Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(zuzanele @ 2010 09 06, 22:02)
Kaip čia taip?  g.gif Ar vis dar neišsiuntė, ar kitos priežastys?

Nežinau, ryt bandysiu skambint ir klaust. Galvojau kol MV namie daugiau pasiuvinėsiu, bet MV jau ryt į darbą eis, liks tik vakarai arba kol panelytė miegos.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 06, 15:14)
Aš laukiu Mingomi adreso  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Merginos, gal kuri turit Mingomi adresą, šian keliausiu į paštą, norėčiau tuo pačiu išsiųsti
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 06, 20:31)
Aš irgi žiūriu, kad niekas nesikeičia dar. g.gif

Sveika,

aš turiu kates, bet dar ciut ciut liko pabaigti. Jei penktadieni atiduociau, ar tiktu?
Atsakyti
QUOTE(Hipolipo @ 2010 09 07, 10:49)
Sveika,

aš turiu kates, bet dar ciut ciut liko pabaigti. Jei penktadieni atiduociau, ar tiktu?


Penktadienį aš dirbu, nebent kaip aną kartą atvežtum man į darbą. Tada pamajakintum, aš išeičiau ir paimčiau. ax.gif Mano kolegė serga, tai dabar visos dirbam pastoviu grafiku.
Atsakyti
Ir dar, gal gali man per az atsiųsti nuotrauką, kas išsiuvinėta yra, gal tada aš jau pasirinksiu ką siuvinėti ir susiruošiu priemones. Turiu nusižiūrėjus kelis variantus, bet reikia žinoti ar jų nėra dar. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 07, 12:31)
Penktadienį aš dirbu, nebent kaip aną kartą atvežtum man į darbą. Tada pamajakintum, aš išeičiau ir paimčiau. ax.gif  Mano kolegė serga, tai dabar visos dirbam pastoviu grafiku.

Galėčiau atvešti, man ten patogu.

Paveiksliukus irgi bandydiu atsiųsti, nors nelabai moku, bet pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hipolipo @ 2010 09 07, 13:48)
Galėčiau atvešti, man ten patogu.

Paveiksliukus irgi bandydiu atsiųsti, nors nelabai moku, bet pabandysiu 4u.gif


Tai gali sukelti kad į publicfotki.com ir atsiųsti man į az nuorodą, tik nereikia slaptažodžio, nes kitaip aš negalėsiu pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 07, 07:56)
Merginos, gal kuri turit Mingomi adresą, šian keliausiu į paštą, norėčiau tuo pačiu išsiųsti

Galiu duoti tel nr, jei nesusieki. Tu man savo adresiuka brukstelk i az, as kai tik baigsiu disneju, iskart issiusiu. Dar truputi liko doh.gif dabar grisiu is darbo, tai sakiau iki isnaktu siuvinesiu, nes kitaip nieko nespeju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 09 07, 20:29)
Galiu duoti tel nr, jei nesusieki. Tu man savo adresiuka brukstelk i az, as kai tik baigsiu disneju, iskart issiusiu. Dar truputi liko doh.gif dabar grisiu is darbo, tai sakiau iki isnaktu siuvinesiu, nes kitaip nieko nespeju doh.gif

palauksiu dar kelias dieneles, jaučiuos kaip ignoruojama biggrin.gif

parašiau tau adresiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
O man nesiseka susisiekt su Decopa, šiandien skambinau, bet neatsiliepė unsure.gif
Atsakyti
Susisiekiau su Decopa, tai sak4, kad guli ligoninėj su hipertenzine krize ir šią savaitę dar ją palaikys ligoninėj. Mano siuntinuką išsiuntė, bet sakė, kad Nemenęinės paštas mėgsta palaikyt siuntinus. Ji mano virtuvę gavo, per 11 dienų doh.gif
Kas nori mamusiko "virtuvės" parašykit Decopai Sms adresiuką grįžusi iš ligoninės ji išsiųs darbelį.
Atsakyti
Mes susitarėm su Rolyte ir Hipolipo dėl keitimosi.
Atsakyti