Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 16, 15:24)
ačiū, net susigėdau už tokias pagyras  blush2.gif O šiaip nelabai turi pasirinkimą mirksiukas.gif , reikia klausti klaipėdiečių ar jau gali atsiųsti kalėdas arba kates.
Tuoj parašysiu až


kaledos kaip ir pas vienisa keliauja... jau susitarem kad as jai kaledas o paukstukai keliauja i klaipeda pas mane smile.gif kaip kates laikos nezinau...
Atsakyti
QUOTE
kaip kates laikos nezinau...


kates as db siuvinesiu,keisimes su inesiuuu sestadieni .poto namo keliaus lygtais g.gif tvikse jai juos jau siuvinejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2010 09 16, 20:40)
Na paskutinę žinutę gavau pirmadienį. Tada parašiau adresą ir kaip supratau, man turėjo išsiųsti  g.gif

pirmadsienį tikrai neišsiuntė, nes dar BS siuvinėjo, jei čia paie TT meškius kalba eina. Pati prisijungs ir parašys mirksiukas.gif

Man patiko, kai Dantiste išsiuntė laiškiuką, parašė į až kartu su siuntos numeriu, manau visom palengvėtų, jei kiekviena taip parašytume. Jei reiktų ieškot, būtų lengviau ir kada išsiųsta bus aišku mirksiukas.gif

Kada skelbiam šio etapo pabaigą?????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 17 rugsėjo 2010 - 08:04
O jeigu padarytume tokius mainus As duociau sunis VIENISAI, ji pauksciukus siunciai Klaipeda, o TVIKSE man kaledas...kaip jus manot? Nes tada man dar toli svieciasi is kazko gauti darbeli blink.gif
Atsakyti
QUOTE
Kada skelbiam šio etapo pabaigą?????????


kita savaite kaip ir sekantis etapas turetu prasideti ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 17, 09:51)
kita savaite kaip ir sekantis etapas turetu prasideti  ax.gif

taip,18d paskutinė turėtų būt šio etapo, bet ar visos spėjo g.gif
Atsakyti
Aš ne
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 17, 08:56)

Man patiko, kai Dantiste išsiuntė laiškiuką, parašė į až kartu su siuntos numeriu, manau visom palengvėtų, jei kiekviena taip parašytume. Jei reiktų ieškot, būtų lengviau ir kada išsiųsta bus aišku  mirksiukas.gif




Aš paskelbiau čia, kad išsiunčiau, bet pati pagal numerį tikrinau, kaip keliauja TT į Klaipėdą. Aš išsiųsiu kates pirmadienį arba antradienį. Rytoj stengsiuosi pabaigti darbe.

Trečiadienį bus akiniai- tai vėl galėsiu kibti į siuvinėjimą pilna jėga. doh.gif
Atsakyti
aš tikiuosi iki kitos sav. vidurio turėt abiejų grupių pabaigtus.. turi siūlai atkeliaut..
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 09 17, 09:14)
O jeigu padarytume tokius mainus As duociau sunis VIENISAI, ji pauksciukus siunciai Klaipeda, o TVIKSE man kaledas...kaip jus manot? Nes tada man dar toli svieciasi is kazko gauti darbeli  blink.gif



galim ir sitaip daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 17, 12:53)


Nieko, pasivysi, nes aš šiandien iš zuzanėlės gavau jūrą, tikiuosi per kokią savaitę, gal pusantros išsiuvinėsiu, todėl tu ramiai gali siuvinėti, nes paskui kiek pamenu tau ją turėsiu atsiųsti.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 17, 14:27)
Nieko, pasivysi, nes aš šiandien iš zuzanėlės gavau jūrą, tikiuosi per kokią savaitę, gal pusantros išsiuvinėsiu, todėl tu ramiai gali siuvinėti, nes paskui kiek pamenu tau ją turėsiu atsiųsti.

Taip tu man, o aš Florestinai
Atsakyti