Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

yahoo.gif baigiau disneju. begsiu i pasta, tikiuosi nebus labai dideles eiles ir spesiu iki paskaitu issiust doh.gif
Atsakyti
uj kaip smagu, bus dukterėčiom kalėdinė dovana.. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rolyte @ 2010 09 15, 10:47)
uj kaip smagu, bus dukterėčiom kalėdinė dovana.. thumbup.gif  wub.gif


Žinok fantastiškos katės, visi kas matė liko sužavėti. wub.gif
Atsakyti
O tai gal darom meet'ą pasikeitimui darbeliais, kai visi bus išsiuvinėti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 09 15, 10:47)
yahoo.gif baigiau disneju. begsiu i pasta, tikiuosi nebus labai dideles eiles ir spesiu iki paskaitu issiust doh.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 15, 12:45)
O tai gal darom meet'ą pasikeitimui darbeliais, kai visi bus išsiuvinėti.  g.gif


Jaučiu, čia bus visų baigti skirtingu laiku. doh.gif

O aš grįžau iš poliklinikos, buvau pas okulistą. Uždraudė siuvinėti naktimis prie dirbtinio apšvietimo. Galėsiu vėl siuvinėti tik tada, kai įsigysiu akinius. Tai va, taip džiaugiausi prieš 12 metų, kad pagaliau nereikia akinių, o pasirodo, kad vaikystėje buvusi akių liga niekur nedingsta, ji užmiega ir pabunda. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 09 14, 17:39)
Vieniša - kalėdas
Tviksė - h.paukščiukus
planuojama bet dar neivyko... kazi kaip vienisa laikos?

QUOTE(Ingrida45 @ 2010 09 14, 21:54)
O Vienisai rytoj as pasiskambinsiu ir issiaiskinsiu kaip jai sekasi, kazin kaip dukrytes sveikatele  mastau.gif

Sveikutės mergaitės mirksiukas.gif
Ačiū už rūpestį, laikausi 4u.gif
Ingridos paukštukus vis pasiuvinėju. Įsimylėjau aš juos, be galo meilučiai wub.gif Įsirašiau sau į planus... rolleyes.gif
Labai pasistengsiu per savaitgalį pabaigti, kad pirmadienį galėčiau išsiųsti tviksei.
Tvikse, gal gali parašyti man į AŽ savo adresiuką ir telefoną, kad iš anksto turėčiau. Ačiū smile.gif

Ingrida, su mano dukrytem viskas gerai. Vėluoju dėl rūpesčių su mama verysad.gif
Atsakyti
kaip tau ruosiausi skambinti smile.gif Dziugu, kad su dukrytem viskas gerai 4u.gif 4u.gif

Vis pagalvoju, kaip ten mano tiek pauksciukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VIENIŠA @ 2010 09 15, 17:42)
Sveikutės mergaitės  mirksiukas.gif 
Ačiū už rūpestį, laikausi  4u.gif
Ingridos paukštukus vis pasiuvinėju. Įsimylėjau aš juos, be galo meilučiai  wub.gif  Įsirašiau sau į planus... rolleyes.gif 
Labai pasistengsiu per savaitgalį pabaigti, kad pirmadienį galėčiau išsiųsti


Stiprybės tau 4u.gif

Paukščiukus ir aš įsimylėjau besiuvinėdama, įtraukiau į savo planus ir jau išsiuvinėjau. Ne šešis, kaip planavau, o tik tris ax.gif Nes nusipirkau ewą kažkokį neaiškų, nežinojau kaip su juo elgtis, nieko nesigavo ant jo, o noras siuvinėt buvo labai didelis. Vėl iki parduotuvės važiuot, pirkt kitą medžiagą, nebuvo galimybių. Tai pasigriebiau likusį aidos gabaliuką ir kaip juokauju, išsiuvinėjau savo šeimyną biggrin.gif Ryt pasirodysiu ir pakomentuosiu... rolleyes.gif

Vakar nusipirkau vėl ewo gabalą ir siuvinėt pradėsiu naują paveikslą. Labai knieti išbandyti ewą, nes nė kart dar neteko siuvinėt blush2.gif
Atsakyti
Oi Zuzanele laukiam laukiam tavo pauksciuku. Tu medziagele rinkaisi ta smulkute, kaip buvom susitike kur siule kasiuluose?
Atsakyti
jau einu i pabaiga didis.gif paskutiniai kryziukai beliko '' kaktusiukui'' cool.gif pradzioj buna idomu siuvineti kai kazka issirenki. tinginyste ateina ipusejus ,kai dar daug siuvineti ,o pabaiga smagiausia kai lieka visai nedaug...ir poto gali grozetis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 09 15, 18:45)
Oi Zuzanele laukiam laukiam tavo pauksciuku. Tu medziagele rinkaisi ta smulkute, kaip buvom susitike kur siule kasiuluose?


Kaip paaiškėjo, ji ne smulkutė, o labai stambi, nes suausta ne po vieną, o po kelis siūliukus. Gavosi labai dideli kryžiukai, tai padėjau į šoną, gal kur panaudosiu... g.gif

Dabar nusipirkau smulkesnį ewą, bet vistiek jis ne toks kokio norėjau, per vieną siūlą per smulku, per du, stambokai. Kadangi nieko apie jį nenusimaniau... blush2.gif Bet vistiek aš ant jos pradėjau siuvinėti, nors ir stambiau gaunasi. Kaip pirmam kartui - pats tas. Labai jis man patiko. Manau Aidos daugiau nebenorėčiau... Nors... Neatsižadu dar... ax.gif

Kas dar iš klaipėdiečių kaktusų nesiuvinėjo? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 15 rugsėjo 2010 - 19:06