Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE
Uodegytė - kates - Inesiuuu - kaktusai


suplanuota smile.gif bet dar nebuvo keitimosi mastau.gif topsecret.gif
Atsakyti
gavau dantistes sirdeles wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pas mane dar Florestinos jūra paukščiuko paukščiukai, taip turėtų būti kai apsikeisiu, planuoju abi grupes turėti jau pabaigtas šią savaitę-vėliausiai kitos pradžioj, laukiu siūlų.. doh.gif paukščiuk, šakelės siūlai 839,840,841? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rolyte @ 2010 09 14, 16:03)
paukščiuk, šakelės siūlai 839,840,841? g.gif

Taip 4u.gif

Aš laukiu siuntinuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 14, 15:24)
Ameera, neatsilik, juk tu gali  showoff.gif

Man gal dar iš po vasaros sunku, kai kasdien reikia 6h keltis, 7h išvažiuoju jau į paskaitas, baigiasi jos 6h, po to dar treniruotė..Nu ir grįžtu kaip lavonas. O savaitgalis dar labiau įtemptas buvo, tai ir stovi visi siuviniai. Kažkaip vakare rankų nebepakeliu. Aišku, ne į naudą ir tas faktas, kad per paskaitas nespėju net pavalgyti, jei bulkutę kokią nusiperki, tai jau šventė. bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vieniša - kalėdas
Tviksė - h.paukščiukus

planuojama bet dar neivyko... kazi kaip vienisa laikos?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 13, 23:52)
Merginos aš su savo mažiuke per šią sav nespėsiu, bet aš tik penktadienį gavau  ax.gif
Zuzanėle tai manau drąsiai gali duot pirmaargentai


Tai gali neskubėti per daug, nes ir aš neseniai kates gavau. O aš iš tavęs turėsiu imti, nes man tik siluetai ir beliko. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 14, 15:35)
Merginos, bandau sužymėti kas ką siuvinėja, taisykite  blush2.gif

Lino grupė
Rolytė- desertus
Hmmm - sodą
Mingomi - širdeles
Dantistė- ornamentus
Inesiuuu - paukščiukus
Remani -paukščiukus
Paukščiukas disnėjų.

Kol kas pas mane ir ornamentai, ir disnejus blush2.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 14, 17:02)
Taip  4u.gif

Aš laukiu siuntinuko  g.gif

Rytoj issiusiu 4u.gif

QUOTE(Ameera @ 2010 09 14, 17:16)
Man gal dar iš po vasaros sunku, kai kasdien reikia 6h keltis, 7h išvažiuoju jau į paskaitas, baigiasi jos 6h, po to dar treniruotė..Nu ir grįžtu kaip lavonas. O savaitgalis dar labiau įtemptas buvo, tai ir stovi visi siuviniai. Kažkaip vakare rankų nebepakeliu. Aišku, ne į naudą ir tas faktas, kad per paskaitas nespėju net pavalgyti, jei bulkutę kokią nusiperki, tai jau šventė.  bigsmile.gif  biggrin.gif

doh.gif pas mane panasiai kai kuriom dienom, tik diena buna koks poros valandu tarpas, bet kol grizti namo, jau reik pradet atgal vaziuot biggrin.gif tai nepasiuvinesi. O vakare i darba, tai as kartais puse 11 tik namo parsirandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 09 14, 20:15)
doh.gif pas mane panasiai kai kuriom dienom, tik diena buna koks poros valandu tarpas, bet kol grizti namo, jau reik pradet atgal vaziuot biggrin.gif tai nepasiuvinesi. O vakare i darba, tai as kartais puse 11 tik namo parsirandu ax.gif

Apie darbą nei pagalvot nenoriu, nebeužtektų jam nei proto, nei jėgų. Dar bent paskaitos būtų tik sėdėt ir rašyt, bet kur tau-reikia visokius gaivinimus daryt ant manekenų, pvz., tai po kelių serijų jau sėdi išsekęs. blink.gif
Vėl einu siuvinėti cool.gif
Atsakyti
taip taip ir as laukiu darbelio clap.gif clap.gif jeee
O Vienisai rytoj as pasiskambinsiu ir issiaiskinsiu kaip jai sekasi, kazin kaip dukrytes sveikatele mastau.gif
Atsakyti
Florestina, aš pasistengsiu neužlaikyt, nes aš dar tik ketvirtą darbelį siuvinėju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 14, 23:41)
Florestina, aš pasistengsiu neužlaikyt, nes aš dar tik ketvirtą darbelį siuvinėju  doh.gif


Tada aišku, aš irgi kačių ilgai nesiuvinėsiu, įtariu šeštadienį baigsiu ir jos galės keliauti pas Innesiuuu, o iš jos savininkei Rolytei. Kažkais labai pasistengė ir katės jau beveik baigtos.
Atsakyti