Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE
Kas dar iš klaipėdiečių kaktusų nesiuvinėjo?


inesiuuu ir tvikse
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 15, 21:12)
inesiuuu ir tvikse


Mmmm... Aišku ax.gif

Tai mane greičiausiai pasieks tik lapkričio mėnesį unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 15 rugsėjo 2010 - 19:20
inesiuuu gal turetu greit issiuvineti,nes ja kiti siuvinejimai spaudzia ,o tvikse siuvines pagal duota termina rolleyes.gif nes uzsiemus visados kokiais nors reikalais ax.gif
Atsakyti
Baigiau drugelius thumbup.gif Dabar lauksiu kada Ameera baigs Rytus ir galesiu su ja pasikeisti, o dabar zuzanėle galiu paimti jūrą iš tavęs ir greitai išsiuvinėti, kad neužlaikyti ir kuo skubiau mamusikui galėčiau perduoti.
Atsakyti
Pirmaargenta o kas dabar manes laukia, tu cia pas mus virsininke ir darbelius liuksiskai paskirstai clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 16, 09:53)
Baigiau drugelius  thumbup.gif Dabar lauksiu kada Ameera baigs Rytus ir galesiu su ja pasikeisti, o dabar zuzanėle galiu paimti jūrą iš tavęs ir greitai išsiuvinėti, kad neužlaikyti ir kuo skubiau mamusikui galėčiau perduoti.


Kada galėčiau tau perduoti? ax.gif
Atsakyti
Labutis, grįžau iš kaimo. Dar mašinukas pakeliui sugedo, bet iki serviso kažkaip datraukiau.

Naktį paėmiau siuvinėti ir nusprendžiau, kad geriau poryt dieną baigsiu. Vis tik labai smulki Aida. Turiu jau padarius maždaug pusę. Poryt viena dirbsiu- tai pabaigsiu prie dienos šviesos. Rytoj sakiau eisiu užsisakyti akinių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 09 16, 10:22)
Pirmaargenta o kas dabar manes laukia, tu cia pas mus virsininke ir darbelius liuksiskai paskirstai  clap_1.gif


ačiū, net susigėdau už tokias pagyras blush2.gif O šiaip nelabai turi pasirinkimą mirksiukas.gif , reikia klausti klaipėdiečių ar jau gali atsiųsti kalėdas arba kates.

QUOTE(zuzanele @ 2010 09 16, 14:17)
Kada galėčiau tau perduoti? ax.gif

Tuoj parašysiu až
Atsakyti
Klaipedietes, gal kas jau issiuvinejo Kaledas ar kates smile.gif ?
Atsakyti
O aš dar negavau savo siuntinuko iš inesiuuu unsure.gif Gal gi greit ateis...
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2010 09 16, 18:49)
O aš dar negavau savo siuntinuko iš inesiuuu  unsure.gif  Gal gi greit ateis...

o kada tau ji jį išsiuntė?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 16, 19:29)
o kada tau ji jį išsiuntė?

Na paskutinę žinutę gavau pirmadienį. Tada parašiau adresą ir kaip supratau, man turėjo išsiųsti g.gif
Atsakyti