuzanele klause 4u.gif


Supratau. Išsirinkau kelis varijantus, tai dabar žinau, kurį siuvinėsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 17, 20:45)
Supratau. Išsirinkau kelis varijantus, tai dabar žinau, kurį siuvinėsiu  4u.gif


Jei gerai suskaičiavau, tai man atrodo, kad kairės pusės langeliai mažesni už dešinės... unsure.gif
Atsakyti
as tai tikrai nebeprisimenu kaip ten ber 4u.gif
Atsakyti
Inesiuuu, gavau šiandien iš ryto darbelį 4u.gif
radus laisvą minutę - iš kart kibsiu į siuvinėjimą ax.gif
Atsakyti
baigiau kaktusus user posted image
Atsakyti
Aš šiandien baigiau MS kačiuką. Inesiuuu išsiųsiu pirmadienį arba antradienį.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 18, 20:37)
baigiau kaktusus user posted image


Kas dabar gaus juos? g.gif
Atsakyti