Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Prisipažystu, pas mane aprašymas, vis per tą skubėjimą neįdėjau doh.gif galiu nuskanuoti, arba išsiųsti! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 11, 20:17)
O koks šriftas turi būt? Kas turi būt siuvinėjama - gyvūnija? Ar gali būt ir kriauklės, žolės? Jei gyuvūnija, tai tikroviška ar gali būt ir animacinė? g.gif


Kiek pamenu, šriftą reikia pačiai pasirinkti, koks patinka. Aš savąjį radau osinkose. 4u.gif Galima siuvinėti augaliją ir gyvūniją, nei nori gali ir mano RR albume pasiknaisioti, nes pas mus vienoda tema su Inesiuuu, aš jai iš savojo siuvinėjau, tikiuosi nesupyks. g.gif

O dėl kačių - tai MS katės tikros gražuolės wub.gif ir liko išsiuvinėti tik man ir Inesiuuu .

O aš pagalvojau, kad jei labai susivėlinsit su manuoju- tai nesupyksiu vis tiek lapkričio viduryje išvažiuoju. O aš paskubėsiu, nes nuo spalio mėn kitam forume į žaidimą užsirašiau. Kalėdinis siurprizas, rimtas reikalas.
Atsakyti
QUOTE(rolyte @ 2010 09 13, 16:07)
Prisipažystu, pas mane aprašymas, vis per tą skubėjimą neįdėjau doh.gif galiu nuskanuoti, arba išsiųsti! blush2.gif


Gal tada geriau nuskanuok ir įdėk į Unesiuuu albumą. Visos matys mirksiukas.gif
Atsakyti
Išsiunčiau Mingomi širdeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 13, 00:18)
Ech užmigdžiau dukrytę ir prisėdau prie rr'o išsiuvinėjau nemažai, o po to galvoju, kodėl pas mane viena gija siuvinėta, kai merginos dviem siuvinėjo, pažiūriu, ogi ten blendingą reikėjo daryt  doh.gif išardžiau ir einu miegot.Ryt šviesia galva siuvinėsiu.


Man dar baisiau buvo su MS katėm. Pasirodė, kad blogai pradėjau išardžiau ir pamačiau, kad viskas buvo gerai, tiesiog pati ne nuo tos vietos apskaičiavau. blink.gif Beje irgi naktinėjau tik darbe.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 13, 17:54)
Išsiunčiau Mingomi širdeles  4u.gif


jau laukiu ax.gif

Hmmm, labai laukiu tavo adresiuko AZ, kad galeciau isiusti renami soda smile.gif
Atsakyti
Man tai reiktų gero spyrio į minkštą vietą..Grįžtų vakare, būna likę 1-2 laisvos valandos, bet tiesiog sėdžiu arba čia įlendu ir skaitinėju, o siuvinio tik pusė dar yra. Bet rankos nekyla niekaip siuvinėti. schmoll.gif
Atsakyti
Merginos 4u.gif

Ar užteks visom šios savaitės, kad pasivytumėt ? Ar keliam etapą dar vienai savaitei blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 09 13, 18:33)
Man tai reiktų gero spyrio į minkštą vietą..Grįžtų vakare, būna likę 1-2 laisvos valandos, bet tiesiog sėdžiu arba čia įlendu ir skaitinėju, o siuvinio tik pusė dar yra. Bet rankos nekyla niekaip siuvinėti.  schmoll.gif


Marš siuvinėti:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 13, 18:37)
Marš siuvinėti:

user posted image

Skaudžiai atrodo unsure.gif einu pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 09 13, 18:42)
Skaudžiai atrodo  unsure.gif einu pabandyti  4u.gif


Čia iš kito forumo, mes žaidžiam žaidimą su seniai pradėtais darbeliais. Per savaitę minimum 5 kryželius reik išsiuvinėti, kitaip gausi mušti. O mano tėvas sakė, kad pas mus labai nekultūringi žaidimai, jei mušamės.
Atsakyti
lotuliukas.gif as viena syk lupt gavau ten nepelnytai, tai skaudejo unsure.gif biggrin.gif veikia teigiamai ten thumbup.gif
Atsakyti