Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 10, 11:58)
Va ir aš tada pasistengsiu spėt, nes šiandien jau gavau Decopos išsiųstus Siluetus clap.gif:
tai užmigdysiu dukrytę ir eisiu siuvinėt.
Inesiu klausimas Off topic, kaip tu viską spėji?

lotuliukas.gif ji sakė nespėja doh.gif
Atsakyti
nebespeju verysad.gif bet ne del to kad 3rr, o visai daug kitu priezasciu. as 1 rr per 3 velus vakarus padarau. na jei jis sunkesnis ir tenka paardyt arba yra siunkiu xxx ar jis yra didesnis tada per4 dienas.
tik va man smalsu kaip kitos vieno rr nespeja g.gif na pvz hsiluetai siuvinejasi viskas visas laukelis.na as su visais ardymais siuvinejau beveik savaite aisku dar velavau issiust blush2.gif na bet juk dauguma rr nereik 100% uzpildyt visko.
as turiu labai gera palaikymo komanda, kuri beveik kasdien klausineja ka gero padariau ir kiek thumbup.gif tai vos ne subines spardymas
ai ,ryt uzbaigsiu TT aida1 grupej ,yra norinciu su manim keistis sauluzee tu ?

kaip man kartais maisosi kokios grupes rr siuvineju lotuliukas.gif kad vos vienakart neissiunciau ne i ta grupe hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 10 rugsėjo 2010 - 11:31
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 10, 12:30)
ai ,ryt uzbaigsiu TT aida1 grupej ,yra norinciu su manim keistis sauluzee tu ?


Dėl rytojaus nieko pasakyti negaliu, nes išvažiuoju šiandien, nežinau ar spėsiu grįžti iki ryt vakaro g.gif Jei ką, gal galėtume tartis pirmadienį?
Atsakyti
tai nesvarbu kada svarbu,kad mes su tavim biggrin.gif as tik ryt baigsiu siuvinet,o tai gali but ir ryt vakare lotuliukas.gif
Atsakyti
Inesiuuu, tu turi kokius nors nurodymus RR? Gal jie atkeliaus su siuntiniu? g.gif
Atsakyti
turetu but su siuntiniu.vidurys skaiciam,merginos siuvinejat sonuose.o plotis lyg 80 ant 70 g.gif biggrin.gif ir reikia parasu
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2010 09 10, 11:34)
Nu žinokit net akmuo nusirito nuo kažkur tai...  scare.gif  topsecret.gif Aš už blush2.gif

drinks_cheers.gif tikrai ant dusios palengvejo, nes jau taip sazine grauze blush2.gif stengsimes daugiau neveluoti 4u.gif 4u.gif

as tai labai letai siuvineju, uztai ir nespeju tikriausiai. is siaip buna grizti po visu darbu, tai kartais net nesinori paziuret i siuvini, tik valgyt ir miegot biggrin.gif o mano "palaikymo komanda" tai moka tik zirzt, ko as siuvineju. atseit eitum pailset, ar ka naudingo nuveikti blink.gif doh.gif
Atsakyti
na mano palaikymo koman ta namine irgi zirzia ko as siuvineju lotuliukas.gif as turiu kita lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 10, 21:17)
na mano palaikymo koman  ta namine irgi zirzia ko as siuvineju lotuliukas.gif as turiu kita lotuliukas.gif


Mano "palaikymo komanda" jau susitaikė su ta mintim, kad kitaip nebebus - pastoviai matys mane su adata rankoje biggrin.gif Svarbu, kad valgyt būtų padaryta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 10, 11:58)
Va ir aš tada pasistengsiu spėt, nes šiandien jau gavau Decopos išsiųstus Siluetus clap.gif:
tai užmigdysiu dukrytę ir eisiu siuvinėt.
Inesiu klausimas Off topic, kaip tu viską spėji?


Man Hipolipo perduos kates rytoj. Manau, kad turėčiau greitai išsiuvinėti. Tada iš tavęs imsiu siluetus, o katės keliaus į Klaipėda. Jei teisingai supratau iš Hipolipo žinutės- tai katės jau bus visos išsiuvinėtos. Ir Inesiuuu jas turės išsiųsti Rolytei. g.gif Tai galės labai ir neskubėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 10 rugsėjo 2010 - 19:34
as dar jas turesiu uodegytei duot siuvineti ax.gif
Atsakyti
tai ka mastom biggrin.gif

QUOTE
tai katės jau bus visos išsiuvinėtos. Ir Inesiuuu jas turės išsiųsti Rolytei.  Tai galės labai ir neskubėti.

bigsmile.gif kazkas labai pasistenge ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 rugsėjo 2010 - 19:56