Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

doh.gif Užgriuvo mane įvairūs darbai ir jau visą savaitę nepaėmiau adatos į rankas, tikėjausi savaitgalį siuvinėti, bet teks padirbėti dviejų labai aktyvių berniukų aukle, tai tikrai ir savaitgalį nepasiuvinėsiu doh.gif Tikiuosi nuo pirmadienio jau galėsiu užsiimti siuvinėjimu, Jau pasiilgau siuvinio.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 09, 08:05)
doh.gif Užgriuvo mane įvairūs darbai ir jau visą savaitę nepaėmiau adatos į rankas, tikėjausi savaitgalį siuvinėti, bet teks padirbėti dviejų labai aktyvių berniukų aukle, tai tikrai ir savaitgalį nepasiuvinėsiu  doh.gif Tikiuosi nuo pirmadienio jau galėsiu užsiimti siuvinėjimu, Jau pasiilgau siuvinio.

Neskubėkit, nes aš irgi visai nebeturiu kada..Krūva organizacinių reikalų, paskaitos visą dieną, treniruotės, o dabar dar ir sveikata sušlubavo. frusty.gif
Atsakyti
O kiek yra suspėsiančių šiam etapui, nes kaip suprantu mažuma, gal savaitę pratęsiam g.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 09, 12:18)
O kiek yra suspėsiančių šiam etapui, nes kaip suprantu mažuma, gal savaitę pratęsiam  g.gif

Dar vakar galvojau, tik šiandien pamiršau pasiūlyti, kad tikrai daug vėluojančių ir visos nervinasi dėl to. Net punktualios vėluoja, tai geriau pratęsti, kad nervų mažiau būtų, nes rugsėjo pradžia daugumai streso metas, po vasaros sunku į rėžimą vėl atsistatyti smile.gif
Atsakyti

dar kartą pakartoju mainų planą, nes jame stengiausi įvertinti visų prašymus ir vėlavimus, jei norite kitaip keistis, tada turite suderinti visos grupės pasikeitmus.
Lino grupe
Rolyte su Inesiuuu numato vėluoti, todėl jos tarpusavyje keičiasi
Kitoms teks keistis grandinėle, niekaip man nepavyko suporuoti daugiau ax.gif
Jei Paukščiukas dalyvauja siūlau tokią tvarką:
Paukščiukas perduoda Mingomi, Mingomi perduoda Hmmm,Hmmm perduoda Renami, Renami perduoda Dantistei, Dantistė perduoda Paukščiukui.

Jei Paukščiukas nedalyvauja šiame etape tada mainai būtų tokie:
Hmmm perduoda Renami, Renami perduoda Dantistei, Dantistė perduoda Mingomi, Mingomi perduoda Hmmm

Aida 1 grupė
Inesiuu, ar sutiktum palaukti kol Florestina išsiuvinės Rolytės kates? Florestina skuba, tai gal labai ilgai laukti nereikės mirksiukas.gif
Decopa siuvinėja 5 tą darbelį, todėl jos neįtraukiu į šiuos mainus.
Toliau būtų taip: Florestina savo darbelį perduoda Rolytei, Rolytė perduoda Hipolipo, Hipolipo perduoda Florestinai. Inesiuuu perduoda Sauluzei, Sauluze Inesiuuu jūrą siunčia zuzanėlei iš Aidos 2 grupės

Žodžiu gautume tokį rezultatą: Decopa nedalyvauja mainuose, Inesiuuu laukia kol Florestina baigs kates ir jai perduos.

Aida2 grupė

Uodegytė keičiasi su Inesiuuu


Vieniša keičiasi su Tvikse
Ingrida45 jau pradėjo savo 5-tą paveiksliuką siuvinėti biggrin.gif
Pirmaargenta keičiasi su Ameera.
Zuzanėlė turėtų gauti Inesiuuu jūrą

Atkeliu keitimo planą, nes šiandien manęs Rolytė klausė, kam ji turi perduoti.

Aš jau atidaviau Rolytei Pasaulio šalis.

Atsakyti
Išsiunčiau jūrą zuzanėlei 4u.gif
Laukiu keitimosi su inesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 09 09, 12:23)
Dar vakar galvojau, tik šiandien pamiršau pasiūlyti, kad tikrai daug vėluojančių ir visos nervinasi dėl to. Net punktualios vėluoja, tai geriau pratęsti, kad nervų mažiau būtų, nes rugsėjo pradžia daugumai streso metas, po vasaros sunku į rėžimą vėl atsistatyti smile.gif

jetau kaip gerai butu, as ir nieko nespeju, ka tik is darbo grizau, dabar reiktu pasimokyt, rytoj vel nuo 8 ryto darbai doh.gif vakar siuvinejau nakti, kol pradejau snuduriuot prie siuvinio lotuliukas.gif doh.gif gal galima bent siam savaitgaliui pratest blush2.gif
Atsakyti
Mes pasitarėm ir aš nusprendžiau ax.gif , kad turiu pasiūlymą, šį etapą pratęsti iki rugsėjo 18d
Bet tai būtų pirmas ir paskutinis kartas ir vėliau nei viena neturėtų teisės vėluoti g.gif schmoll.gif

Laukiu pasisakymų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 10, 08:04)
Mes pasitarėm ir aš nusprendžiau  ax.gif , kad turiu pasiūlymą, šį etapą pratęsti iki rugsėjo 18d
Bet tai būtų pirmas ir paskutinis kartas ir vėliau nei viena neturėtų teisės vėluoti  g.gif  schmoll.gif

Laukiu pasisakymų  4u.gif

Mes pasistngsim 4u.gif
Na nebent dar prieš Kalėdas vėluosim, jei tiek užsitęs RR'as biggrin.gif
Atsakyti
uj jau su baime ejau i foruma skaityt, palaikau pratesima! 4u.gif pas mane busto irengimo darbai, tai paros laiko viskam jau neuztenka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 10, 08:04)
Mes pasitarėm ir aš nusprendžiau  ax.gif , kad turiu pasiūlymą, šį etapą pratęsti iki rugsėjo 18d
Bet tai būtų pirmas ir paskutinis kartas ir vėliau nei viena neturėtų teisės vėluoti  g.gif  schmoll.gif

Laukiu pasisakymų  4u.gif


Nu žinokit net akmuo nusirito nuo kažkur tai... scare.gif topsecret.gif Aš už blush2.gif
Atsakyti
Va ir aš tada pasistengsiu spėt, nes šiandien jau gavau Decopos išsiųstus Siluetus clap.gif:
tai užmigdysiu dukrytę ir eisiu siuvinėt.
Inesiu klausimas Off topic, kaip tu viską spėji?
Atsakyti