Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 11, 20:37)
turejo but aprasymas, kas nudaigojo, visi miestai pageidautina sutrumpinti cool.gif


O koks šriftas turi būt? Kas turi būt siuvinėjama - gyvūnija? Ar gali būt ir kriauklės, žolės? Jei gyuvūnija, tai tikroviška ar gali būt ir animacinė? g.gif
Atsakyti
Tai kaip suprantu Zuzanėle išsiuvinėjus tu man atsiųsi? Per krepšinį negalėjau siuvinėt visai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 11, 22:29)
Tai kaip suprantu Zuzanėle išsiuvinėjus tu man atsiųsi? Per krepšinį negalėjau siuvinėt visai  doh.gif


Kaip sutarsim. Man tai jokio skirtumo kam...
Atsakyti
kaip matosi is mano albumo, kad gali,a viska siuvinet. Ne noreciau multikiniu zuvu.sriftas koks tik nori ir koks manai tika
Atsakyti
Aida 1 grupė: Inesiuuu, laukiu keitimosi 4u.gif Gal galėtum į až parašyti ką turėčiau gauti, kad pasižiūrinėti paveiksliuką ax.gif
Atsakyti
Mano uoga šiandien visiška rankinukė, niekaip negaliu pasiuvinėt doh.gif
Atsakyti
sauluze TT gausi biggrin.gif man taip smagiai siuvinejosi,kad per2 dienas padariau thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Laba,

vakar atidaviau Florestinai MS kates.
Tai lauksiu dabar ziniu is Rolytes biggrin.gif kai pabaigs.
Atsakyti
Kai gavau siuntinį iš Saulužės, manęs namie nebuvo. Su dukra grybaut išvažiavom, vyras namie liko.
Atidarė duris, už durų mergaičiukė siuntinį atnešė. Nežinau ar aš per skubėjimą Sauluzėi blogai parašiau, ar sauluze sumaišė, ant voko mano pavardė parašyta su pabaiga ...-aitė biggrin.gif Paštininkė klausia, kas tokia aš būsiu jam, jis sako "žmona". Ji pasižiūrėjo išpūtus akis ir atidavė. Tik paskui vyras suprato kame reikalas... lotuliukas.gif

Šiandien siuvinėjau ant Inesiuu medžiagos. Tikrai smagiai siuvinėjasi thumbup.gif Jau puse darbelio turiu, tik siūlų pritrūkau reikiamų. Likusius pavyks nusipirkti tik antradienį, tad gal jau trečiadienį turėsiu pabaigus... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 12 rugsėjo 2010 - 20:23
Ech užmigdžiau dukrytę ir prisėdau prie rr'o išsiuvinėjau nemažai, o po to galvoju, kodėl pas mane viena gija siuvinėta, kai merginos dviem siuvinėjo, pažiūriu, ogi ten blendingą reikėjo daryt doh.gif išardžiau ir einu miegot.Ryt šviesia galva siuvinėsiu.
Atsakyti
Labas rytas darbstuoles smile.gif
Su pergale visas jeeeeeeeeeeee ploja.gif

Siandien pabaigsiu siuvineti suniukus smile.gif gal kas nores keistis is AIDOS2? RAsykit per AZ nes pilna rupesciu namuose ir galiu nesusekti temos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 11, 19:37)
turejo but aprasymas, kas nudaigojo, visi miestai pageidautina sutrumpinti cool.gif


Aš perdaviau su aprašymu.

Aš parašiau pilną pavadinimą, nes man tilpo. blush2.gif
Atsakyti