Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 13, 19:57)
lotuliukas.gif  as viena syk lupt gavau ten nepelnytai, tai skaudejo unsure.gif  biggrin.gif veikia teigiamai ten thumbup.gif


Aš decopą išgelbėjau nuo mušimo, serga gi žmogus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 09 13, 18:33)
Man tai reiktų gero spyrio į minkštą vietą..Grįžtų vakare, būna likę 1-2 laisvos valandos, bet tiesiog sėdžiu arba čia įlendu ir skaitinėju, o siuvinio tik pusė dar yra. Bet rankos nekyla niekaip siuvinėti.  schmoll.gif

ir man taip buna blush2.gif na kartais buna ir fiziskai nebepajegiu siuvinet biggrin.gif siandien sedejau gera pusdieni, tai liko tik BS thumbup.gif (daug BS doh.gif ), bet uztai darbo rytojaus paskaitai neparasiau rolleyes.gif Teks dabar grizus rasyt doh.gif Na ka padarysi, RR svarbiau nei kazkokios paskaitos lotuliukas.gif
Man turetu sios savaites uztekt, nu jau ilgiau tempti kazkaip negrazu blush2.gif
Atsakyti
Man tai tikrai užteks irnesakyk.gif Rytoj pabaigsiu Inesiuuu jūra ir kur toliau? Duot kaunietėm ar siųst atgal į Vilnių? Manau būtų gerai dar pirmaargentai išsiuvinėt ant jos, nes mes abi nelabai primatom vakarais, o medžiaga tamsi... sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 13 rugsėjo 2010 - 20:24
kaip inesiuuu sekasi , nail.gif barbei devyndarbei biggrin.gif zadejom su ja keistis sion savaiten,butu pas mane i svecius atvaziavus rolleyes.gif ,bet va apsirgom su maziuku verysad.gif vyras uzkrete aggressive.gif tai kaip cia bus mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 rugsėjo 2010 - 21:01
na kai pasveiks tadu atleksiu ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos aš su savo mažiuke per šią sav nespėsiu, bet aš tik penktadienį gavau ax.gif
Zuzanėle tai manau drąsiai gali duot pirmaargentai
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 14, 00:52)
Merginos aš su savo mažiuke per šią sav nespėsiu, bet aš tik penktadienį gavau  ax.gif
Zuzanėle tai manau drąsiai gali duot pirmaargentai


Jei tik ji panorės... mirksiukas.gif Liko tik BS. Grįžus iš darbo pabaigsiu...
Atsakyti
Pabaigiau suniukus smile.gif gal kas nori keistis AIDOS2 grupeje?
Atsakyti
Oho kaip pajudėjo darbai thumbup.gif

QUOTE(Ameera @ 2010 09 13, 18:33)
Man tai reiktų gero spyrio į minkštą vietą..Grįžtų vakare, būna likę 1-2 laisvos valandos, bet tiesiog sėdžiu arba čia įlendu ir skaitinėju, o siuvinio tik pusė dar yra. Bet rankos nekyla niekaip siuvinėti.  schmoll.gif

Amera, judėk, nors po kryželį prisiversk išsiuvinėti. man tai dažnai reikia tik prisiversti pasiimti darbelį, o paskui jau sunku sustoti biggrin.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 09 13, 21:22)
Man tai tikrai užteks irnesakyk.gif Rytoj pabaigsiu Inesiuuu jūra ir kur toliau? Duot kaunietėm ar siųst atgal į Vilnių? Manau būtų gerai dar pirmaargentai išsiuvinėt ant jos, nes mes abi nelabai primatom vakarais, o medžiaga tamsi...  sunglasses2.gif


Aš mielai paiimsiu jūrą, nes tikiuosi šią savaitę pabaigti drugelius, o Ameera kiek suprantu aptingo doh.gif ...
Ir apskritai manau, kitam RR reikėtų daryti mažesnes grupes po 4-6 žmones, nes dabar labai ilgai trunka RR-as ir jau atsiranda problemų. Bet merginos, sukaupkime paskutines jėgas, nes jau pabaiga netoli, turėtų antras kvėpavimas atsiverti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 14, 15:52)
Bet merginos, sukaupkime paskutines jėgas, nes jau pabaiga netoli, turėtų antras kvėpavimas atsiverti.  bigsmile.gif


Man jau atsivėrė thumbup.gif Pradžioj rugsėjo nieko nebesinorėjo daryti, o dabar tik pirmyn. Liko tik kaktusai... smile.gif

Tai sutarsim, pirmaargenta, o paskui reiktų išsiųst atgal *mamusikui*, nes ji iš vilniečių nesiuvinėjus ax.gif

Ameera, neatsilik, juk tu gali showoff.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 14 rugsėjo 2010 - 14:29
Merginos, bandau sužymėti kas ką siuvinėja, taisykite blush2.gif

Lino grupė
Rolytė- desertus
Hmmm - sodą
Mingomi - širdeles
Dantistė- ornamentus
Inesiuuu - paukščiukus
Remani -paukščiukus
Paukščiukas disnėjų.

Aida1 grupė

Florestina - m.s. kates
rolytė - pasaulio šalis
mamusikas - h.siluetus
sauluzee - TT meškiukus
Decopa - prieskoniai
Inesiuuu- ?
Hipolipo - jūrą

Aida2 grupė
Zuzanėlė - (baigė jūrą) laukia kaktusų
Ingrida45 - ( baigė šunis) laukia darbelio
Pirmaargenta - drugelius
Ameera - rytus
Vieniša - kalėdas
Uodegytė - kates
Tviksė - h.paukščiukus
Inesiuuu - kaktusai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 14 rugsėjo 2010 - 14:45
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 14, 16:35)
Merginos, bandau sužymėti kas ką siuvinėja, taisykite  blush2.gif



Man gali rašyt, kad jau išsiuvinėjau ir laukiu keitimosi biggrin.gif
Atsakyti